Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

Sveikutės. Turiu klausimuką: iš kur gauti gražius rėmelius puslapiui aprėminti, na pvz. pasižadėjimams 4u.gif Kažkada žinojau, bet va seniai naudojausi ir užkrito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 19, 18:09)
As tai uzsakiau pas viena mamyte is klp. Pas ja uzsakinejau uosviaus jubiliejui, tai nenusivylem, galvoju, gal ir sikart viskas bus gerai  ax.gif

Butu gerai komtaktus gauti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pamiršau mamytės vardą, kuri suteikė informaciją apie LŽŪU spausdinimą. AČIŪ AČIŪ AČIŪ 4u.gif Labai šauniai atspausdino, susegė, biski pataisė, kaina gavosi- 16 lt. Tiek, kad nuotraukutės biski nekokybiškos, bet visa kita thumbup.gif thumbup.gif
Jyske yra dangaus žibintų, po 3 lt. Tik tiek, kad melsvi, gelsvi, rausvi, matmenys nedideli. Nusipirkau pabandymui, pažiūrėsim kaip kils. Gal šiandien paleisiu, šiaip, mama net neįsivaizduoja kaip ir kas. Bus proga biggrin.gif Ten pat yra maišelių dovanėlėms, mums reikėjo mažyčių, tai gavom po 0,99 lt biggrin.gif Spalvos balta, gelsva, žalsva ir margi. Gaila, baltų mažų nebuvo, paėmiau tokių kokių buvo thumbup.gif
Tome Philips nupirkau metalinį angelą-taupyklę: įdėsiu į krikštadėžę, vienu šūviu du zuikiai biggrin.gif
Namuose palikau sąrašą, todėl daug kas liko nenupirkta blush2.gif doh.gif Bilobilio reikia doh.gif
Tėveliams nupirkau rėmelius, kad įsirėmintų pačią gražiausią nuotrauką.
Šiaip rėmeliai brangūs, pigiausi turbūt po 8 lt, mums reikia 10 blink.gif Todėl nuspręsta, kad viską įlaminuosiu, tik sveikinimą krikštasūniui įrėminsiu.
Ką darys kita krikšto mama, nežinau: ji neklausia, aš - tyliu cool.gif
Taip, bendravimas su krikštavaikiais priklauso nuo tėvų t.y. suagusių bendravimo. Turiu krikšto dukrą, bet jos tėvas mane kale išvadino, tai ir tas bendravimas toks netikras, kažkokia siena atsirado. Nors ir žinau, mergaitė dėl to nekalta. Stengiuosi, kad tas bendravimas nenukentėtų: dalyvavau jos Pirmojoje Komunijoje, kai susitinkam visada pasikalbam, kadangi yra jau penkiolikmetė, tai ir pinigėlių duodu... Tačiau to per mažai doh.gif Bet kitaip negaliu schmoll.gif Todėl eidama vėl į krikštamotes, labai gerai įvertinau kokie santykiai su vaiko tėvais. Pakvietimas man daug reiškė, nes vaikiuką be galo myliu, jis gimęs viena diena su mano vyresniuoju sūnumi, su jo tėvais nors ir matomės retai, randam bendrą kalbą. Aš esu vaiko mamos brolienė, bet kaip bebūtų keista, į krikštamotes kvietė mane, o savo brolį tai taip lengvai: kai eisi tu, eis ir jis biggrin.gif
Atsakyti
O aš šįvakar du dabus pradėjau- dekoruoti žvakę ir "kepti" pampersų tortą biggrin.gif Ir abu darbus negaliu pabaigti- žvakė džiūna, o tortas ne taip paprastai ir greitai gaminasi kaip atrodė....be to kiek pampersų suėjo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 19, 16:46)
O tai gal cia tokia kaina tik todel, kad tiek daug dare? nes as zadu spausdinti tik keleta egzemplioriu - teveliams, seneliams ir viskas  blush2.gif o kur ta spaustuve yra?  blush2.gif


S.Jokužio leidykla-spaustuvė.
Nemuno g. 139, 93262 Klaipėda, Lietuva.
Tel.: (8-46) 300 200
Faksas: (8-46) 346 197
Mob. tel.: 8 698 10121
El. paštas: info@spaustuve.

gali parasyti i e maila ir pasiklausti, kiek kainuotu ir pan. arba pasiskambinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 19, 21:24)
O aš šįvakar du dabus pradėjau- dekoruoti žvakę ir "kepti" pampersų tortą  biggrin.gif  Ir abu darbus negaliu pabaigti- žvakė džiūna, o tortas ne taip paprastai ir greitai gaminasi kaip atrodė....be to kiek pampersų suėjo  blink.gif

O kas per pampersų tortas? rolleyes.gif Kam jis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2010 06 19, 22:31)
O kas per pampersų tortas?  rolleyes.gif Kam jis?  blush2.gif


vat toks daiktas: http://images.bite.l...58d4776f742.jpg arba toks http://images30.fotk...utortas2-vi.jpg
Na kumos tortas privalo būt juk biggrin.gif Čia kaip humoro forma atnešiu savo gamintą tortą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 19, 21:40)
vat toks daiktas: http://images.bite.l...58d4776f742.jpg arba toks http://images30.fotk...utortas2-vi.jpg
Na kumos tortas privalo būt juk  biggrin.gif Čia kaip humoro forma atnešiu savo gamintą tortą  tongue.gif

Jo, pampersų tai normaliai susinaudoja tongue.gif Bet įdomu, gražu bigsmile.gif Tai gal galima ne visą jį iš pampersų daryti. Ten kur torto pirmas ir antras aukštai nesimato, gal galima kokią apvalią dėžutė dėti ir tik aplink ją pampersus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2010 06 19, 22:50)
Jo, pampersų tai normaliai susinaudoja  tongue.gif Bet įdomu, gražu  bigsmile.gif Tai gal galima ne visą jį iš pampersų daryti. Ten kur torto pirmas ir antras aukštai nesimato, gal galima kokią apvalią dėžutė dėti ir tik aplink ją pampersus  ax.gif


galima, bet idomiau iš pampersų....internete esu radusi pavyzdžių tai be pampersų dar ir bodžiukai, šliaužtukai įdėti, žaisliukai, kojinytės, seilinukai wub.gif tokia dovana manau tiktų eiti lankyti pirmą kartą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 19, 20:48)
Sveikos 4u.gif
Pamiršau mamytės vardą, kuri suteikė informaciją apie LŽŪU spausdinimą. AČIŪ AČIŪ AČIŪ 4u.gif Labai šauniai atspausdino, susegė, biski pataisė, kaina gavosi- 16 lt. Tiek, kad nuotraukutės biski nekokybiškos, bet visa kita thumbup.gif  thumbup.gif



Smagu kad viskas thumbup.gif man irgi ten pataise nemazai,padejo pakeisti siek tiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 19, 20:09)
As tai uzsakiau pas viena mamyte is klp. Pas ja uzsakinejau uosviaus jubiliejui, tai nenusivylem, galvoju, gal ir sikart viskas bus gerai  ax.gif

Mane irgi domina koki cia uzsakinejot,kaip kainos? g.gif
Atsakyti
na as asmeniskai tai nemoku kurti padeku, tostu ir panasiai blush-anim-cl.gif
radau forume padekas seneliam, krikstateviam, o apie svecius nieko. ogi norisi ir juos itraukti y visa sita reikala rolleyes.gif
Atsakyti