Įkraunama...
Įkraunama...

jautri ir nervinga dukrytė

"Melisal" yra žolinio pagrindo, gydytoja leidžia jautrumui nuimt karts nuo karto duot  ;), o ko čia stebėtis, gi ne kasdien, tarpus darom.
Atsakyti
LENGVUTE. pabandyt SEDATIF PC, jie yra homeopatiniai, mums rekomendavo net iki puses metu duoti kasvakar po 1 tabletyte.
Atsakyti
Ačiū už patarimą, Ramsiau  ;)
Atsakyti
VYRESNĖLĖ DAR TURI VIENĄ PROBLEMĄ-ŽAIDŽIANT STALO ŽAIDIMUS AR PAN, KUR RUNGTYNIAUJAMA NEMOKA, TIESIOG NEGALI PRALAIMĖTI  :smile.gif, Į AŠARAS, JEI NELAIMĖJO, IR VISKAS  :smile.gif, LABAI SUNKU IŠAIŠKINTI, KAD KITĄKART GAL JI LAIMĖS, KARTAIS NUOLAIDŽIAUJAM JAI, KAD TIK LAIMĖTŲ, AR TAIP IR REIKIA?
Atsakyti
Man atrodo, kad vaikui labai svarbu laimeti pries tokius svarbius jam zmones kaip tevai. Ir dar man atrodo, kad tai galim vadinti ne nuolaidziavimu, o tiesiog idomiu zaidimu vaikui, kada jis pasisemia teigiamu emociju, nes laimi.

Vaikams patinka zaisti su tevais, nes jie taip mokosi bendrauti.
Atsakyti
Sveiki.
Mano dukrytė irgi ,,žliumbikė'' sad.gif

Vasarą prie jūros tai tox bajeris buvo: lauko kavinėj šoko su vaikais, žiūrim- jau ašaras šluostosi. Nuėjau paklausti, kas yra, gal kas tave užgavo? O ji: daina liūdna...
Grojo PIKASO: ašarėlė ašarėlė nuriedės, vasarėlę vasarėlę palydės

Neseniai buvom kine, filmas ,,brolis lokys'', tai kai tik prasidėjo pirma daina, pabyrėjo ašaros. O nieko dar nenutiko! Nemanau, kad būtų išsigandus garso. Tiesiog sako: man liūdna... kokia liūdna daina... nors man taip neatrodė.

Ir namuose kartais bežaidžiant ateina pas mane ir sako: man liūdna... mane verksmas ima...
Tada vyras sako: jei nežinai dėl ko, tuoj gausi per užpakalį ir tada jau žinosi!
Aš tai bandau ją kažkuo užimti, sudominti kokia nauja veikla.

Ar mums irgi reiktų kreiptis į psichologą?

Atsakyti
Psichologinė pagalba yra veiksminga, norint sumažinti vaiko jautrumą.
Gerai, kad Jūs dukrytę palaikote, kai jai liūdna, kai ji verkia. Kartais vaikas gali nežinoti, dėl ko jam liūdna (Juk ir suaugę žmonės ne visada sugeba suprasti, kodėl, pavyzdžiui, šiandien man bloga nuotaika).
Dar galim įsivaizduoti, kad keli žmonės žiūri filmą su tragiška pabaiga, vienam iš žiūrovų pabyra ašaros, o kiti gali net nesuprasti, ko čia dabar verkti. Taip ir Jūsų dukrytei galbūt liūdna atrodo tai, kas Jums neatrodo liūdna. Geriausia yra palaikyti vaiką, jeigu liūdna- nuraminti, tada ji žinos, kad visada, kai blogai jaučiuosi, rasiu paguodą. Taip vystosi pasitikėjimas artimais žmonėmis.

