Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

as plusu prie pasizadejimu korteliu. profesiju korteles vakar pasidariau, tai turiu pasakyti, kad man visai patiko bigsmile.gif imesiu veliau pavyzdeli...
Atsakyti
QUOTE(vilmikes @ 2010 06 22, 13:36)


grazios lekstutes 4u.gif
Atsakyti
Pratesiau laikrastuku senaja temute... dekit, dalinkites pavyzdeliais 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms paskendusioms maloniose smulkmenose ruosiant savo dziaugsmeliams svente.
Jau seniai skaitineju sia temele ir domiuosi naujienomis nes ruosiuosi krikstyti dukryte rugpjucio menesi.
Dau visko radau cia, bet pastoviai skaitau kad keliate nuotraukas, pavyzdelius i kazkoki albuma gal galeciau gauti nuoroda ir jei reikia slaptazodi blush2.gif buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū merginom už pagalbą thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(spygliukas44 @ 2010 06 22, 18:33)
Labas visoms paskendusioms maloniose smulkmenose ruosiant savo dziaugsmeliams svente.
Jau seniai skaitineju sia temele ir domiuosi naujienomis nes ruosiuosi krikstyti dukryte rugpjucio menesi.
Dau visko radau cia, bet pastoviai skaitau kad keliate nuotraukas, pavyzdelius i kazkoki albuma gal galeciau gauti nuoroda ir jei reikia slaptazodi  blush2.gif buciau labai dekinga mirksiukas.gif

sveikute, del duomenuku kreipkis i pirmame temos puslapyje nurodytas merginas 4u.gif
Atsakyti
Turiu prasymeli 4u.gif , gal kuri mamyte turi grazu, miela paveiksliuka ar remeli ar kazka pan diplomui teveliams? blush2.gif Jau buvau pasidariusi, atsispausdinusi, isireminusi, bet........ staiga sumasciau, kad jis man nepatinka doh.gif blush2.gif tai db net nzn is kur betraukti toki, kad patiktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 22, 20:47)
Turiu prasymeli  4u.gif , gal kuri mamyte turi grazu, miela paveiksliuka ar remeli ar kazka pan diplomui teveliams?  blush2.gif


aš turiu tik tai kas yra fotkii.com, o dar laikraštuko temoje daug nuorodų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 22, 21:49)
aš turiu tik tai kas yra fotkii.com, o dar laikraštuko temoje daug nuorodų  mirksiukas.gif

Tai gal galite parasyti i az slaptazodi ir pan fotki.com? 4u.gif el pasto prisijungimo duomenis turiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulės spindulėlis: 22 birželio 2010 - 21:09
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 22, 19:47)
Turiu prasymeli  4u.gif , gal kuri mamyte turi grazu, miela paveiksliuka ar remeli ar kazka pan diplomui teveliams?  blush2.gif  Jau buvau pasidariusi, atsispausdinusi, isireminusi, bet........ staiga sumasciau, kad jis man nepatinka  doh.gif  blush2.gif  tai db net nzn is kur betraukti toki, kad patiktu  doh.gif


parasyk man meila i az atsiusiu
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 21, 20:43)
O tai kaip su tuom pergamentu, dar man nlb dašunta? kaip žinoti , kuris svečias ką pasižadėjo? ar duoti kiekvienam pasirašyti ar kaip? aš kiap supratau iš egzotikos, ji turėjo du variantus_ tai kaip čia?- vienas su parašais ir lieka  kažkurima vienam svečiui? o kitas be parašų ir lieka tėvams? doh.gif  nu atleiksit,kad aš tokia žirafa.... gal iš ties gražiau ir įdomiau, nei kad krūva kortelių...


pas mus be parasu, viskas yra nufilmuota mirksiukas.gif jei jau kas taip spyriotusi ir teisnintusi, kad sito nepasizadejo lotuliukas.gif
Atsakyti
aišku, egzotika... na, va, kaip čia įvairiai galima padaryti... o tai svečiai patys iš galvos surašė ką pasižada ar buvo koks sufleris?


aš jua šnd pritvirtinau korteles prie daikčiukų, simbolizuojančių profesijas, bet..... prašau patarimo... tvirtinau su nertom juostelėm, bet man kažkaip baisu , kad viskas dėželėje susimakaluos... planavau nupirkti didesnę dėželę ir sudėti į ją tuos daikčiukus gražiai ratuku, kortelė ,,išmesta" per kraštą dėželės... nu bet nžn, man kažkaip ne vaizdas... kažkaip noris, kad ir ta kortelė būtų paslaptis, kad jos nesimatytų... o be to didesnė dėželė negerai, nesji paskui tikria netilps įdėti į krikšatdėžę... taigi, patarkit merginukės, kaip jūs darytumėt... gal sakau sudėti į nedidukus maišelius kortelę su diakčiuku kartu... bet tai vėl kita problema , kur mūsų dideliam kaime gauti gražių maišiukų- yske radau, bet tai kad tiek patys mažiausi man per dideli doh.gif o aš būtinai noriu, kad daikčiukas ir kortelė būtų kartu... dar turiu kitą mintį, gal surišti kokia nors pirktine siaura juostele ar virvele - gal ne taip painiosis doh.gif

nu šiandienai labankt.... o su kokiais daikčiukais siejau profesijas, galėsiu parašyti vėliau- nes ėmiua viską iš eilės , kas po ranka papuolė lotuliukas.gif ir ne tik tai, ką rašiau anksčiau
Atsakyti