Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

turiu eiti prsitesti socialines paramos, bet pamaciau, kad neturiu paso, kitame mieste palikau. Ar jis butinas, ar galima pateikti ir kita dokumenta, pvz teises?
Atsakyti
QUOTE(Neffertitė @ 2011 05 22, 16:31)
Ot nenori žmonės dirbt - tik pašalpas padavai biggrin.gif



unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Gal galit atsakyti kokia prasmė dirbti, kai atlyginimo nelieka? Nešaukit ant žmonių, ne visiem pasiseka kaip Jums. Gal galite atsakyti koks suinteresuotumas darbu, jeigu pvz. darbas už 20 km. (gyveni vienkiemyje) ir uždirbi minimumą, nežinau kiek dabar į rankas apie virš 600 berods, gal klystu? Kelionė ryte vakare. Paskaičiuojam kurą, vaikų darželius. Na gerai maisto iš namų įsidėsi. Kas lieka? kažin ar tik ne veltui dirbti reikėtų? o gal net ir pavogti kokį šimtuką priseitų jeigu mašina sugestų ir kokią detalę reiktų pirkti. Juk kaimuose mikriukai už litą nevažinėja. Ne visi gyvena Vilniuje ir Kaune.
Atsakyti
QUOTE(pavarotas @ 2011 05 23, 10:19)
unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
Gal galit atsakyti kokia prasmė dirbti, kai atlyginimo nelieka? Nešaukit ant žmonių, ne visiem pasiseka kaip Jums. Gal galite atsakyti koks suinteresuotumas darbu, jeigu pvz. darbas už 20  km. (gyveni vienkiemyje) ir uždirbi minimumą, nežinau kiek dabar į rankas apie virš 600 berods, gal klystu? Kelionė ryte vakare. Paskaičiuojam kurą, vaikų darželius. Na gerai maisto iš namų įsidėsi. Kas lieka? kažin ar tik ne veltui dirbti reikėtų? o gal net ir pavogti kokį šimtuką priseitų jeigu mašina sugestų ir kokią detalę reiktų pirkti. Juk kaimuose mikriukai už litą nevažinėja. Ne visi gyvena Vilniuje ir Kaune.

nepagalvokit nieko blogo, bet kartais slykstu darosi ziurint, kai kaikurie nuo pareigos issisukineja - galvot reikia pries sekla taskant ... tada ne vienas apie pasekmes nepagalvoja (malonumo visi nori, o kai nemalonumai- tai mamai uzkrauna, juk ji lygiai tokia pacia suma vaikui isleidzia, bet niekas neklausia is kur ji tuos pinigelius turi gauti gauti, keliuose darbuose dirba?)... o vyrams galvoje tik sukasi, kaip cia apdraudus automobili ar nama, kad padegus ar pavogus - draudimo ismokas gauti, nes dabar tik jos vienos nelieciamos teliko, kad tik jokio turto neliktu is kurio atimti galetu... ir isidarbint ant kuo mazesnio etato kad tik neisskaiciuotu, arba vaziuoti sleptis i anglija, nes ji teismui taves neisduos, nes londone alimentu nemokejimas- neskaitomas nusikaltimu.... doh.gif

jei rimtai gaila man tokiu zmoniu, kurie normalaus darbo nesusiranta.. bet kartais uztenka gyvenama vieta pakeist ir iseit is tevu, ka pravazineji is vienkiemio, nuomai garantuotai uzteksi, o ir darbo pasiulymu ivairove dideja..... is bedos visada galima i koki fabrikeli uzsieni isitrint, jei jau kalbos nemoki- ten ir nuomai ir maistui ir vaikui liks....
manau jei zmogus turi smegenu - ilgai be darbo nesedi... (bando , rizikuoja - nes tik tokiu atveju isgyvensi)
Papildyta:
QUOTE(slavlanta @ 2011 05 22, 11:00)
Laba diena. As noreciau suzinoti. Neseniai suzinojome kad vyras skolingas kazka (alimentai), ir buvo kreiptasi i vaiku islaikymo fonda. Musu seimai nuo balandzio turi buti paskirta socialine pasalpa (mes tryse gyvename uz 700 vyro alga). Tai kaip dabar geriau daryti, jeigu is vyro algos atskaiciuos skola, tai mums pripliusos trukuma? Pvz. jeigu atskaiciuos po 350 tai mums gausis trims 350. Ar skola tik galima pervesti i saskaita, ir tai nebus skaiciuojama?

