Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Jurmila @ 2010 06 20, 11:24)
Ar niekas man nepapasakos, kaip gražiai įrėminti puslapį, iš kur rėmelius išsitraukti?  verysad.gif
Ir dar, patiko kažkieno mintis, kad pasižadėjimus galima kaip pergamentą padaryti, su pagaliukais galuose ir susukti. O iš kur pagaliukų gauti?  ax.gif

Aš tai per wordą rėminau ax.gif Ne kažin kas, bet nieko: tokie kuklūs. Kai kitaip nemoki, bus gerai it taip.
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 20, 11:26)
senukuose įvairaus ilgio yra prie floristikos prekių  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Dėkui mirksiukas.gif Reikės pasidairyti.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 20, 12:05)
Pagaliuku tai nors ir miske, o is kur pargamenta???

Tiks ir paprastas popierius vietoj pergamento ax.gif
Papildyta:
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 20, 12:45)
Aš tai per wordą rėminau ax.gif  Ne kažin kas, bet nieko: tokie kuklūs. Kai kitaip nemoki, bus gerai it taip.

Gal gali priminti, kaip word'e prie tų rėmelių prieiti blush2.gif Nu niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2010 06 19, 22:26)
Butu gerai komtaktus gauti  blush2.gif

Parasiau Jums i az mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 19, 23:26)
S.Jokužio leidykla-spaustuvė.
Nemuno g. 139, 93262 Klaipėda, Lietuva.
Tel.: (8-46) 300 200
Faksas: (8-46) 346 197
Mob. tel.: 8 698 10121
El. paštas: info@spaustuve.

gali parasyti i e maila ir pasiklausti, kiek kainuotu ir pan. arba pasiskambinti  mirksiukas.gif

Labai labai aciu uz informacija 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 20, 00:24)
Mane irgi domina koki cia uzsakinejot,kaip kainos? g.gif

Kainyte kg - 25lt, sakyciau tikrai nedaug. Kepejele pati duoda keleta pavyzdeliu savo ir ne tik savo keptu torciuku. Galima ir savo nuotrauka duoti, na gal ne visiskai viska igyvendintu, bet manau pasistengtu, bet cia reikia su ja pacia tartis mirksiukas.gif . Mano torciukas butu panasus i sita, tik su kai kuriais pakeitimais. Batuku noriu kitokiu, kai kur tu "garbanu" atsisakiau ir aisku vardas kitas blush2.gif . Kadangi patinka kuklumas, tai jis man pasirode toks neperkrautas ir ganetinai grazus ax.gif . Tik nzn kaip su ta balta mase bus, tas torto pavirsius, kiek girdejau is mamyciu atsiliepimu, tai daugelis sako, kad dazniausiai buna nevalgomas, bet mane patikino, kad bus galima valgyti bigsmile.gif . Pas mus giminej mazai megstanciu tortus, tai jis mums labiau del grozio 4u.gif
user posted image
Papildyta:
o del sito pargamento, tai as darysiu teveliams isakymus, kaip pargamenta. kai padarysiu iki galo, ikelsiu nuotraukyte, o db kol kas nupasakosiu. Pasendinau lapa(kazkuriam, db neprisimenu kokiam blush2.gif psl radau kaip tai reikia padaryti) ant jo atspausdinau tokiu raitytu graziu sriftu isakymus, padarysiu toki senovini anspauda su juostele ir visa ta lapa su apdegintais krastais priklijuosiu prie linines (100%) medziagos. Ta linine medziaga is abieju galu pritvirtinsiu prie mediniu pagaliuku (parsiveztu is misko ir apdirbtu) ir susukus perrisiu juostele ax.gif . Manau, gausis visai nieko pargamentas blush2.gif
Papildyta:
Ir dar turiu viena klausimuka-prasymeli, gal kuri mamyte netycia kur yra uztikusi grazu angeliuko maketa? ax.gif na niekaip nieko grazaus ir tinkamo internete nerandu blush2.gif . Man jo reikia krikstynu sales papuosimui. Sugalvojau, kad visai nieko butu jei toki grazu didesni karpini uzklijuotume. Turime tokia didele linine medziaga, ja taip graziai nuo sienos nuleidome, padareme tokia kaip uzlaida. Per uosviaus jubilieju is popieriniu rozyciu buvom skaiciu isdelioje, db galvoju toje vietoje graziai atrodytu koks angeliukas, kaip krikstynu simbolika blush2.gif . Tai gal kuri pades? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 20, 18:05)

