Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 18, 19:37)
as ir galvoju,kad jei nuomuojies mieste, nesvarbu,kad prie tevu deklaruotas....
kazkaip vistiek valdzia iki galo nesureguliuoja.. doh.gif


Tikrai uzraso i eile su oficialia nuomos sutartimi 4u.gif gaila tik, kad eile nuo to nesutrumpeja ax.gif
Atsakyti
laba vakara, norejau paklausti, nes konkretaus atsakymo kaip ir neradau. Jei as motinystes atostogu iseisiu 2011.03. pabaigoj, tai man liks 90 ir 75 procentai visus dvejus metus, ar nuo liepos juos perskaiciuos ir gausiu tik 70 ir 40 (jei priimtu istatyma)??? smile.gif
Aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Juracius @ 2010 06 18, 23:35)
laba vakara, norejau paklausti, nes konkretaus atsakymo kaip ir neradau. Jei as motinystes atostogu iseisiu 2011.03. pabaigoj, tai man liks 90 ir 75 procentai visus dvejus metus,  ar nuo liepos juos perskaiciuos ir gausiu tik 70 ir 40 (jei priimtu istatyma)???  smile.gif
Aciu uz atsakyma

jei įstatymą priims, jo taikymo taisyklėse bus paaiškinta, kaip kad dabartinio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2010 06 18, 23:12)
Tikrai uzraso i eile su oficialia nuomos sutartimi  4u.gif  gaila tik, kad eile nuo to nesutrumpeja  ax.gif

o mane uzrase i eile be nuomos sutarties, nes vedu jau viena vaika i ta darzeli, kol istatymo nebuvo pradejau vesti.....
tai tiesiog pasakiau, kad uzrasytu i eile ir jei istatymas atejus laikui nepasikeis ar nebus pakoreguotas- pakoreguosiu vaiko gyvenosios vietos deklaracija....
atejus laikui net neprase dokumento doh.gif del gyvenamosios vietos...
bet gal butu veliau paprasius.... nes as atsisakiau siais metais darzelio....
pagalvojau, jei iseisiu dirbti, tai su mokslais bus amen doh.gif neberasiu tam laiko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 19 birželio 2010 - 07:21
QUOTE(Alvyda @ 2010 06 18, 09:13)
Čia kažkuri esama/būsima mamytė klausė kitos, ar vaikus pagal pašalpas planuoja. Aš drąsiai galiu pasakyti, kad taip, planuoju pagal pašalpos dydį. Todėl, kad gyvenime tenka skaičiuoti. Pvz. pagal dabartinę sistemą tiesiog netekčiau dalies pajamų. Nors ženklios, bet tereikia šiek tiek pasispausti. O pagal naują, mano pašalpos liktų tik susimokėti bankui paskolą ir buto komunalinius. Iš MB gaunamos minimalios algos turėtume prasimaitinti visi keturi. Nematau nieko blogo, jei žmogus planuoja ne tik šeimą, bet ir finansus. Vat todėl ir norisi žinoti, ką valgysi po metų. Jei jau taip blogais bus - galima ir luktelti, sukaupti kažkokį buferinį fondą, kuriuo kompensuoti pajamų sumažėjimą...

kartais gerai planuoti,nes neimanoma isgyventi,bet kas susije su vaiko turejimu,man kazkaip nesiplanuoja g.gif as pvz noriu dabar vaiko,bet esu be darbo....tai kazkiap nezinau,nei neskauda sirdies,kad negauciau pasalpos,nes ir taip jas mazina doh.gif isgyvenam trise taip,isgyventume ir keturiese 4u.gif nu bet cia mano padetis,mano nuomone 4u.gif

