Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(Ciccio @ 2015 04 09, 13:17)
prieš taškantis savo žodžių dizinterrija, pačiai reikia susimąstyti, ką ir kaip rašai smile.gif
1 - dar kartą aiškinu, vaiko buvimas ar nebuvimas neįtakoja šilumos kainų, nei palūkanų dydžio. Butą perka ir už jį atsakingas yra suaugęs žmogus, kokį gali išlaikyt - tokiame ir gyvena. Negali išlaikyti 3 kambarių, gyveni 2 kambarių, negali dviejų kambarių - persikeli į vieno. Beje, ir šiukšlių išvežimas yra skaičiuojamas nuo buto ploto, o ne nuo asmenų skaičiaus.
2 - priteisiami alimentai standartiškai yra 150 eur nuo vieno iš tėvų, kitas tėvas turi analogiška suma prisidėti prie vaiko išlaikymo. Kalbant apie tavo skaičiavimus - šiaip jau daugumai šeimoje augančių vaikų nėra skiriama po 700 lt/vaikas per mėn.
3 - nepasisekė tau gyvenime


1. Dar karta kartoju kad sildymo mokestis tiesiogiai proporcingas buto kvadraturai ir butent pagal tai skaiciuojama. Palukanu dydi itakoja Eur LIBORAS, kasmenesine imoka itakoja paimtos paskolos suma+eur liboras, paskolos suma itakoja perkamo busto dydis, perkamo busto dydi itakoja, ne motinos kuno mase, o bendrai su ja likusiu gyventi vaiku skaicius TIESIOGIAI PROPORCINGAI. Beje šiukšlių išvežimas tarkim Anyksčiuose vienam žmogui daugiabutyje (nepriklausomai nuo amžiaus) kainuoja kainuoja 2,13€ su PVM
2. Priteisiama suma tiesiogiai priklauso nuo kiekvieno iš tevu turtines padeties ir yra tiesiogiai susije su vaiko butinaisiais ir specialiaisiais poreikiais. Abieju tevu indelis i vaiko islaikyma neprivalo buti vienodas, o proporcingas pagal ju gaunamas pajamas. Man gaila kad jusu vaikai negauna po 700 litu, nes man pasiseke labiau ir galiu net be tevo savo vaikui uztikrinti protingai neribotas islaidas, bet tai neatleidzia tevo nuo islaikymo privalomo.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2015 04 09, 12:26)
o kodel reiketu, jeigu pvz pries skyrybas vaiko islaikymui buvo skiriama 2500 lt?
As suprantu, kai kalba eina, kai teisiasi alimentus nuo vaiko gimimo - tada taip, butinieji poreikia, o toliau tevu susitarimas.

situacijų įvairių būna, jei visi 2500 lt ėjo, tarkim, iš tėvo kišenės, nes mama nedirbo (ar nenorėjo dirbt), natūralu, kad po skyrybų, tėvas jau vaikui nebemokės 2500 lt.
Papildyta:
QUOTE(Ingusia31 @ 2015 04 09, 12:33)
1. Dar karta kartoju kad sildymo mokestis tiesiogiai proporcingas buto kvadraturai ir butent pagal tai skaiciuojama. Palukanu dydi itakoja Eur LIBORAS, kasmenesine imoka itakoja paimtos paskolos suma+eur liboras, paskolos suma itakoja perkamo busto dydis, perkamo busto dydi itakoja, ne motinos kuno mase, o bendrai su ja likusiu gyventi vaiku skaicius TIESIOGIAI PROPORCINGAI. Beje šiukšlių išvežimas tarkim Anyksčiuose vienam žmogui daugiabutyje (nepriklausomai nuo amžiaus) kainuoja kainuoja 2,13€ su PVM
2. Priteisiama suma tiesiogiai priklauso nuo kiekvieno iš tevu turtines padeties ir yra tiesiogiai susije su vaiko butinaisiais ir specialiaisiais poreikiais. Abieju tevu indelis i vaiko islaikyma neprivalo buti vienodas, o proporcingas pagal ju gaunamas pajamas. Man gaila kad jusu vaikai negauna po 700 litu, nes man pasiseke labiau ir galiu net be tevo savo vaikui uztikrinti protingai neribotas islaidas, bet tai neatleidzia tevo nuo islaikymo privalomo.

1 - buto dydį turi įtakoti gebėjimas jį išlaikyti, o ne vaikai, todėl tevelis2014 ir rekomendavo naudotis galva.
2 - tau gaila, kad mano vaikai negauna 700 lt? Na, ką aš galiu pasakyt - pasisekė jiems lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tiesą pasakius nežinau, kiek skiriam kiekvienam vaikui - neskaičiuojam, kiek reikia, tiek ir skiriam.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 04 09, 13:54)
1 - buto dydį turi įtakoti gebėjimas jį išlaikyti, o ne vaikai, todėl tevelis2014 ir rekomendavo naudotis galva.



o tevelis rekomendavo naudotis jo galva? nes tada butu liudna... ar savo galva? ir kada naudotis? pries tai kai mama ir tetis kartu seimoje ima paskola, paskui skirias, tevelis atsisako moketi paskolos dali, nusimeta visa atsakomybe ir viska (iskatant vaika) palieka ant mamos peciu nemokedamas alimentu? o gal galva pradeti naudotis po to kai buto vertes nusmuko ir mama pardavusi paskolini busta liktu ne tik kad su skola bankui bet ir vaikais gatveje? sakote vaikai neitakoja busto dydzio? na tikiuosi kad jusu vaikams pasiseke labiau nei daliai kitu, kurie miega po kelis lovose arba ant grindu, kad netenka lipti is lovos per vaiku galvas ir t.t. Vadovaujantis jusu logika geriausia butu galvoti visada ir iskart abortuotis, kad ateityje nekiltu rupesciu del vaiku islaikymo nei teciui, nei mamai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 09 balandžio 2015 - 13:07
Beviltiška su tokiomis motinomis aiškintis. Naudotis galva kai perki butą. Ir išvis reik būt žmoniška ir nereikės pragyvenimui tūkstančių. Jei paskola imta abiejų žmonių tai nereik lia lia, kad vienas atsifutbolina, nereik per jokias galvas lipt, nusišnekat konkrečiai. Ir mano paminėtas 100e buvo apibrėžtas šiek tiek, bet vėlgi Jūs ''geros mamos'' skaitot.
Atsakyti