Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Pumpuryte @ 2010 06 20, 21:02)
sutinku pilnai, man irgi, tačiau vaikelis su sparneliais laaabai mielai atrodo  wub.gif


Na kaip matau nelabai supratote minties ax.gif

Kada vaikas tampa angelu ?
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 06 20, 20:13)
Na kaip matau nelabai supratote minties  ax.gif

Kada vaikas tampa angelu ?


aš viską supratau biggrin.gif
tik jei nesigilinant į tai kada jis tampa angelu ir žiurėt į tą paveiksliuką kaip į paveiksliuką tuomet tokių minčių nebuna mirksiukas.gif
juk ir darželiuose per kalėdas angeliukų pilna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 06 20, 20:45)
Na manau per krisktynas vaikas gauna angela sarga o ne pats juo tampa 

As irgi pastebejau, kad sis klausimas daznai sukelia diskusijas. Vieniem tai - kaip koks pasaku personazas - miela ir tiek, kiti gal ziuri giliau,

Del to, kad ne angelu tampa, tai as dar pasakyciau, kad galima ziureti per ta prizme, jog kriksto metu vaikui nuplaunama gimtoji (tevu) nuodeme. Jis tampa tyras, kaip angeliukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 21, 00:25)
As irgi pastebejau, kad sis klausimas daznai sukelia diskusijas. Vieniem tai - kaip koks pasaku personazas - miela ir tiek, kiti gal ziuri giliau,

Del to, kad ne angelu tampa, tai as dar pasakyciau, kad galima ziureti per ta prizme, jog kriksto metu vaikui nuplaunama gimtoji (tevu) nuodeme. Jis tampa tyras, kaip angeliukas  ax.gif

Pritariu, kad i sita dalyka galima, kaip ir i daugeli kitu paziureti is ivairiu pusiu ax.gif . Tik vieni labiau sureiksmina vienus dalykus, kiti visai kitus... blush2.gif Oi, atsiprasau, kazkaip mintys jau nebesirisa, jauciasi, kad jau laikas miegoti... blush2.gif . Labanakt visoms dar nemiegancioms bye1.gif
Atsakyti
sveikutės,


na, prisiduodu, ką aš šnd nuveikiau dėl krikštynų... nusipirkom to Žalgirio midaus balzamo košelei 75 laipsnių ... tik kur reiks likusį dėti? doh.gif pasiųlyčiau, bet įtariu tokie dalykai paštu nesiunčiami...
saugojimui visgi ilgai rinkęsi, paėmėm, Toresso- Mb užgarantavo , kad turi stovėt... kažin eis dekupažuoti tamsią kartotinę dėželė nuo butelio? ... - čia setetė turėtų patarti... jau rasiu kas pas mus dekupažuoja...

paskui dar papirkau segtuvą su jau įklijuotom įmautėm- tai ir ketinu viršelį duoti dekupažuot (ar eina ant mėlyno viršelio užslėpti dekupažu tą mėlynumą?) - ir čia bus į kraitelį pirmiesiems peišinukams, sąsiuvinukui ir t.t.


ir dar Rygos manufaktūros muilo paduotuvikėj nužiūrėjau labai gražų muiliuką spec krikštynoms- vaikiukas batuky... čia sakė tinka, kai dedama prie tų visų kruopų, cukraus, kad vaikelsi švarus būtų... galvojau svečiams kaip dovanėlę, bet kad labai jau brangiau išeitų - vienas tas muiliukas apie 19 lt... bet vieną galima...

na, labanakt, darbštuolėlės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 21, 02:23)
saugojimui visgi ilgai rinkęsi, paėmėm, Toresso- Mb užgarantavo , kad turi stovėt... kažin eis dekupažuoti tamsią kartotinę dėželė nuo butelio? ... - čia setetė turėtų patarti... jau rasiu kas pas mus dekupažuoja...
paskui dar papirkau segtuvą su jau įklijuotom įmautėm- tai ir ketinu viršelį duoti dekupažuot (ar eina ant mėlyno viršelio užslėpti dekupažu tą mėlynumą?) - ir čia bus į kraitelį pirmiesiems peišinukams, sąsiuvinukui ir t.t.

