Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(daluzeviciute @ 2010 06 21, 12:36)
laba visom mamytem 4u.gif  gal as ko nesuprantu ar esu visiska nenuovoka, bet kaip galeciau pasinaudoti informacija kuri yra fotki com? ar ten tik pasiziureti ir minciu pasisemti? ax.gif

pirmame temos puslapy yra nurodyta ps ka kreiptis slaptazodzio
Atsakyti
Oi liux sitie tortai is pampersu thumbup.gif Pirma kart matau. Buciau macius kada anksciau, buciau pagaminusi sveteliam biggrin.gif

Klauset is kur pergamento gaut, galit gan lengvai pasigamin: reiks balto popieriaus lapo, rytines kavos tirsciu ir teptuko. Tepat tirsciais lapa is abieju pusiu, paliekat isdziut ir pakartojat dar kartlei. Grazu ir kvapnu mirksiukas.gif Krastelius lapo dar galit nudegint ir gaunasi kazkas tokio:
user posted image
Papildyta:
Mes jau is po sventes. Viskas praejo gan sklandziai, tik orai bande mum reikala pagadint. Bet kadangi visi buvom thumbup.gif nuotaikos, tai ir prastas oras nieko nepakeite.
Atsakyti
Pagaliau atsispausdinau bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Man irgi kilo klausimų dėl laikraštuko... ax.gif
Renku ir formatuoju Word'e. Ar nebus problemų atsispausdinti kaip normalų laikraštį, t.y. ne ant A4 lapo. o ant tų dvibubų, kur lenkiasi?
Gal galite rekomenduoti, kur Vilniuje atsispausdinti spalvotai?

Ar visiems krikštynose dalyvavusiems dovanojate po laikraštuką? g.gif Tiesiog, pagalvojau, jei spausdinimas brangokas, laikraštyje virš 10 psl., o poromis svečių bent 15, tai labai brangi spauda gaunasi tongue.gif
Atsakyti
Wau bigsmile.gif

kokiu formatu spauzdinai?a4?
Atsakyti
QUOTE(Pieva* @ 2010 06 21, 15:57)
Ar visiems krikštynose dalyvavusiems dovanojate po laikraštuką?

Mes davem seimynai po viena.
Atsakyti
QUOTE(Pieva* @ 2010 06 21, 15:57)
Ar visiems krikštynose dalyvavusiems dovanojate po laikraštuką?  g.gif Tiesiog, pagalvojau, jei spausdinimas brangokas, laikraštyje virš 10 psl., o poromis svečių bent 15, tai labai brangi spauda gaunasi  tongue.gif

As, kai spausdinau kaip knygute, gan kietais lapais, tai man butu bankrotas visiems. Man uzteks - mums, seneliams, kristo mamai ir teciui. Tai viso 5 vnt. Nemanau, kad kitiems labai idomu.. blush2.gif

QUOTE(Smilte @ 2010 06 21, 15:57)
kokiu formatu spauzdinai?a4?

Taip, a4
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 21, 15:48)
Pagaliau atsispausdinau  bigsmile.gif


Fantastika bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 21, 14:46)
pirmame temos puslapy yra nurodyta ps ka kreiptis slaptazodzio


tai slaptazodi as turiu, bet gal naudotis nemoku g.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 19, 00:38)
pabandyk Jokuzio spaustuveje. mano drauge, i kurios vaiko krikstynas ejome ten spauzdino. IR TEN ATSPAUDE KAIP TIKRA ZURNALIUKA, tokio tipo psl, nuotrauos super, kaip kokia knygute  A4 formato wub.gif matosi , kad spaustuves darbo.
Ji dare 20vnt tai 1vnt kaina buvo  7,80 lt (12 psl vieno krykstuko, spausta i abi puslapio puses)

be to, krikstuka jie dalijo ne uz aciu  ax.gif  biggrin.gif salia krykstuko buvo padeta taupykle ir kortele su uzrasu: Rapolas sako ACIU.... smile.gif kad remiate jo busimu studiju fonda

Na pasiskambinau snd i sita spaustuve, liepe uzsakyma atsiusti el pastu, nusiunciau. Tai atsakyma gavau, kad vienas 8psl laikrastukas man kainuotu 23.4 Lt doh.gif viso 70.20 Lt + PVM doh.gif uz tris laikrastukus doh.gif . Na tada tikrai geriau nesiu i copy1. Gal ir graziai gautusi, kaip knygute, pseju ir kokybiskai, bet uz tokia kaina... Jei nebuciau taip issileidusi jau, tai gal dar dar...
Na bet labai aciu egzotikaa uz informacija 4u.gif

Ir dar jei ka domina, nuo rytojaus maximoj akcija dangaus zibintu 4.99lt mirksiukas.gif del kokybes net neisivaizduoju blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 21, 16:48)
Pagaliau atsispausdinau  bigsmile.gif


Supeeer!!! bigsmile.gif koks grazutis laikrastukas wub.gif
Atsakyti
Žalia Rūta, wooow bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 21, 15:06)
As, kai spausdinau kaip knygute, gan kietais lapais, tai man butu bankrotas visiems. Man uzteks - mums, seneliams, kristo mamai ir teciui. Tai viso 5 vnt. Nemanau, kad kitiems labai idomu..  blush2.gif
Taip, a4

as lygiai taip pat,tik 5egz. bet plonais lapais..nors visai norec sau prisiminimui storais g.gif net nepagalvojau g.gif o storais ant kiek?nepuskartonis?
Atsakyti