del isiskolinimo "vif" nezinau, bet tiesiogiai mokami alimentai- isskaiciuojami is pajamu, todel socialinis moka daugiau... tai galimas daiktas, kad ir isiskolinimas uz alimentus bus isskaiciuojamas kaip alimentai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 23 gegužės 2011 - 10:04
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 23, 11:07)
[size=1][/size]
jei rimtai gaila man tokiu zmoniu, kurie normalaus darbo nesusiranta.. bet kartais uztenka gyvenama vieta pakeist ir iseit is tevu, ka pravazineji is vienkiemio, nuomai garantuotai uzteksi, o ir darbo pasiulymu ivairove dideja..... is bedos visada galima i koki fabrikeli uzsieni isitrint, jei jau kalbos nemoki- ten ir nuomai ir maistui ir vaikui liks....
manau jei zmogus turi smegenu - ilgai be darbo nesedi... (bando , rizikuoja - nes tik tokiu atveju isgyvensi)
Papildyta:




O kas liks iš kaimo? ne kiekvienas sugeba gyventi mieste. Man būtų žūtis, jeigu mane uždarytų vieno kambario bute viduryje Vilniaus, ar kito Lietuvos didmiesčio. Na ir namas manęs neviliotų net mieste. Užsiaugini kiaulytę, karvytę ir turi tuos 400 litų ir nereikia vergauti kokiam mėslitos direktorėliui.
Jeigu gyveni kaime, tai neturi smegenų? Na patikėk irgi ne išeitis nuomotis ir gyvent už 400 litų, nes tik tiek liks tam Jūsų fabrikėlį bedirbant ir nuomą ir mokesčius susimokėjus. O kas kaime tik elektra kainuoja. Ir tai kiek jos reikia, jei televizoriaus nežiūri-vakare prieš miegą, kad nusiprausti būtų šviesu, o šiaip išskyrus žiemą juk visada lauke būni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavarotas: 23 gegužės 2011 - 11:36
QUOTE(pavarotas @ 2011 05 23, 12:33)
O kas liks iš kaimo? ne kiekvienas sugeba gyventi mieste. Man būtų žūtis, jeigu mane uždarytų vieno kambario bute viduryje Vilniaus, ar kito Lietuvos didmiesčio. Na ir namas manęs neviliotų net miesta. Užsiaugini kiaulytę, karvytę ir turi tuos 400 litų ir nereikia vergauti kokiam mėslitos direktorėliui.
Jeigu gyveni kaime, tai neturi smegenų? Na patikėk irgi ne išeitis nuomotis ir gyvent už 400 litų, nes tik tiek liks tam Jūsų fabrikėlį.

kodel jus iskart i krastutinumus...
tikrai nemanau, kad kaimo zmones kazkuo blogesni uz miesto - jie netgi paprastesni ir maziau ispuike... o jei kaime yra sodyba, tai kodel nepabandzius auginti kokiu braskiu, keleta bituciu, padaryt versliuka is karves produkcijos- pieno ar surio, juk jei nori- tikrai viskas imanoma mirksiukas.gif tuo labiau, kad europos sajunga tokius litus siulo kaimui... mirksiukas.gif be to visada alimentu kazkuria dali galima moketi natura- bulviu maisu, pienu, grietine, mesyte, kiausiniai ir panasiai mirksiukas.gif tegul vaikas ir mama zino, kad tetis nera lepsis, o ir vaikui karta per pora savaiciu atvaziavus pas teti pailset i sodyba ar vasaros atostogas praleisti butu tik malonumas... o namuose auginto maisto net as neatsisakyciau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 23 gegužės 2011 - 11:44
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 23, 12:42)
kodel jus iskart i krastutinumus...
tikrai nemanau, kad kaimo zmones kazkuo blogesni uz miesto - jie netgi paprastesni ir maziau ispuike... o jei kaime yra sodyba, tai kodel nepabandzius auginti kokiu braskiu, keleta bituciu, padaryt versliuka is karves produkcijos- pieno ar surio, juk jei nori- tikrai viskas imanoma mirksiukas.gif tuo labiau, kad europos sajunga tokius litus siulo kaimui... mirksiukas.gif be to visada alimentu kazkuria dali galima moketi natura- bulviu maisu, pienu, grietine, mesyte, kiausiniai ir panasiai mirksiukas.gif tegul vaikas ir mama zino, kad tetis nera lepsis, o ir vaikui karta per pora savaiciu atvaziavus pas teti pailset i sodyba ar vasaros atostogas praleisti butu tik malonumas... o namuose auginto maisto net as neatsisakyciau thumbup.gif



Na ne aš tik prieš tai rašiusiai, kad dirbti reikia, o ne pašalpų ieškoti. Norėjau parašyti, kad kaip taip gali būti Lietuvoje, kad pašalpa apsimoka gauti geriau, nei į darbą eiti doh.gif Kad žmogaus darbas tiek nuvertintas, garo katilas kaitinantis vandenį butam apšiltinti stovėdamas neprakaituodamas, nesukdamas galvos dėl sprendimų priėmimo darbe, uždirba daugiau už žmogų, nes tu gauni mažiau, nei mokesčių reikia susimokėti.
Atsakyti
QUOTE(pavarotas @ 2011 05 23, 13:09)
Na ne aš tik prieš tai rašiusiai, kad dirbti reikia, o ne pašalpų ieškoti. Norėjau parašyti, kad kaip taip gali būti Lietuvoje, kad pašalpa apsimoka gauti geriau, nei į darbą eiti doh.gif Kad žmogaus darbas tiek nuvertintas, garo katilas kaitinantis vandenį butam apšiltinti stovėdamas neprakaituodamas, nesukdamas galvos dėl sprendimų priėmimo darbe, uždirba daugiau už žmogų, nes tu gauni mažiau, nei mokesčių reikia susimokėti.

drinks_cheers.gif isitikinau 100 procentu. ar imanoma pragyvent uz 680 lt algos trims asmenims? seimai? daug nerasynesiu savo nuomones, bet kainos tik auga, o algos lieka tokios pacios. o jei vaikai suserga, bijai paimt biuleteni, nes darbdavys kreivai ziuri i tai. Tad valstybe pati vercia issisukineti kaip imanoma vargsiems zmonems ir galvoti kaip pragyvent ir isauginti vaikus.
Atsakyti

QUOTE(M E M O R Y @ 2011 05 23, 16:09)
drinks_cheers.gif   isitikinau 100 procentu. ar imanoma pragyvent uz 680 lt algos trims asmenims? seimai? daug nerasynesiu savo nuomones, bet kainos tik auga, o algos lieka tokios pacios. o jei vaikai suserga, bijai paimt biuleteni, nes darbdavys kreivai ziuri i tai. Tad valstybe pati vercia issisukineti kaip imanoma vargsiems zmonems ir galvoti kaip pragyvent ir isauginti vaikus.

atsiprasau moderatores jei ne i tema.....
MEMORY nepaminejai, kad susirgt baisu ir del vaistu kainu, nes ne visi vaistai ir ne visiems seimos nariams kompensuojami, ir kartais i vaistine be 100lt nera ko ir eiti...
o dar neduok dieve kokia moteriska liga kuria lengva pasigaut baseine ir bet kur kitur kaip maksties grybelis ar netycia koks prezervatyvas praplyso doh.gif tai ten viena miniatiurine tablete 50-60lt kainuoja... ka tada daryt, kai lituku reikia is karto, o bus tik po menesio arba isvis sumokejus mokescius nelieka ne cento...
visi tokiom temom net kalbet nedrysta, bet juk pilna zmoniu kurie pastoviai kazkokius vaistus nekompensuojamus turi vartoti, arba kad ir niezus ar kokius dar gyvunelius, bet kur autobuse pasigaut gali.... o vaistai kainuoja... cia jau kalba apie neplanuotas islaidas, kurios taip pat privalomos, nes nesigydant pasekmes gali buti graudzios...
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 05 23, 15:09)
drinks_cheers.gif   isitikinau 100 procentu.

mano subjektyvia nuomone situacija pasikeis tik sumažinus nedarbo išmokas ir atitidirbimą už socialines išmokas padarius privalomu, nes dabar sėdėjimu dirbantiems ant sprando stipriai piktnaudžiaujama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pavarotas @ 2011 05 23, 09:19)
unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
Gal galit atsakyti kokia prasmė dirbti, kai atlyginimo nelieka? Nešaukit ant žmonių, ne visiem pasiseka kaip Jums. Gal galite atsakyti koks suinteresuotumas darbu, jeigu pvz. darbas už 20  km. (gyveni vienkiemyje) ir uždirbi minimumą, nežinau kiek dabar į rankas apie virš 600 berods, gal klystu? Kelionė ryte vakare. Paskaičiuojam kurą, vaikų darželius. Na gerai maisto iš namų įsidėsi. Kas lieka? kažin ar tik ne veltui dirbti reikėtų? o gal net ir pavogti kokį šimtuką priseitų jeigu mašina sugestų ir kokią detalę reiktų pirkti. Juk kaimuose mikriukai už litą nevažinėja. Ne visi gyvena Vilniuje ir Kaune.

Na žinoma - geriau išvis nedirbt biggrin.gif Aš irgi nieko prieš būčiau durnių pavoliot, bet kažkaip nesinori būt išlaikytine smile.gif .

Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 23, 10:07)
[size=1][/size]

manau jei zmogus turi smegenu - ilgai be darbo nesedi... (bando , rizikuoja - nes tik tokiu atveju isgyvensi)
Papildyta:

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Tikrai taip - neuždirbu ir aš kažin kiek, o darbo tikrai užtenka. Kartais galvos nepakeli nuo skaičių - naktim debetai ir kreditai sapnuojasi doh.gif doh.gif .
O norint gaut geresnį darbą - reikia mokytis ir iš tiesų dar kartą mokytis. Gal tik Seime dirbant nieko mokėt nereikia ir išsilavinimo vidurinio pakanka.
Kažkada ir pati dirbau už minimumą - Juk nuo kažko pradėt reikia smile.gif

Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2011 05 23, 18:30)
mano subjektyvia nuomone situacija pasikeis tik sumažinus nedarbo išmokas ir atitidirbimą už socialines išmokas padarius privalomu, nes dabar sėdėjimu dirbantiems ant sprando stipriai piktnaudžiaujama rolleyes.gif

------------------------------------------
SPALVO bet kokių foto su vaikais fotokonkursas

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertitė @ 2011 05 23, 19:45)
Na žinoma - geriau išvis nedirbt biggrin.gif Aš irgi nieko prieš būčiau durnių pavoliot, bet kažkaip nesinori būt išlaikytine smile.gif .

Papildyta:

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Tikrai taip - neuždirbu ir aš kažin kiek, o darbo tikrai užtenka. Kartais galvos nepakeli nuo skaičių - naktim debetai ir kreditai sapnuojasi doh.gif  doh.gif .
O norint gaut geresnį darbą - reikia mokytis ir iš tiesų dar kartą mokytis. Gal tik Seime dirbant nieko mokėt nereikia ir išsilavinimo vidurinio pakanka.
Kažkada ir pati dirbau už minimumą - Juk nuo kažko pradėt reikia smile.gif



Na bet kokia prasmė? Mano vyras šiuo metu bedarbis, bet turi žemės, todėl dabar jau nieko negauna, nei lito pašalpų. Dar pats turės mokėti sveikatos draudimą. Darbo vietų mūsų rajone ciela viena vieta thumbup.gif o bedarbių apie 2000 doh.gif. O jeigu gautų minimumą-jis jį tik pravažinėtų. Aš va nesuprantu kaip taip nemąstyti ir tokias algas mokėti. Na o pasakymas darbo yra. Aš dar kartą sakau gyvena žmonių ne tik Vilniuje, Kaune, bet ir kaime, rajonuose. O gal visiems į Vilnių lėkti kas darbo neturi? Palikti butus, namus (nes jų neparduosi už tiek, kad mieste nusipirktum gyvenamąjį būstą) už juos mokėti ir dar nuomotis kitur?

Sakot mokytis...nesiskundžiu baigtais mokslais. Dirbu. Uždirbu kiek ir visi maždaug sėdintys kabinetuose. Gal būt turėčiau mažiau vaikų būtų papraščiau kalbėti, bet dabar...stovim eilėje kruopų... Darbo irgi taip...kad tik naktimis galvotumei, bet lieku ir po darbo, nes visą dieną žmonės duris varsto, o kada dirbt?

Beja, kaip del tų paketų, ar visuose miestuose turi gaudyti užrašytą lapelį ant karito durų? Nes pas mus kitokios informacijos nėra, tik kaip lapelis ant durų, paklausiau pas soc.darbuotojas-jos sako mes nieko nežinom, nes čia "karitas" dalina ir mes ne prie ko
Atsakyti
QUOTE(pavarotas @ 2011 05 25, 13:56)

Pagal mano specialybe tai nei kaune, nei vilniuje, niekur nera nei vieno pasiulymo, o jei mokytis, ir vel is naujo, tai is ko gyventi besimokant, jei mano vaikui siemet jau i prima klase?
Lieka nekvalifikuoti darbai visokie, va, antai valytoja, bet ar valytoja dirba jauna moteris, maza vaika islaikanti?Tik bobele prie pensijos prisidurti eina schmoll.gif
As eisu i seniunija prasytis vienkartines pasalpos uz kuria reikes atidirbti, aciudievui, Kaune galima rinktis ka nori dirbti, eisiu i seneliu namus.
O del maisto paketu tai man atsiuncia zinute, kad bus dalinami tada ir tada< si karta labai fainai dave, kondensuoto pieno su cukrumi, ir dribsniu su razinomis, o pyrago misiniai - fantastiski. rolleyes.gif
O i tokias uzgaulias pastabas kaip Nefertites, as net neatrasineju, neverta kalbetis net, tegu pasiziuri i issivysciusias salis, kiek ten vienisa mama gauna pasalpu, ji cia savo kabinete bruzindama kede uzpakaliu per metus tiek negauna, kiek jos per menesi, ir nieko, tos salys dar nesugriuvo kaip ubagu Lietuva, ir darbo pasiula ten visai kitokia, bet su vaiku iki 12 metu gali visai nedirbt, ar 4 val per diena tiktai
Atsakyti