Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 21, 12:48)
Pagaliau atsispausdinau


bigsmile.gif super galiu tave pradziuginti is spaustuves kur gavome dovanu per krikstynas draugu, tai ne ka geresnis ax.gif Saunuole thumbup.gif


QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 21, 13:06)
Nemanau, kad kitiems labai idomu..



biggrin.gif o as manau, kad ir dar kaip idomu biggrin.gif manau dauguma toki krikstynuka noretu gauti vietoje lauktuviu mirksiukas.gif

QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 21, 13:34)
Na pasiskambinau snd i sita spaustuve, liepe uzsakyma atsiusti el pastu, nusiunciau. Tai atsakyma gavau, kad vienas 8psl laikrastukas man kainuotu 23.4 Lt  viso 70.20 Lt + PVM  doh.gif  uz tris laikrastukus  Na tada tikrai geriau nesiu i copy1. Gal ir graziai gautusi, kaip knygute, pseju ir kokybiskai, bet uz tokia kaina... Jei nebuciau taip issileidusi jau, tai gal dar dar...
Na bet labai aciu egzotikaa uz informacija 



ax.gif as gi rasiau, kad kuo daugiau uzsisakai, tuo kaina laikrastuko mazeja mirksiukas.gif ji eme 20 vienetu laikrastuku, todel ir tokia padori kaina ir gavos biggrin.gif

QUOTE(vitaliux @ 2010 06 21, 19:14)
galite ant bambukinių lazdelių padaryt:


vat butent as taip ir dariau, ant bambuku lazdeliu (ju pilna senukuose, sodo prekese, ivairiu ilgiu mirksiukas.gif ir kaina laaaaaaaaaaaaaaaabai maza, keli centai jei gerai menu)
ir taip pat dejau juokingus paveiksliukus prie pasizadejimu (na, pvz.pasizadu isauginti ekologisku darzoviu, tai koks zmogeliukas apsikabines diiiiiiiiiiiiiiiiidele morka biggrin.gif kad jau piesinukai kele juoka, net neskaicius biggrin.gif )
maciau ne vieni sveciai iki siol juos issisaugoje wub.gif
o savo mazukui visus visu sveciu pasizadejimus surasiau i vena ilga lapa ir irgi kaip pergamenta thumbup.gif kad liktu vienoje vietoje visi pasizadejimai, jo ilgis tai keli metrai gavosi doh.gif padareme ir bendra sveciu fotke prie to istiest pergamento, kai visi perskaite savo ir vienas pasake, kad niekas neatsimins, ka zadejo, nes pas ji lieka tas pergamentas mazassis..... TADA MES PARODEME JAM ILGAJI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gera buvo visu reakcija, net pati nepastebejau, kaip visi stovejo rie jo bendrai fotkei lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2010 06 21, 22:14)
galite ant bambukinių lazdelių padaryt:


o kaip čia parašėt ant to lininio audinio? kaip užtvirtinot galus prie tų lazdelių? pasiliksiu šią idėją kito vaiko krikštynoms thumbup.gif
Papildyta:
Ant Širdies, kai jau turėsi visą torčiuką pilnai pabaigtą, tai ėmesk ir mums foto ,,pasmaližiauti"...

O tai kaip su tuom pergamentu, dar man nlb dašunta? kaip žinoti , kuris svečias ką pasižadėjo? ar duoti kiekvienam pasirašyti ar kaip? aš kiap supratau iš egzotikos, ji turėjo du variantus_ tai kaip čia?- vienas su parašais ir lieka kažkurima vienam svečiui? o kitas be parašų ir lieka tėvams? doh.gif nu atleiksit,kad aš tokia žirafa.... gal iš ties gražiau ir įdomiau, nei kad krūva kortelių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 21 birželio 2010 - 22:36
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 21, 23:43)
Iškepiau pampersų tortą, išsinaudojo lygiai 40vnt pampersų, tik viršūnę papuošt nesugalvoju kuom  g.gif  reikia ryškiai mėlyno žaislo  g.gif

Laukiam pasirodant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 21, 21:43)
Iškepiau pampersų tortą, išsinaudojo lygiai 40vnt pampersų, tik viršūnę papuošt nesugalvoju kuom  g.gif  reikia ryškiai mėlyno žaislo  g.gif

4u.gif Labai laukiam foto-manau, kad pasinaudosim sia ideja... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 21, 23:43)
Ant Širdies, kai jau turėsi visą torčiuką pilnai pabaigtą, tai ėmesk ir mums foto ,,pasmaližiauti"...



