Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Emiliuko mamyte @ 2010 06 19, 22:32)
na as asmeniskai tai nemoku kurti padeku, tostu ir panasiai  blush-anim-cl.gif
radau forume padekas seneliam, krikstateviam, o apie svecius nieko. ogi norisi ir juos itraukti y visa sita reikala  rolleyes.gif

kadangi teko ir vestuves vesti netiketai ir jubilieju keliata tai kazkaip kad ir ruosiuosi ,bet visada viska issakau savo zodziais..kaip sako kiti:kiek besiruosciau vistiek kalbu is sirdies kaip viskas atrodo ta minute... manau jei atsistosi ir kalbesi savo zodziais,dekosi,bus labai labai grazu,bent mano manymu didesne pagarba sveciams yra kalba nei eiluciu skaitymas is lapo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 19, 23:37)
kadangi teko ir vestuves vesti netiketai ir jubilieju keliata tai kazkaip kad ir ruosiuosi ,bet visada viska issakau savo zodziais..kaip sako kiti:kiek besiruosciau vistiek kalbu is sirdies kaip viskas atrodo ta minute... manau jei atsistosi ir kalbesi savo zodziais,dekosi,bus labai labai grazu,bent mano manymu didesne pagarba sveciams yra kalba nei eiluciu skaitymas is lapo ax.gif



nu blyn, skubėjau, rašiau ir viskas dingo doh.gif viskas, jau neberašysiu... nervukas paėmė... ir taip vėlu...

nu su tais eiliuotais žodžiais tai jo, būna taip, kad sėdi, ieškai renki, kas gražiau, o galiuaisia baigias tuo, kad niekas neklauso... o kai sakai savais žodžiais, dar su bajeriukais, tai visiems smagiau... bet tai čia nuo kompanijos priklauso... aš vis šikt mikt, kol pririruošiu bent ką pasayti... man turi būt parašyta... pasirašau sau kalbą savais žodžiais ir tą dar mokausi... :man svarbiausia pradėt, o paksui jau eina kaip iš pypkės... ir dar dažniausiai po viskama graužiuos, kad galėjau dar tą ir aną pasakyt oh ... nors dirbu mokykloj, tai dažniauisia pamoka, kuriai eini nesiruošęs pavyskta daug geriau nei ta, kuriai ruošies visą vakarą... na, ne visiems ta kalbos dovana duotą- ką padarysi... va, mūsų krikštamotė, tai tikrai šikt mikt... sunkiai žodžius renka- jei momenėlį pavadino gomuriu lotuliukas.gif nu bet ką norėt - 10 kl išsilavinimas... gal ką ir paskaitys... bent jau tėveliams kokį raštą susiprastų pagamint... geltonuoju, nes kažkokia kvaila nuojauta, kad gali paskaityt... o tada tai jau man bus doh.gif

tai kaip supratau, tai košelei stipresnė degtinė tinka..

ir norėjua paklaust, gal kuri skaičiavot išlaidas krikštynoms... man jau apie 1,5 tūkst. lt, o kur dar galas doh.gif bet kai pagalvoju, kad čia tik vieno mano mėn išmoka, tai ne tiek jau ir daug... ko tik nepadaria dėl savo mylimo vaiko...

kažkuri rašė, kam ta išpūsta pompastika... bet juk viskas vaikeliui atminčiai... pamenu kai dukterėčia būdama gal kokių 6 m žiūrėjo savo kūdikystės video ir vis klausė: mama čia aš? čia tikrai aš?... tai va, ir mes paliksim ir foto, ir video , ir kraičio dėželę... manau, tikria malonūs prisiminimai bus 18- ečiui/etei... aš dar suradau mūsų vestuvių kelis atributus- tai įdėsiu prie to pačio...

