Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 19, 11:18)
*..Gal turite kokių kontaktų arba pačios parduodate savo? Mano dydis nedidelis - 36/38.
**..Man taip gražu tos mažos putlios pėdutės, ypač prie natūralių lininių drabužėlių....


*Aš turiu nertą baltą, bet ji trumpa smile.gif
**Labai gražu wub.gif O ypač foto tikriausiai atrodys labai miela rolleyes.gif
Papildyta:
Man tai šitos patinka, bet kaina atbaido http://www.manodrabu...progine-suknele ir http://www.manodrabu...ioms-issiskirti

Šitam psl ir daugiau nertų suknelių yra mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar vaiksciodama po parduotuves dar grazesniu sukneliu radau, tai siandien nagus grauziuosi unsure.gif


QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 18, 20:14)
Cia nenoreciau sutikti, kad kriksto tevai svarbus tik baznycioje  unsure.gif .

Ne taip supratote mane 4u.gif As pasiuliau kaip iseiti, kad i viska paprasciau ziuretu ir nesinervintu be reikalo... jei negali pakeisti kriksto tevu, tegul pakeicia nuomone apie ju funkcija, ir nebus bereikalingu isgyvenimu. mano nuomone irgi tokia, kad kriksto teveliai turi myleti ir rupintis savo kriksto vaiku...4u.gif

QUOTE(Gutjera @ 2010 06 18, 22:31)
As dar noreciau paklausti gal kas zinote kaip ten tuos kriksto tevus supazindina. Nes pas mus asmeniskai nebus vyras su zmona ar pan. nors jie ir pazystami, bet ten kazkaip reikia oficialumo, kad vienas kitam dovaneles paruose ar kazkas panasaus ir seimininke turetu kazka pasakyti. Gal zinote ka?  g.gif    blush2.gif

mano ziniomis, kriksto tevai atvaziuoja, kriksto mama atsiveza pyraga, kristo tetis buteli, tada jie prisistato, kas tokie yra, apsikeicia dovanomis, tada iteikia dovaneles vaikui (cesnaka, cukraus ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 19, 11:08)
netiesa  schmoll.gif  Ne visoms pramogų organizavimas tolygu rūpinimosi vaiku visą gyvenimą ir padėjimas sudėtingose situacijuose.
Mūsų vaiko krikšto mama nedalyvavo krikštynų organizavime tačiau labai myli ir domisi vaiku, o jei tik reikia pagalbos gali paprašyt kad ir naktį.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt apšviesti, kam tą širšių medų daro? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murziuke30 @ 2010 06 19, 12:59)
Gal galėtumėt apšviesti, kam tą širšių medų daro? blush2.gif


dėl pramogos biggrin.gif kaip per vestuves yra piršlio kraujas ragaujamas, čia gi - vaiko košytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 06 19, 13:08)
dėl pramogos  biggrin.gif  kaip per vestuves yra piršlio kraujas ragaujamas, čia gi - vaiko košytė  smile.gif

ačiū pasinaudosiu šia pramogėle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 19, 10:36)
Tai zinoma, jei nerupi fintikliuskos, tai nieko nereiskia. As tik paminetas uzduotis siaip daviau, kad labiau gyvenime orientuotusi  lotuliukas.gif Nei tik mokslais ir pramogom gyva butu  tongue.gif
Svarbiausiai, tai noras buti kriksto mama. Maniske pasisiule dar negimus musu monstriukui.


QUOTE(Elijana @ 2010 06 19, 11:02)
jei nesirūpina per krikštynas, tuo labiau nesirūpins vėliau irnesakyk.gif