Perskaičius situaciją, kur mergaitė žaidžia viena ir ateina sakydama man liūdna, ar verkia, kilo dar viena mintis. Nežinau, ar tai tinka Jums, bet kartais būna taip, kad vaikai nuo pat kūdikystės įgyja patyrimą, kad su juo žaidžiama, bendraujama dažniausiai tada, kai vaikas pravirksta (iš kitos pusės tai natūralu, nes tėvai visada stengiasi raminti vaiką, pažaisti su juo, kai verkia). Vaikus intuityviai jaučia, jei verksiu, tai susilauksiu įdomaus bendravimo. Dėl to labai rekomenduojama nuo pat kūdikystės žaisti su vaiku net ir tada, kai jis linksmas, gerai jaučiasi. Panašiai galima elgtis ir su vyresniu vaiku. Tuomet vaikas įgis patyrimą- su manim žaidžia ne tik tada, kai aš verkiu, kai man liūdna.
Atsakyti
Ačiū, bandysim.
Atsakyti
????????
Papildyta:
QUOTE(lengvute @ 2003 09 11, 02:46)
"Melisal" yra žolinio pagrindo, gydytoja leidžia jautrumui nuimt karts nuo karto duot  wink.gif, o ko čia stebėtis, gi ne kasdien, tarpus darom.

Atsakyti
laba diena.as nezinau ka daryti su savo dickia.jei 2 metukai ir 6 menesiai.negaliu as su ja susikalbeti.viena kita zodeli tiktai pasako.i pampersus daro.bandau atpratinti.nakties metu kaip uzmiega labai daznai prabusdineja ir klyke.tesesi jau nuo sunelio atsiradimo seme pasaulyje.jei ir demesi parodome ir palepiname.ant nakties tenka duoti valerijono nes kaip buvome pas neurologe ji sake duoti.bet nieko mnepadeda.labai baiksti yra.garsiau pakalbi ji net prisimerkia ir susiguzia.patarkit ka nors. blush2.gif unsure.gif jau net nzn ka daryti verysad.gif blink.gif
Atsakyti
laba diena!mes irgi susidurem su sita problema ir pradedu nerimauti nes turiu 2 vaikus ir vienas is kito mokosi,dukra anksciau budavo kad jei kas nepatinka tai verke bet dabar tai jau nenormalu daros,jai 9 metai mokosi 3 klasei,su asarom darom pamokas,kasmet keiciasi mokytoja jau 3 metai ir vel nauja,praeitais metais mokytoja buvo labai bet per daug leisdavo vaikams dare ka norejo,o siemet grezta mokytoja man patinka jinai,bet dukra galvoja vis kad mokytoja jos nekencia nes bara kartais,ateinant is mokyklos kai nesedam daryt pamoku vis asaros sedam prie matematikos asaros kol neisaiskinam,sedam prie lietuviu vel asaros ir taip pries kiekviena dalyka,negali ramiai pasyklausti kad jai paaiskintu ka nors,bet tos asaros su riksmu buna ne taip kad atsisedo paverke bet garsiai riekia.maziukas sunus metuku ir 9men.pradeda irgi verkslenti,kas nors nepatinka asaros ir polam kartais i isterija,buvo toks momentas kad griudavo ant grindu ir voliojomes bet jau praejo,o dabar ema klyksmais kol nepadosi verks bet savo paseks.gali net iki valandos buvo toks variantas tai turejau nusileisti nes neejo nuraminti.sunelio nedomi zaislai visiskai su jo reikia kartu sedeti zaisti o laiko irgi kartais nebeturiu jei sedziu kartu delioju pvz kaladeles tai zaidzia tik atsistoju jau bega uz paskos ir verkia nezinau kaip jau su jais buti.gal ka nors patartumete.vienas pradeda verkt tai ir kitas is paskos ir taip kasdien man jau galva vakarais plysta bunu tada nervinga ir su vyru kartais neina susikalbet no tu visu klyksmu,o jo nebuna per diena namose tai nesupranta manes visai.sako kad supranta bet nesimato to supratingumo,kartais reikejo isvaziuot ir palykti vaikus tai tik isvaziuoju is namu 100sms skambuciau tik kad greiciau sugrizciau,toks jausmas kad viena moterys turi auginti vaikus o vyras tik egzistavimas schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti