Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

Turiu klausimą - esu bedarbė absolventė, prieš savaitę užpildžiau prašymą soc. pašalpai (300 Lt) gauti. Sakė, atsiųs patvirtinimą el. paštu. Kol kas nieko negavau. Per kiek laiko jie tą laišką atsiunčia?
Atsakyti
QUOTE(alyvose @ 2012 10 03, 19:25)
Turiu klausimą - esu bedarbė absolventė, prieš savaitę užpildžiau prašymą soc. pašalpai (300 Lt) gauti. Sakė, atsiųs patvirtinimą el. paštu. Kol kas nieko negavau. Per kiek laiko jie tą laišką atsiunčia?

Per 30 dienu.
Atsakyti
Sveikos, as cia pirma karta, turbut sitoj temoj reiketu klausti unsure.gif
Taigi as dabar stoviu darbo birzoje, kad birza moketu pasalpa, man truksta darbo stazo. Siuo metu jokiu pajamu neturiu, esu netekejusi, vaiku neturiu. Neseniai baigiau studijas. Ar man priklauso kokia pasalpa? Nes realiai jokiu pajamu negaunu. Birzoje as Kaune, bet registruota esu kitame mieste. Tai man turbut reiktu kreiptis i soc rupybos skyriu? Ar galiu kreiptis Kaune ar savo gimtajame mieste, kur esu registruota? Ar jiems reikia pazymos is birzos? As internete ieskojau, bet kazkaip ta info arba neskelbiama arba as nerandu.
Buciau dekinga uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 12, 13:47)
Sveikos, as cia pirma karta, turbut sitoj temoj reiketu klausti  unsure.gif
Taigi as dabar stoviu darbo birzoje, kad birza moketu pasalpa, man truksta darbo stazo. Siuo metu jokiu pajamu neturiu, esu netekejusi, vaiku neturiu. Neseniai baigiau studijas. Ar man priklauso kokia pasalpa? Nes realiai jokiu pajamu negaunu. Birzoje as Kaune, bet registruota esu kitame mieste. Tai man turbut reiktu kreiptis i soc rupybos skyriu? Ar galiu kreiptis Kaune ar savo gimtajame mieste, kur esu registruota? Ar jiems reikia pazymos is birzos? As internete ieskojau, bet kazkaip ta info arba neskelbiama arba as nerandu.
Buciau dekinga uz informacija  4u.gif

Taip,reikia kreiptis i soc.centra,bet pagal deklaruota gyvenama vieta.Pazymos is birzos nereikia,jie matis,kad jus stovit.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif zodziu turiu toki klausimeli, gal kuri gales padeti. As esu bedarbe, registruota Darbo Birzoje. Namuose priziuriu neigalia savo Teta, kuri neturi nei vyro nei vaiku. Tai va man butu idomu suzinoti, ar galeciau gauti kokia soc.parama ar kazka pan., del to kad priziuriu neigalu zmogu. Siaip noreciau aformint dokumentus del globos.. Gal kas zinot kur kreiptis del viso sito dalyko? Buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 10 12, 16:20)
Taip,reikia kreiptis i soc.centra,bet pagal deklaruota gyvenama vieta.Pazymos is birzos nereikia,jie matis,kad jus stovit.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
gal kuri mamyte pagelbes, as zalia sioj sriti, nes pirma karta biuleteni buvau, ligos, norejau paklaust kaip man turetu but sumokami pinigeliai uz tas 2 pirmas dienas, kurias turi moket darbdavys, ar pati sodra perves kartu su kitais pinigeliais apskaiciuotais, ar darbdavys kada nores tada pats ir perves is savo imones saskaitos?
Atsakyti
nejaugi niekas pagelbet negali verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2012 10 15, 20:40)
gal kuri mamyte pagelbes, as zalia sioj sriti, nes pirma karta biuleteni buvau, ligos, norejau paklaust kaip man turetu but sumokami pinigeliai uz tas 2 pirmas dienas, kurias turi moket darbdavys, ar pati sodra perves kartu su kitais pinigeliais apskaiciuotais, ar darbdavys kada nores tada pats ir perves is savo imones saskaitos?


Uz pirmasias dvi dienas Jums sumokes darbdavys, gausit kartu su atlyginimu 4u.gif
Atsakyti
labai aciu aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes gal kuri zinot tiksliai kaip apskaiciuojama kompensacija uz sildyma? Labai labai aciu uz betkokia info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2012 10 15, 19:40)
gal kuri mamyte pagelbes, as zalia sioj sriti, nes pirma karta biuleteni buvau, ligos, norejau paklaust kaip man turetu but sumokami pinigeliai uz tas 2 pirmas dienas, kurias turi moket darbdavys, ar pati sodra perves kartu su kitais pinigeliais apskaiciuotais, ar darbdavys kada nores tada pats ir perves is savo imones saskaitos?

Perves darbdavys kartu su atlyginimu nuo 80-100 proc.
Atsakyti