Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 22, 22:22)
aišku, egzotika... na, va, kaip čia įvairiai galima padaryti... o tai svečiai patys iš galvos surašė ką pasižada ar buvo koks sufleris?
aš jua šnd pritvirtinau korteles prie daikčiukų, simbolizuojančių profesijas,

Zinoma maiseliai labai gerai,kas kad per dideli,neiskris. mirksiukas.gif Kad daugiau sunku ka ir sugalvot...tai i vokus tada dek blush2.gif
Atsakyti
na į vokus gal ir nieko idėja, bet tai laistytuvukas ar lygintuvukas tikrai netilps... nu reisk , dar paieškot tų maišelių ir kaip čia viena mamytė anksčiau rašė pririšt ant galo po barankytę ištraukimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 23, 02:28)
na į vokus gal ir nieko idėja, bet tai laistytuvukas ar lygintuvukas tikrai netilps... nu reisk , dar paieškot tų maišelių ir kaip čia viena mamytė anksčiau rašė pririšt ant galo po barankytę ištraukimui thumbup.gif

Aš į pintinę viską sukroviau ir iš jos traukė visi, o dar būna tokios su šonais atsiveriančiais, tai dar geriau, nieko nesimatytų smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,va mano vakar dienos darbo pradzios vaisius biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
grazus darbo vaisius,o kokius saldainius pirkai?
Atsakyti
Kokie orai, o musu ryt svente angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif
Ir dar akis mano susirgo cray.gif taip liudna, kad vos nezliumbiu.. lauki sventes metus laiko ir snipstas... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2010 06 23, 08:20)
grazus darbo vaisius,o kokius saldainius pirkai?


pirkau extra saldainius,maximoj 9litai thumbup.gif
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 23, 08:22)
Kokie orai, o musu ryt svente  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
Ir dar akis mano susirgo  cray.gif taip liudna, kad vos nezliumbiu.. lauki sventes metus laiko ir snipstas... cray.gif

Rutel TOBREX nusipirk greitai ir lasink po po lasiukus 3kart dienoj.jei reiks recepto parasysiu ir isediu per siuntas.sveik mergyt..


Gavau jau krisktateviu dovaneles:ranksluostukus,jetau kaip apsidziaugiau..kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 23, 08:22)
Kokie orai, o musu ryt svente  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
Ir dar akis mano susirgo  cray.gif taip liudna, kad vos nezliumbiu.. lauki sventes metus laiko ir snipstas... cray.gif


nepergyvenk dėl to lietaus irnesakyk.gif svarbu juk gera nuotaika 4u.gif o jei nuotaika bus gera tai lietus šventės nesugadins mirksiukas.gif

nežinau iš kokio tu miesto, ČIA gali pasitikrinti orų prognozę, pagal valandas, bet kokiame pasaulio mieste smile.gif

Atsakyti
g.gif Nesugalvoju kaip iteikti ir kada isakymus,padekas.prie stalo kavinej ar pratesime namie?

ir as ju nereminu,tai i imautes deti g.gif kazkaip nelabai grazu...gal su kaspiniukais perristi?
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 23, 09:38)
Labas rytas,va mano vakar dienos darbo pradzios vaisius  biggrin.gif 



labai gražu, kilo mintis, kiek saldainių darėt, kaip apskaičiavot kiek reik?
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 23, 10:22)
g.gif Nesugalvoju kaip iteikti ir kada isakymus,padekas.prie stalo kavinej ar pratesime namie?

ir as ju nereminu,tai i imautes deti g.gif kazkaip nelabai grazu...gal su kaspiniukais perristi?

Aš tai laminuosiu, nes taip pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 23, 09:22)
Kokie orai, o musu ryt svente  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
Ir dar akis mano susirgo  cray.gif taip liudna, kad vos nezliumbiu.. lauki sventes metus laiko ir snipstas... cray.gif


mum ir ryt shvente, o oras gadina visa nuotaika sad.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti