Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(ČIČI @ 2010 06 17, 13:33)
juos pačios darėt?  ax.gif


Galima paciam pasidaryti, galim uzsakyti.
Kaip kam fantazija leidzia 4u.gif

arba galima ir i popierinius gal deti .. g.gif
Nebus ilgaamzis dalykas, bet graziu variantu internete galima paieskoti, buna su schemom padaryta, tai lieka tik uzrasyti pageidaujama teksta 4u.gif

Arba tiesiog nuipirkti tematika atitinkanciu maziuku maisiuku, kad ir tokiu ..
Ir ant virsaus kortele uzklijuoti su Jusu tekstu .. g.gif 4u.gif

user posted image

O tokio tipo manau ir be schemu galima pasidaryti 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 17 birželio 2010 - 12:44
pala pala,o druska cukru teveliai cia deda g.gif va situo dar nepasirupinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 17, 14:04)
pala pala,o druska cukru teveliai cia deda g.gif  va situo dar nepasirupinau doh.gif


ne, krikštatėviai tai dovanoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 06 17, 14:06)
ne, krikštatėviai tai dovanoja  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif

reiškia reikės gaminti, nes kolkas nerandu pirkti (bent jau tokių, kokių norėčiau) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 06 17, 13:06)
ne, krikštatėviai tai dovanoja  mirksiukas.gif

aaa,gaila tada kad mano mazylis negaus... verysad.gif o mamyte suruosti negali?manau gali gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 17, 14:11)
aaa,gaila tada kad mano mazylis negaus... verysad.gif o mamyte suruosti negali?manau gali gal g.gif


žinoma, gali (tik aš paduočiau krikštamotei, kad įteiktų)
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 06 17, 13:17)
žinoma, gali (tik aš paduočiau krikštamotei, kad įteiktų)

taip ir padarysiu drinks_cheers.gif o iteikti kur turi?prie stalo per svente?namie pries viska?
Atsakyti
as masina irgi puosiu balionais ir dar koki daikta pirkti maciau, bet tada tik uzmeciau aki, o nepasidomejau kokia jo kaina. toks didelis drugys is medziagos blizgios (buvo ir zydru ir ruzavu) wub.gif labai graziai atrodo, jei dar surasiu ir nusipirksiu, tai imesiu foto... wub.gif

o del tu kruopu zadejau mazus maiselius pirkti (tokius kaip kad juvelyrikos dirbiniuose duoda)... juk ten labai graziu buna.... arba darysiu mazas dezutes, bet man kazkaip tose dezutese cukrus ir krupos ne kaip... schmoll.gif
Atsakyti
[quote=vikusituka,2010 06 17, 12:28]
as masina irgi puosiu balionais ir dar koki daikta pirkti maciau, bet tada tik uzmeciau aki, o nepasidomejau kokia jo kaina. toks didelis drugys is medziagos blizgios (buvo ir zydru ir ruzavu) wub.gif labai graziai atrodo, jei dar surasiu ir nusipirksiu, tai imesiu foto... wub.gif

mes irgi pirkom drugeli, thumbup.gif zydra, laabai grazus mokejom apie 10euru, tai apie 35litai, bandysim papuosti masina, tik dar nzn kaip ji pritvirtinti reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(<<sypsenele>> @ 2010 06 17, 14:41)
mes irgi pirkom drugeli, thumbup.gif  zydra, laabai grazus mokejom apie 10euru, tai apie 35litai, bandysim papuosti masina, tik dar nzn kaip ji pritvirtinti reiks g.gif


gal gali parodyt, kaip jis atrodo? bigsmile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu idėja dėl mašinų puošimo:
(kadangi "veža" kuklumas mirksiukas.gif , viską krikštynoms stengiuosi daryti subtiliai ir kukliai. Pasirinkau DRUGELIŲ temą, todėl visur dominuoja drugeliai, mažesni, didesni, kai kur daugiau, kaikur mažiau bigsmile.gif )
taigi, iš lipdukinio popieriaus iškerpu drugelius, ant sparnelių kraštų iš blogosios pusės klijuoju medžiagėlę (popierius baltas, medžiagėlė - baltas šifonas), vidury dar lieka lipnios vietos, taip vat ir priklijuosiu prie mašinų kurnors, kur netrukdytų vairuotojams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 17, 14:22)
taip ir padarysiu drinks_cheers.gif o iteikti kur turi?prie stalo per svente?namie pries viska?


čia kažkuri rašė, kad prieš viską, bet aš mačiau, kad įteikė prie vaišių stalo...
Atsakyti