Ir dar turiu viena klausimuka-prasymeli, gal kuri mamyte netycia kur yra uztikusi grazu angeliuko maketa? ax.gif

turiu, parasykit man i helveti@gmail.com
Vienos mamytes ir prasiau - pasidalino blush2.gif Tik iki siol nesusikarpiau blush2.gif
Atsakyti
O man klausimėlis iškilo: kaip padaryti kad vaiko nuotraukoje būtų angeliuko sparnai...? g.gif Gal kas moka?
mačiau kažkur ant "diplomų" apačioje kamputyje vaikelis su sparnais kaip angelas wub.gif taip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2010 06 20, 19:24)
O man klausimėlis iškilo: kaip padaryti kad vaiko nuotraukoje būtų angeliuko sparnai...? g.gif  Gal kas moka?
mačiau kažkur ant "diplomų" apačioje kamputyje vaikelis su sparnais kaip angelas  wub.gif  taip gražu  wub.gif


Na Jus tik nesupykit, bet man kazkaip nelabai suprantama tokie dalykai ...
blush2.gif

O paprasykit pas Zalia Ruta . manau ji padarytu, nes siam darbui reikalingas fotoshopas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 06 20, 19:23)
Na Jus tik nesupykit, bet man kazkaip nelabai suprantama tokie dalykai ...
blush2.gif 


aišku nepykstu biggrin.gif o kas negerai...? tas variantas kur mačiau tai gražus buvo, skoningas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 06 20, 19:23)
Na Jus tik nesupykit, bet man kazkaip nelabai suprantama tokie dalykai ...
blush2.gif 

O paprasykit pas Zalia Ruta . manau ji padarytu, nes siam darbui reikalingas fotoshopas  4u.gif

zalia ruta man irgi padeda thumbup.gif ACIUKAS jai wub.gif


Erikut o mano maisiuko dar nera??na foto nerandu blush2.gif SB parodyt norejau..
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2010 06 20, 20:36)
aišku nepykstu  biggrin.gif  o kas negerai...? tas variantas kur mačiau tai gražus buvo, skoningas  4u.gif


Na manau per krisktynas vaikas gauna angela sarga o ne pats juo tampa blush2.gif
Tiesiog angeleliai man asocijuojasi su angelais ..
Tai as koki vaikuti patubdyciau su angelo sparnais, bet tikrai savo vaikui nedeciau schmoll.gif

QUOTE(Smilte @ 2010 06 20, 20:42)
zalia ruta man irgi padeda thumbup.gif ACIUKAS jai wub.gif
Erikut o mano maisiuko dar nera??na foto nerandu blush2.gif SB parodyt norejau..


Liko sonus susiuti 4u.gif
laukiu kol vaikas uzmigs - tada pabaigsiu 4u.gif

Biski pasiukslinom temoj blush2.gif
Atsakyti
Na kazkaip nieko geresnio neradau, ieskojau ko kito, bet teks tokius du atsisukusius vienas i kita pakabinti, gal visai nieko atrodys. Atspausdinsiu apkirpsiu, ziuresim kaip atrodys ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 06 20, 19:45)
Tiesiog angeleliai man asocijuojasi su angelais ..


sutinku pilnai, man irgi, tačiau vaikelis su sparneliais laaabai mielai atrodo wub.gif
Atsakyti
Aciu "zaliai rutai", bet gal kas turite drugelio trafareta netycia? blush2.gif
Atsakyti