Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

sveikutės iš ryto- koks čia rytas, jau pietūs ne toli... bet dar iki paryčių sėdinėjau prie laikraštuko... čia mane panos kituose forumuose kritikuoja, kam tiek daug pompastikos- o aš sakau, - viskas atminčiai... o jos kriktšina, tik dėl to, kad taip reikia... o balius tipo nebūtinas... tai kur dėti 20 artimiausių žmonių- liept po krikšto važiuot namo... ar susikvietus be jokių žaidimų tik gert ir bėdavotis apie ligas ir t.t. tai jau tikrai vaikui nieko atminčiai neliks... na, nors pas jus randu palaikymą...
va, vėl blogas oras, reikia kibti į darbelius.. turiu pietų nuo vakar likusių, tai šnd kaip ir laisvesnė.... jau nesėdėsiu forumuose, o griebsiu laikraštuką kaip reik už ragų, kad kitą sav Žaliai rūtai jau galėčiau pateikti visą info...

aš pati nuo savęs, kaip nuo mamos, užsakysiu tą tortą - lėlę su pūsta suknute...

merginos gal galima jau būtų ir man prisijungimo duomenis į až, tai atsiųsčiau mūsų suknutės foto ir kvietimukus greit išsikrausim iš fotiko...

dėkoju. sėkmės kūryboj visoms wub.gif lekiu ,,kurti" pirmiausiai mažei košės, paskui laikraštuko... jau kai užsivedu, tai negaliu sustot thumbup.gif o kai neprisiruošiu, tai neprisiruošiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 22 birželio 2010 - 10:48
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 22, 11:44)
... jau kai užsivedu, tai negaliu sustot thumbup.gif  o kai neprisiruošiu, tai neprisiruošiu verysad.gif


man tas pats drinks_cheers.gif
sekmės mirksiukas.gif
Atsakyti
SVEIKUTES MERGAITES!!!
Pagaliau ir as nusprendziau prisijungti 4u.gif , o tai uzteks tik skaitineti. Mano abi panelytes lauke - galiu nors prie kompo prisesti. Mazyle krikstysim liepos 31 d. Tai jau galva kaip suprantat skaudaaaa..
Kur klaipedietes torta uzsisakot, gal kokia mama kepat?
Atsakyti
mergaites,..... o as vis galvoju galvju..kuo svecius uzimti reikes...bus ivairaus amziaus...
seube..su fantazija blogai visai...
sugalvojau tik dangaus zibintus kad leisim..na ir turbtu palinkejimus uzrasysim...
ir viskas..

kazkokios veiklos dar reiketu...pasidalinkite savo mintimis...ka planuojate. __
labai laukiu..... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murziuke30 @ 2010 06 22, 12:13)
Jau 5 metus pas Gulbinienę užsakinėju vaikams tortus ir šakočius, dar nė karto nenusivyliau. Tik žinoma brangoka.

Man VYŠNIUKAS pats skaniausias, jau daug metų jį perku, visi labai giria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 06 22, 12:34)
Man VYŠNIUKAS pats skaniausias, jau daug metų jį perku, visi labai giria  smile.gif


O Klaipedoje Gulbinienes produkcija prekiauja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaipedike: 22 birželio 2010 - 11:45
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 06 22, 12:21)
mergaites,..... o as vis galvoju galvju..kuo svecius uzimti reikes...bus ivairaus amziaus...
seube..su fantazija blogai visai...
sugalvojau tik dangaus zibintus kad leisim..na ir turbtu palinkejimus uzrasysim...
ir viskas..

kazkokios veiklos dar reiketu...pasidalinkite savo mintimis...ka planuojate. __
labai laukiu..... blush2.gif




taigi, pasaitykit temukę nuo pat pradžių... aš skaitinėju kasdien- vis tobulinu savo idėjas... čia yra ir apie profesijų žaidimą ir apie pasižadėjimus parašytą, jei jūs tik to norit.. aukcionas daromas... aš jį pavadinsiu ,,arti tiesos" ir leisiu spėti iš 3 katų thumbup.gif .. ir pasaką, kiek girdėjau kai kas seka... ir kraičio skrynelės krovimas ir pristatymas... daug minčių ...
prisipažinsiu daug ką pati sugalvojau dar kažkur vasario mėn, kai nebuvau dar čia su jumis susipažinus- paskui atsiverčiu- o ba, kad čia taip daroma daugumoje...

o mane vis dar tarkuoja panos dėl tų ,,prikolnų" krikštynų... nu nebelįsiu į kitus forumus- jau tik pas jus thumbup.gif

ai, dar laukiu paiaškinimo dėl to prgamento- kaip ten kas... iš kur toks didelsi kelių metrų , kaip čia viena pasakojo) lapas? suklijuotas iš atskirų? ir kaip ten su tais užrašyamais ant lininės medžiagos?

einu dar susiruošiu daikčiukus ir korteles profesijų žaidimui... įdėsiu žaislinę žirafą- įdomu ką sugalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipedike @ 2010 06 22, 12:43)
O Klaipedoje Gulbinienes produkcija prekiauja?  g.gif

Yra tik Kaune , Kaišiadoryse ir Vilniuje.
Atsakyti
SVEIKOS, GAL KURI GALETUMETE ATSIUSTI KRIKSTYNU LAIKRASTUKA? ernestacingiene@yahoo.com
Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murziuke30 @ 2010 06 22, 13:14)
Yra tik Kaune , Kaišiadoryse ir Vilniuje.

Va kokie gražūs. http://www.tortai-py...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murziuke30: 22 birželio 2010 - 12:21
Na vaaa, išgraviravo dvi raideles ir krikštynų datą ant medaliono. Labai gražiai tas raideles supynė thumbup.gif O jau kaina blink.gif Ciela 10 lt suplojau lotuliukas.gif Tikrai galvojau, kad bus brangiau bigsmile.gif Kam reikia, tai graviruoja Kaune Laisvės alėjoje einant link pėsčiųjų tilto. Tiksliau nežinau, vyras nunešė, bet likom patenkinti kokybišku darbu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murziuke30 @ 2010 06 22, 13:20)


Tikrai visai nieko 4u.gif , tik va mane domina - ka Klaipedoje galeciau gauti g.gif .

Atsakyti