Kartoninę dėželę galima dekoruoti, tik reikia nugruntuoti iš pradžių kartoną, nes dažus labai geria smile.gif Ir, aišku, gruntuoti šviesiai, nes ant tamsaus fono motyvų nesimatys, nebent tai būtų dekupažinis popierius smile.gif
Segtuvą irgi galima dekoruoti kokia tik nori spalva, tik daug sluoksnių dažų ir lako nepagailėt reikės smile.gif
Atsakyti
merginos, gal kas pasinaudosit akcija dangaus žibintų

http://beta.lt/akcij...um=subscription

Atsakyti
Merginos, gal kas nors turite priesaika seneliams? Buciau dekinga. ACIU ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2010 06 21, 11:06)
Merginos, gal kas nors turite priesaika seneliams? Buciau dekinga. ACIU  ax.gif


man atrodo praeitos temos gale kažkur mačiau, paieškok nuo 40psl.
Atsakyti
Jurmila, pas mane tai wordas 2007, Vista, tai aš darau taip:
Page layout- page borders-išmeta tokią lentelę, tai ten apačioje renkuosi Art ( none), ten vėl išmeta visokių rėmelių: spalvotų yra, bet yra ir nespalvotų, tai galima spalvą pasirinkti su color automatic.
Šiaip ten tokie paprastučiai, bet kai aš nemoku kitaip, gerai ir šitaip. Tikiuosi suprasi kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2010 06 21, 11:06)
Merginos, gal kas nors turite priesaika seneliams? Buciau dekinga. ACIU   ax.gif


Kazkada radau tokius:

Bočiuko .........
PASIŽADĖJIMAI
Galioja nuo 2010 ........ iki anūkių pilnametystės

Aš, ........ ir ........ bočiukas .......... savo valia, neįtakojamas žmonos ir būdamas pakankamai blaivios galvos, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje iškilmingai PASIŽADU:

• Kad ir kas beatsitiktų, išlaikyti šaltakraujiškumą ir savitvardą situacijose, kai pasireikš anūkėlių savarankiškumas ir fantazija. Todėl nepyksiu, kai mergaitės nukarpys mano katinui ūsus, nutampys triušiams ausis, nulodys šunį, o iš tvarto išvarys į kiemą vištas.
• Nepykti kai anūkėlės į mano lovą nakčiai suguldys lėles o man teks prigulti ant sofkutės.
• Paklusti anūkėlių norui, kad televizorius visada rodytų tik multikus ir net tada, kai bus transliujamos labai svarbios krepšinio rungtynės ar rodys Teleloto
• Pamokyti........ ravėti daržą, nes jų tėvai to tikrai nepadarys ir nepykti, kada vietoj piktžolių jos išravės visas daržoves
• Vasara kas antrą savaitgalį nusivežti mergaites į pajūrį ir kad jos nenuobodžiautų kartu pažaisti su smėliuku. Žiemą važinėti rogutėmis tiek, kiek tik jos panorės, o Kalėdoms iš miško parnešti eglutę.
• Būti geru močiutės vyru ir neleisti jai lepinti anūkių.



Aš, ...... ir....... močiutė ......savo valia, eilinį sykį neklausydama vyro ir apakus iš meilės savo anūkėlėms, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje iškilmingai PASIŽADU:
• Kad ir kas benutiktų, nepamiršti, kad vaikai būna arba švarūs , arba laimingi. Todėl nepyksiu, kai ......... riebaluotais pirštais nučiupinės ką tik ištapetuotas namų sienas, žemėtom kojom pritepens švarias grindis ar į šuns būdą paklos ką tik iš valyklos parneštą mano naujausią kostiumėlį.
• Pasižadu nepykti, kai anūkėlės iškvėpins mano naujausius prancūziškus kvepalus ir išdažys lėles brangiausiais mano lūpų dažais.
• Be jokių atsikalbinėjimų pažadu prižiūrėti ......... savaitgaliais, švenčių dienomis, per jų tėvų ir krikštatėvių atostogas ir šiaip be jokio reikalo.
• Primegzti mergaitėms madingų megztukų, o jų lėlytėms gražių drabužėlių.
• Pamokyti skoningo pasipuošimo meno ir sutaupyti iš pensijos jų papuošalams, kosmetikai ir šiaip )visokiems moteriškiems moloniems niekučiams ( nors mociute dar nepensijoj
• Išmokyti mergaites skaniai gaminti valgyti, nes mamai tam reikalui tikrai neužteks kantrybės.
• Pamokyti kaip elgtis, kad šeimos galva neįsakinėtų kaklui ir kaip vienu blakstienų mirktelėjimu apsukti vyrą aplink mažąjį pirštelį.
• Būti gera bočiuko žmona ir neleisto jam lepinti anūkių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 21 birželio 2010 - 10:49
laba visom mamytem 4u.gif gal as ko nesuprantu ar esu visiska nenuovoka, bet kaip galeciau pasinaudoti informacija kuri yra fotki com? ar ten tik pasiziureti ir minciu pasisemti? ax.gif
Atsakyti