Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

Pasikartosiu blush2.gif
Kokio formato spausdinat isakymus? ax.gif

del tortu Klaipedoj tai man irgi idomu ax.gif siaip kiek skaiciau geri tortai egles turguj antram aukste ir bandeliu namuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 22, 14:03)
Pasikartosiu blush2.gif
Kokio formato spausdinat isakymus? ax.gif


Aš "diplomą" tėvams A4

dabar sugalvojau kaip padarysiu krikštadežę rolleyes.gif
Turiu didelę dėžę nuo batų, ir tuiu lino atraižas. Pamatavau ir kaip tik jų užtenka kad apklijuočiau dėžę medžiaga thumbup.gif Bus lininė krikštadežė smile.gif O linas dviejų splavų: dangtis bus vienspalvis, o šonai su ožkytėm ir paršiukais wub.gif
Duok Die kad tik gražiai pavyktų ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,SIDRULKA ir visos kitos...o kodel negalit nuotraukyciu ikelt i tema???Kam butinai i ta pasta deti,po to kitos vistiek neranda info,prasineja duomenu,tai geriau cia matytu ir butu ramu....Kaip manot?Ar cia pagal taisykles negalima deti foto???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 22, 14:06)
Aš "diplomą" tėvams A4


reminot?
jei taip tai koks remas atitinka a4? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 22, 12:06)
Aš "diplomą" tėvams A4

dabar sugalvojau kaip padarysiu krikštadežę  rolleyes.gif
Turiu didelę dėžę nuo batų, ir tuiu lino atraižas. Pamatavau ir kaip tik jų užtenka kad apklijuočiau dėžę medžiaga  thumbup.gif  Bus lininė krikštadežė  smile.gif  O linas dviejų splavų: dangtis bus vienspalvis, o šonai su ožkytėm ir paršiukais  wub.gif
Duok Die kad tik gražiai pavyktų  ax.gif

Tai jau kai padarysi,tai pasirodyk.O as vakar uzsisakiau pas pazistama medine deze dekupazuos.Tik kaip uzrasyti,is vidaus ant dangcio,tai dar nesugalvojau,nes desiu ne tik krikstynu daiktelius,bet ir siaip pirmus,mazus dalykelius.
Kaip patartut jus?
Atsakyti


del tortu Klaipedoj tai man irgi idomu ax.gif siaip kiek skaiciau geri tortai egles turguj antram aukste ir bandeliu namuose g.gif
[/quote]


Idomu, kokios kainos ir kokie tie tortai???? Ar skanus, g.gif ar grazus bigsmile.gif ... Juk norisi tobulo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 22, 14:10)
Tai jau kai padarysi,tai pasirodyk.O as vakar uzsisakiau pas pazistama medine deze dekupazuos.Tik kaip uzrasyti,is vidaus ant dangcio,tai dar nesugalvojau,nes desiu ne tik krikstynu daiktelius,bet ir siaip pirmus,mazus dalykelius.
Kaip patartut jus?


Aš irgi norėjau dekupažuotos, bet biški neįkandama man..... verysad.gif
Paprašyk kad užrašytu meistriuke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulyyte @ 2010 06 22, 10:21)
keista, paskutinį kart užsakinėjau gruodį, nekilo jokių problemų, pakonsultuoja dar, pasiūlė vidų labiau vaikam tinkama, kainos patiko man. Senai jau, tai gal kas pasikeitė, gal kiekvienoj jų cukrainėj vis kitaip.
ankščiau užsakinėdavau iš Kačergės vingio, bet išpūtė kainas labai ir nebeperku iš jų.


papasakoja jie viska,tik man nepatiko kad kainytei jei ne analogiska puosima imi prisideda 15lt
QUOTE(estetė @ 2010 06 22, 11:34)
Man VYŠNIUKAS pats skaniausias, jau daug metų jį perku, visi labai giria  smile.gif

o mes kankorezi ir kriausiuka laaabai megstam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 22, 14:36)
o mes kankorezi ir kriausiuka laaabai megstam 4u.gif


mes irgi per visas šventes Konkorežį perkam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmikes @ 2010 06 22, 13:36)

Nu nedekit prasau cia reklamu doh.gif doh.gif

einu karpyt saldainiu popierelius doh.gif bijau net pradet biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kaip padaryti kad nuotrauka būtų ne žydra, o sendinta, ruda...? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 22, 14:04)
Merginos, kaip padaryti kad nuotrauka būtų ne žydra, o sendinta, ruda...?  blush2.gif


Nuimti spalvas biggrin.gif kazkaip lotuliukas.gif kazkur radus buvau g.gif

o is kur trauki tokius remus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 22 birželio 2010 - 14:06