Aš jau keli mėnesiai stebiu jūsų temelę.Maniškė dukterėčia jau netrukus ruošiasi gimti rolleyes.gif Aš jau dabar svaigstu dėl jos wub.gif .Ar tikrai būsiu jos krikštamotė -nežinau.Oficialaus kvietimo dar nebuvo,bet tarpusavyje jau vadina krikštamote.
Jei neturėčiau savo vaikų,tai gal ir krikštynas žiūrėčiau paprasčiau.Pas mumis priimta tik ,kad krikštatėviai pasirūpina drabužiais,žvake,skraiste,tortu ir auka bažnyčiai.
Vyresnėlį mano,kai krikštinom,tai krikštatėviai pasirūpino skraiste,žvake,auka ir dovanėle,vaišėm- uošviai,drabužėlius pirkausi pati( man taip buvo patogiau).Krikštynos buvo labai kuklios.Tai kad krikštatėviai nerengė programų ar kaip kitaip nesirūpino,neatspindi jų būsimų santykių su krikštavaikiu.Per 1-1,5 mėn nors kartą tikrai pasimatom ir labai nuoširdžiai bendraujam.
Antrąjį ,kai krikštinom,tai krikštatėvis pirko rūbus,davė auką bažnyčiai,krikštamotė-tortą ,dovaną(jie iš skirtingų šeimų).Norėdama pagyvinti šventę,ruošiausi pati: žaidimai,košytės,pažadai,papuošimai.
Ir mūsų giminėj TOKIA šventė buvo pirmą kartą.Visi buvo sužavėti.
Ir aš džiaugiuosi,kad galėjau pati surengti šventę.
Abu vaikai tikrai yra apsupti krikštatėvių dėmesio.
Jei patys tėvai noriai ir nuoširdžiai bendrauja su krikštatėviais,tai ir krikštatėviai nepamiršta krikštavaikių.
Pvz., mano krikštatėviai gal tik 5k buvo atvažiavę per gyvenimą.O kodėl? Manyčiau ,todėl ,kad mano tėvai ir jie ne itin bendravo.
Tai ką aš čia norėjau pasakyt g.gif o gi ,kad krikštatėvių santykiai su krikštavaikiu priklauso ne nuo to ,kaip jie ruošiasi krikštynoms,o nuo to kokie jų santykiai su vaiko tėvais.
Turbūt supratot ką noriu pasakyti tongue.gif

Atsakyti
Gal yra zinanciu padekos zodziu sveciams? pries iteikiant dovaneles noreciau kazkaip graziai padekoti, kad atvyko, bet niekaip nebesugalvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 19, 00:07)


SMILTE, l gražūs tavo stiklo darbeliai thumbup.gif  thumbup.gif  nu neatsigrožęjau- net šiurpuliukai bėgo žiūrint į tais lėkštes, žvakides.... ne bereikalo tokia kaina... manau galima padovanoti kaip vienetinę dovanėlę- nu tikria labai super , ir tie laikrodžiai...


aciu wub.gif
QUOTE(estetė @ 2010 06 19, 08:08)
Oj, aš irgi nesuprantu tokių dalykų, man net nedrąsu būtų paprašyti aukos  unsure.gif

drinks_cheers.gif as ir tos pat nuomones.musu kriksto mama visai neprisideda,as viska darau pati ir net jos pagalbos neprasau,o ka kalbet apie svecius.. nee,as ne tokia.
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 06 19, 07:39)
Klaipėdietės, kur užsakyti tortą?


mes uzsakinejome pacioje Maximoje, toks yra dvieju aukstu su zydrais batukais, peristas kaspinu wub.gif wub.gif wub.gif tik jo vidus ten kazkos vaisinis ar jogurtinis nepamenu, bet mes issikovojome, kad ji padarytu napoleona essen.gif:
tik brangu doh.gif bet visi prginiai tortai brangus unsure.gif

dar gali Alkavoje paziureti, yra toks su zvake ir lelyte krikstynu tortas. Mes jo nesisakeme, nes is foto mums nepatiko, bet kazkada pamaciau tira - tai grazus wub.gif


QUOTE(feneke @ 2010 06 19, 11:06)
Pvz., mano krikštatėviai gal tik  5k buvo atvažiavę per gyvenimą.O kodėl? Manyčiau ,todėl ,kad  mano tėvai ir jie ne itin bendravo.
Tai ką aš čia norėjau pasakyt g.gif  o gi ,kad  krikštatėvių santykiai su krikštavaikiu priklauso ne nuo to ,kaip jie ruošiasi krikštynoms,o nuo to kokie jų santykiai su  vaiko tėvais.
Turbūt supratot  ką noriu pasakyti tongue.gif


visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 19 birželio 2010 - 16:05
QUOTE(Emiliuko mamyte @ 2010 06 19, 16:38)
Gal yra zinanciu padekos zodziu sveciams? pries iteikiant dovaneles noreciau kazkaip graziai padekoti, kad atvyko, bet niekaip nebesugalvoju  g.gif
Jo ir as jungiuosi prie mamytes, gal kas turite kokiu padekos zodziu. DEKUI. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2010 06 19, 18:08)
Jo ir as jungiuosi prie mamytes, gal kas turite kokiu padekos zodziu. DEKUI.  4u.gif

Manau užtektų nuoširdžiai paprastais žodžiais padėkoti, kad atvyko į šią gražią šventę. Gal kelis asmenis labiau paliesti, bet svarbiausia nuoširdžiai, ką čia jau labai mandro prigalvosi smile.gif
Atsakyti