QUOTE(murka2008 @ 2010 06 18, 11:10)
tai kad tokios eiles, kad ir i savo rajono darzeli nera sansu patekti. mes eileje stovim nuo gimimo ir esam vos ne 76  doh.gif  pries mus be eiles patenka socialiai remini ir daugiavaikiu seimu vaikai, ir vis persistumiam, tai jei priima po 20 vaiku i metus, mes savo eilessulauksim, kai dukrai reiks i mokykla eiti. tai kas daryt neisivaizduoju. prisiregistruoti galima prie savivaldybes, tada siust i ta darzeli, kur bus vietu, tai gali buti ir uz 20km, ir vezk kaip nori, ir tai retai, kai kitam rajone dar buan vietu, visur didziules eiles  verysad.gif jei tevai dirbantis, tai kam vaika pailkt? auklei, kuriai reikes atiduoti visa savo alga?

pas mus pvz uzrasai vaika savivaldybeje ir pasarai prasyma i koki darzely nori,ir tik savivaldybe sprendzia kada ir kaip pateksi doh.gif darzelis neturi balso g.gif
tad keista kad gali siusti bet kur,kur vietos yra g.gif nebent kiekveina savivaldybe savaip daro doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

na ka,diskusijos aprimo? biggrin.gif
va o as turiu klausima-soc pasalpas turi pervesti iki 25 dienos,o pas mus dabar iseina 24 ir 25 laisvos dienos,tai kiek suprantu,per siandiena ir rytoju turi sutvarkyti g.gif nes noreciua jonines kaip ir normaliai svesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 22, 09:18)
sveikos merginos,

na ka,diskusijos aprimo? biggrin.gif
va o as turiu klausima-soc pasalpas turi pervesti iki 25 dienos,o pas mus dabar iseina 24 ir 25 laisvos dienos,tai kiek suprantu,per siandiena ir rytoju turi sutvarkyti g.gif nes noreciua jonines kaip ir normaliai svesti biggrin.gif

o kodel taip velai pas jus tos pasalpos? blink.gif bent jau pas mus ji pati pirmoji pareina 10-12 dienomis..
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 22, 09:48)
o kodel taip velai pas jus tos pasalpos? blink.gif bent jau pas mus ji pati pirmoji pareina 10-12 dienomis..

nzn pas mus ir visad tokiu laiku pareidavo,bet nuo balanbdzio pas mus laika nukele g.gif buvau klausti,kas cia kaip tada tai sake pasalpos vedamos iki 25 dienos blink.gif nesamone kakzokia....
va tai ir buvo tada kai pasikeite vadimo laikas-gaudavom visad apie 12,ir ziurim kad nera,nuejau buvo gal jau 15,sako tai iki 25 vedam juk.....zodziu,visad gyvenam planuodami nuo 12 iki 12,o cia emem ir neperspeje nutese,tai ta pirma karta ne kas buvo-valgyt nebuvo uz ka jau pirktis blink.gif zodziu...

bet jau dabar ipratus esu kad 25 diena bus...tik va dabar galvoju kas bus g.gif jauciu rytoj eisiu klausti doh.gif
Atsakyti
buvau snd paklausti kodel dar nera pasalpos,sake po 25 dienos bus blink.gif tai reiskia anksciausiai 28 diena,pirmadieni blink.gif
zodziu,ka nori ta isdarineja su zmonem gun_bandana.gif
neina net neverkti,kaip mane jie nervina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 23, 10:10)
zodziu,ka nori ta isdarineja su zmonem gun_bandana.gif
neina net neverkti,kaip mane jie nervina verysad.gif

ne ką nori, o kiek lėšų yra. nuo to kad nervinsitės ar pyktį forume liesit, jų nepadaugės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 22, 11:44)

o jūsų vyras kodėl nedirba blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=skorpee,2010 06 25, 15:15]
o jūsų vyras kodėl nedirba blush2.gif mirksiukas.gif
[
O koks skirtumas del kokiu priezasciu Mijos mamos vyras nedirba? rolleyes.gif Simtas gali buti priezesciu ir niekeno nereikalas ax.gif Juk tik piktinasi zmogus,kad nebeaisku kada mokamos pasalpos ir tiek 4u.gif
Atsakyti