Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 19, 00:38)
pabandyk Jokuzio spaustuveje. mano drauge, i kurios vaiko krikstynas ejome ten spauzdino. IR TEN ATSPAUDE KAIP TIKRA ZURNALIUKA, tokio tipo psl, nuotrauos super, kaip kokia knygute  A4 formato wub.gif matosi , kad spaustuves darbo.
Ji dare 20vnt tai 1vnt kaina buvo  7,80 lt (12 psl vieno krykstuko, spausta i abi puslapio puses)

be to, krikstuka jie dalijo ne uz aciu  ax.gif  biggrin.gif salia krykstuko buvo padeta taupykle ir kortele su uzrasu: Rapolas sako ACIU.... smile.gif kad remiate jo busimu studiju fonda

O tai gal cia tokia kaina tik todel, kad tiek daug dare? nes as zadu spausdinti tik keleta egzemplioriu - teveliams, seneliams ir viskas blush2.gif o kur ta spaustuve yra? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulės spindulėlis: 19 birželio 2010 - 18:46
sveikutės,

merginos man taip ir neatsakėt dėl spirito ar degtinės.... gal kuri jau darėt... patarkt...


o aš seneliams nelabi ir turiu už ką dėkot.- už tia, kad galvojo, jog invalidas gims, ar už tai, kad bėdavojo, kiek pinigų išleidžiu vaistams... doh.gif .. gaus emblemas kaip ir visi su užrašu ,,ačiū, kad atvykot..." , pasižadėjimus, dovanėles... per akis... turiu šiaip knygos žodžių visokių...
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 19, 00:41)
dar del Jokuzio spaustuves, tai puslapiai patys stori tokie, slidus  thumbup.gif

tikrai jiems atsipirko, nes i taupykle maziausiai 10 lt. aukojo  ax.gif

be to, jei printeris tavo rasalinis, tai tokiom juotelem foto atprintina, ane
geriau kai lazerinis  mirksiukas.gif

Na juosteles tai tik ant kai kuriu foto buna, tik kad ryskesniu spalvu norisi ax.gif .
Nors ideja gal ir nieko, bet as kazkaip negaleciau ja pasinaudoti ir rinkti pinigeliu uz laikrastuko, tad jie man niekaip ir neatsipirks blush2.gif . Copy1 spausdinant iseitu vienas laikrastukas 8psl - 15.12lt doh.gif
Atsakyti
tavo biuras berod litas kainuoja spalvota kopija Klaipedoj.Bet su rasaliniu spausdintuvu,tai kokybe nukencia g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 19, 19:49)
sveikutės,merginos man taip ir neatsakėt dėl spirito ar degtinės.... gal kuri jau darėt... patarkt...o aš seneliams nelabi ir turiu už ką dėkot.- už tia, kad galvojo, jog invalidas gims, ar už tai, kad bėdavojo, kiek pinigų išleidžiu vaistams...  doh.gif ..
Siaubas kazkoks... blink.gif verysad.gif Nu jo isskirti negali. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 19, 19:49)
sveikutės,

merginos man taip ir neatsakėt dėl spirito ar degtinės.... gal kuri jau darėt... patarkt...
o aš seneliams nelabi ir turiu už ką dėkot.- už tia, kad galvojo, jog invalidas gims, ar už tai, kad bėdavojo, kiek pinigų išleidžiu vaistams...  doh.gif .. gaus emblemas kaip ir visi su užrašu ,,ačiū, kad atvykot..." , pasižadėjimus, dovanėles... per akis... turiu šiaip knygos žodžių visokių...