QUOTE(estetė @ 2010 06 22, 08:53)
Laukiam pasirodant smile.gif



QUOTE(vzilma @ 2010 06 22, 09:25)
4u.gif  Labai laukiam foto-manau, kad pasinaudosim sia ideja... ax.gif


Jei kažkam skubu pažiurėt galiu nufotkint be "viršunėlės, o jei ne tai teks palaukti kol sugalvosiu kokį žaislą pritvirtinti ant viršaus tongue.gif
Šįvakar reikės gal žvakę "damušt".
jau terminai spaudžia doh.gif O laikraštuko dar net nepradėjau unsure.gif
O dar tėveliams diplomas...nors jį manau gan greit pagaminsiu.
Apie žaidimus dar negalvojau...nu žodž yr ką veikt dar.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Kaip kriksto mama jau renkuosi torta... dabar klausimas iskilo - kokio svorio torciuka tureciau nestis... Svente bus nemaza ir ne namuose keliama ir smaliziu virs 30.

Ir isvis nesugalvoju kokia suknute krikstadukrai pasiuti ar nupirkti... Niekur nieko grazaus nerandu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2010 06 22, 09:45)
Kaip kriksto mama jau renkuosi torta... dabar klausimas iskilo - kokio svorio torciuka tureciau nestis... Svente bus nemaza ir ne namuose keliama ir smaliziu virs 30.


Oho kiek daug svečių bigsmile.gif
Skaičiuojama žmogui apie 200g torto. mirksiukas.gif

Kur kaunietės tortus užsakinėja...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 22, 08:48)
Oho kiek daug svečių  bigsmile.gif
Skaičiuojama žmogui apie 200g torto.  mirksiukas.gif

Kur kaunietės tortus užsakinėja...? g.gif


Bijoloj

Sveikos,
Jau pora mėn sažiningai skaitau temą, tik neparašau nieko. labai daug šaunių idėjų radau. Jau labai daug ką paruošiau krikštynom. Aš krikštuko mama. Mūsų šventė liepos 17 d.

Noriu ir aš viena idėja pasidalinti. Man labai gražu kai į dangų paleidžiami helio balionai su degančiom šaltom ugnelėm. Aišku gražiausia kai tamsu, žiba dangus.
Galvojom apie dangaus žibintus, bet man nesaugus reikalas blush2.gif , nusipirkom keletą išbandyt, pažiūrėjom ant kurio kaimyno namo nusileis biggrin.gif bet visi labai gražiai pakilo ir skrido toli toli, bet vistik nepasitikiu blush2.gif bijau sudegint ką nors, jei ir ne ant artimo kaimyno namo nusileis, gali ir toliau nusileisti kur nereikia. Ai čia aš paranojikė, man atsargumo niekada nebus per daug smile.gif

Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 22, 08:48)
Oho kiek daug svečių  bigsmile.gif
Skaičiuojama žmogui apie 200g torto.  mirksiukas.gif

Kur kaunietės tortus užsakinėja...? g.gif

mes pervaziavom laaabai daug bet apsistojom ties Gulbiniene.. kg kaina visur vienoda,bet puosmas man butent jos labai patinka..na profesionalai jau jie savo srityje kaip ir Alkava..Bijola patiko,tik nepatiko tai,kad jei neissirenki is ju foto(reikia imti identiska|)ir kazka keiti,tai prisideda 15lt doh.gif uz nieka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulyyte @ 2010 06 22, 10:12)



QUOTE(Smilte @ 2010 06 22, 10:37)
mes pervaziavom laaabai daug bet apsistojom ties Gulbiniene..


ačiū už info smile.gif
mes kažkada vestuvėm Bijoloj užsakinėjome tai padarė iš foto ir papuošė gyvom gelėm. Tik atsimenu kad buvo nesusipratimų daug doh.gif
Bet šiaip manau tortų kainos išpūstos schmoll.gif Brangiau už mėsą biggrin.gif
Atsakyti
Jau 5 metus pas Gulbinienę užsakinėju vaikams tortus ir šakočius, dar nė karto nenusivyliau. Tik žinoma brangoka.
O suknelę krikštadukrai nerta graži būtų, dar jei skrybėlaitę nunertų išvis fantastiškai atrodytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 22, 09:37)
.Bijola patiko,tik nepatiko tai,kad jei neissirenki is ju foto(reikia imti identiska|)ir kazka keiti,tai prisideda 15lt doh.gif  uz nieka doh.gif


keista, paskutinį kart užsakinėjau gruodį, nekilo jokių problemų, pakonsultuoja dar, pasiūlė vidų labiau vaikam tinkama, kainos patiko man. Senai jau, tai gal kas pasikeitė, gal kiekvienoj jų cukrainėj vis kitaip.
ankščiau užsakinėdavau iš Kačergės vingio, bet išpūtė kainas labai ir nebeperku iš jų.
Atsakyti