šnd gavau visą maišą visokių pindikliuškų viktorinai bei profesijų žaidimams, persitarkiua lentyną su daikčiukais , peržiūrėjua, kas yra, ko dar trūksta... na, dar šio to...

dbr svarbiausia, tai prisėst kelioms naktelėms prie laikraštuko... pasitengsiu... dar suskanuot seneslių ir mūsų vaikystės foto... saladianiukų dar tik pusė... nunert papuošimui angeliukams šniūrelius, pagamint rožytes... nu , gana kalbų, daugiua darbų...

labanakt wub.gif laukiam naujų pasakojimų po savaitgalio thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 20 birželio 2010 - 02:35
jau kaip man gražu tas pampersų tortas- esu mačius nemažai, bet itik foto thumbup.gif bet negi pati , kaip ir sau, darysiu... čia panašiai, kaip per vestuves reikia išsipirkti stalą...


šnd MB bumba, kad čia tik kunigui reikia ruoštis... tai ką, saku, noris per vaiko kriktšynas sėdėtų visi ir bėdavotų bei laistytų savo bėdas šnopseliu.... dar sakau Mb, kad čia bus mergaitei prisiminmas, o jis man :,,O jau tu labai ką prisimeni?" - atsikirtau: ,,Už tai ir neprisimenu, kad nieko nebuvo... net foto nėra doh.gif " čia jau tėvų apsileidimas... čia skaitau dar ta šventė, kurią mes mamos ar krikšto mamos galim suorganizuoti pačios... o jau vestuves, tegul organiuzojas patys... jau turiu patirties, kai viską nuo A iki Z organizavo mama doh.gif

na, viskas LABANAKT wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 19, 23:37)
...mano manymu didesne pagarba sveciams yra kalba nei eiluciu skaitymas is lapo ax.gif


100 proc drinks_cheers.gif

sidrulka, smagu skaityt kaip ruošiesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 19, 22:48)
Turiu krikšto dukrą, bet jos tėvas mane kale išvadino

Nu nieko sau schmoll.gif
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 19, 23:24)
O aš šįvakar du dabus pradėjau- dekoruoti žvakę ir "kepti" pampersų tortą  biggrin.gif  Ir abu darbus negaliu pabaigti- žvakė džiūna

Su plaukų fenu padžiovinkit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 19, 21:40)
vat toks daiktas: http://images.bite.l...58d4776f742.jpg arba toks http://images30.fotk...utortas2-vi.jpg
Na kumos tortas privalo būt juk  biggrin.gif Čia kaip humoro forma atnešiu savo gamintą tortą  tongue.gif


thumbup.gif kaip noreciau toki torta gauti per dukrytes kriksynas... thumbup.gif Na bet pati juk tokio nedarysiu-as ne krikstamote.... o daryti paciai toki pasirodymui, tai kazkaip schmoll.gif
Na bet gauti toki is sveciu ar krikstateviu tai butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 06 20, 08:51)
Su plaukų fenu padžiovinkit  rolleyes.gif


taip ir dariau smile.gif šiandien gal spėsiu pasiūti žvakei "sijonėlį" smile.gif
Atsakyti
As tai susinervinau, kokia Vilniuj spaudos kaina verysad.gif O dar antra diena nesulaukiu tiksliu paskaiciavimu.. o kaip suprantu, skaitosi rimta spaustuve.
22 psl - apie 32 lt (reikia 5) angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
Ar niekas man nepapasakos, kaip gražiai įrėminti puslapį, iš kur rėmelius išsitraukti? verysad.gif
Ir dar, patiko kažkieno mintis, kad pasižadėjimus galima kaip pergamentą padaryti, su pagaliukais galuose ir susukti. O iš kur pagaliukų gauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2010 06 20, 12:24)
..O iš kur pagaliukų gauti?  ax.gif


senukuose įvairaus ilgio yra prie floristikos prekių mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As gimtadieniui buvau darius,su popierine gele ,zinoma ne toks grazus,kaip kitu,bet ideja visiems labai patiko,ir nustebo,kad tikrojo torto taip ir negaus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2010 06 20, 12:24)
Ar niekas man nepapasakos, kaip gražiai įrėminti puslapį, iš kur rėmelius išsitraukti?  verysad.gif
Ir dar, patiko kažkieno mintis, kad pasižadėjimus galima kaip pergamentą padaryti, su pagaliukais galuose ir susukti. O iš kur pagaliukų gauti?  ax.gif

Pagaliuku tai nors ir miske, o is kur pargamenta???
Papildyta:
Ikeliu dar pvz:

user posted image

user posted image
Atsakyti