Aš kai mažojo krikštynom dariau,taip pat spirito niekur negavau,tai naudojau pačią stipriausią degtinę ,galima rasti (midaus balzamas žalgiris lygtais) 75 %.
Esmė tame,kad paragavus tos košytės net ir mažą šaukštelį,lengvai muša į galvą ,kūnas apšyla ir kojos pradeda linkt tongue.gif
Atsakyti
o kasnors bande ta kose su brendziu daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 19, 12:18)
Mergaites,

aš čia šiek tiek ne į temą, kiek atsimenu praėjusioje temoje kalbėjotės apie savo aprangą, bet niekas kažkaip neužkliuvo tada. Norėčiau šviesios lininės arba nertos suknelės sau, bet nežinau, kur ieškoti Vilniuje. Gal turite kokių kontaktų arba pačios parduodate savo? Mano dydis nedidelis - 36/38.
Nusprendžiau sūnelį aprengti lininiais drabužėliais (marškinukais ir kelnytėmis), tai noriu ir pati šiek tiek prisiderinti  smile.gif

Ir dar man viena mintis kilo - jei sūnelis nepradės vaikščioti iki krikštynų, gal išvis nedėti jokių batukų, o į bažnyčia nešti basomis kojytėmis? Man taip gražu tos mažos putlios pėdutės, ypač prie natūralių lininių drabužėlių....

Kaip tik siandien vaikstinejau po akropoli klaipedoje, ir prisiminiau kad praejusioje temukeje mamytes klausinejo, kur vienoke ar kitoke suknele radus, ypac domejosi baltomis, tai vat, as uztikau man labai grazia suknyte reservede wub.gif . balta, linine. bet tokia sakyciau kiek puosnesne nei siaip linines, bet kartu ir kukli, kokios man labai patinka wub.gif , buvo ir tokia iprastesne balta linine. Pirmoji kainavo lyg ir 149lt, o kita 119lt, jei gerai pamenu blush2.gif , man atrodo gan normalios kainos. juolab, kad sakyciau tokias butu galima vilketi ir kitomis progomis, ne tik didziosiomis ax.gif . Buciau pati pirkusis, bet kad jau turiu .. cool.gif Gal ir kokio vilniaus reservede butu galima tokia rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 19, 20:01)
o kasnors bande ta kose su brendziu daryt? g.gif
As bandysiu pagal sita recepta daryti:
1 kondensuoto pieno indelis, tirštesnio.
200g cukraus arba pudros, geriau pudros.
4 tryniai.
100g spirito ir 50g konjako ar brendžio.
gal kas bandet? kaip gavosi?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 06 19, 11:39)
Klaipėdietės, kur užsakyti tortą?

As tai uzsakiau pas viena mamyte is klp. Pas ja uzsakinejau uosviaus jubiliejui, tai nenusivylem, galvoju, gal ir sikart viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
o ta kosyte is vakaro daryti? ar geriau anksciau... sugesti neturetu, juk su spiritu lotuliukas.gif gal reikes uzklausti mamos, ji pasiteiraus kaime spirito.. ax.gif jei nerasiu tada su degtine...tik gal daugiau tada reikes jos pilti, bet tada mase kitokia iseis doh.gif ot dilema
Sidrulka, nezinom, todel ir neatsakom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 19, 20:19)
o ta kosyte is vakaro daryti? ar geriau anksciau... sugesti neturetu, juk su spiritu  lotuliukas.gif gal reikes uzklausti mamos, ji pasiteiraus kaime spirito.. ax.gif jei nerasiu tada su degtine...tik gal daugiau tada reikes jos pilti, bet tada mase kitokia iseis  doh.gif ot dilema
Sidrulka, nezinom, todel ir neatsakom  lotuliukas.gif

Apie širšių medų skaitinėjau ir man įsiminė vienas toks pasakymas,kad jei darysit su paprasta degtine,tai jau gausis pieno likeris biggrin.gif
Manyčiau,kad geriau pilti mažą kiekį stiprios(60-75 procentų),nei daugiau paprastos.
Aš košę esu darius pora dienų prieš.

Prie stalo svečiai suragavo 0,5l širšių medaus.Seneliams atskirai buvau padarius po mažą indelį(nuo tyrelių),tai jie dar visą savaitę jį laižė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feneke: 19 birželio 2010 - 19:58