Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(vauga @ 2010 09 10, 19:30)
sveikos, merginos. Gal kuri nors zinosite atsakyma i mano klausima, buciau labai dekinga:
esu 2 metai kaip issiskyrusi, teismo nutartyje yra nuspresta, jog vyras turi moketi po 400 lt/men alimentu. Skaiciuota ne pagal uzdarbi ar pan., o bendru susitarimu ir tiek.
Dabar jau esu 6 men. kai bedarbe, sumasciau gaut vaikui nemokamus pietus mokykloje. Nuejau i pasalpu skyriu susitvarkyti dokumentus, man ten pareiske, jog per tuos du metus ivyko kelios alimentu indeksacijos, ir man dabar reikia eit pas antstoli, sumoket jam 160 lt, kad jis per teisma ar kazkaip kitaip gautu nauja alimentu perskaiciavima.
Man to perskaiciavimo nereikia, ex vyras yra bedarbis ir tikrai as is jo nieko daugiau negausiu. T.y., as pretenziju nereiskiu. Ar man butina vistiek tvarkytis ta indeksacija??? nes moteriske pasalpu skyriuj baisia prigasdino, kad as niek onegausiu, jei nepristatysiu tu alimentu perskiaciavimo.
Skambinau keliems antstoliams, tie tik peciais trukcioja, sako - kam jums to reikia, mes juk arestuosime vyro saskiatas ir pan., tures zmogus daug problemu. Musu santykiai yra normalus, as visai nenoriu, kad jis turetu problemu. tai kaip cia yra? Gal kuri zinote, susidurete???
Tiesa sakant, net nezinau, nuo kur pradet aiskintis....

is anksto aciu pakonsultavusioms 4u.gif

na tos bobos nezino ko pacios nori tai sumasto visokiu nesamoniu,as pati gaunu elementus kad kaskoks naujas perskaiciavimas tokio nera.mano buves vyras taipat liko bedarbis as nueinu pas anstoli ir pasakau kad as jam pretenziju neturiu tik noriu pazimos ir parasai prasyma kad uz tam tikra laikotarpi negavot elementu ir anstolis israso pazyma ir tos pazimos pilnumoj man uztenka jokiu perskaiciavimu nepraso,o gal ji turejo omenyje valstybinius elementus.valstybe moka nepilnai du simtus.kaip jus minejot kad nenorit pridaryt jam problemu ju ir galit atsisakyt pildyt prasyma,na kal aiskei atrasiau.o jei ji jusu vistik reikalaus paprasykit kad ji jum parodytu ta istatyma nauja elementu perskaiciavimo nes sakyk kitur tokio nera,nebent jus vyras paduotu i teisma del elementu sumazinimo
Atsakyti
Sveikutes,

Gal man galetu kas nors padeti patarimu kokias pasalpas galetu musu seima gauti, nes seniunijoj apie tai kalba labai nenoriai... Aisku del ko... As auginu vaikiuka 2 men dabar, taciau negaunu jokiu pinigeliu, todel kad neisdirbau 12 men pries gimdyma (tiksliau gavome ta vienkartine pasalpa 1430 lt. ir dabar turetume gauti po 97 lt bet ikio siol negavom, tai laukiam...). O vyras yra darbo birzoje, bet irgi jokiu pinigeliu negauna, nes yra gryzes is UK. Tai mes uzsirasem eilej, gauti busto sildymo pasalpa. (bet ji tik gruodzio 14 d.) Dar girdejau apie socialine pasalpa? Ka dar galeciau gauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2010 09 19, 11:35)
Sveikutes,

Gal man galetu kas nors padeti patarimu kokias pasalpas galetu musu seima gauti, nes seniunijoj apie tai kalba labai nenoriai... Aisku del ko... As auginu vaikiuka 2 men dabar, taciau negaunu jokiu pinigeliu, todel kad neisdirbau 12 men pries gimdyma (tiksliau gavome ta vienkartine pasalpa 1430 lt. ir dabar turetume gauti po 97 lt bet ikio siol negavom, tai laukiam...). O vyras yra darbo birzoje, bet irgi jokiu pinigeliu negauna, nes yra gryzes is UK. Tai mes uzsirasem eilej, gauti busto sildymo pasalpa. (bet ji tik gruodzio 14 d.) Dar girdejau apie socialine pasalpa? Ka dar galeciau gauti?  smile.gif

O jus uz dekreta irgi nieko negavote, jei tik dabar laukiate tu 97 Lt? Ar Sodroj buvot dokumentu tvarkyt, kai isejot i dekreta??? Jei nieko netvarket, tai nelabai galit ko ir laukt...
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2010 09 19, 10:35)
Sveikutes,

Gal man galetu kas nors padeti patarimu kokias pasalpas galetu musu seima gauti, nes seniunijoj apie tai kalba labai nenoriai... Aisku del ko... As auginu vaikiuka 2 men dabar, taciau negaunu jokiu pinigeliu, todel kad neisdirbau 12 men pries gimdyma (tiksliau gavome ta vienkartine pasalpa 1430 lt. ir dabar turetume gauti po 97 lt bet ikio siol negavom, tai laukiam...). O vyras yra darbo birzoje, bet irgi jokiu pinigeliu negauna, nes yra gryzes is UK. Tai mes uzsirasem eilej, gauti busto sildymo pasalpa. (bet ji tik gruodzio 14 d.) Dar girdejau apie socialine pasalpa? Ka dar galeciau gauti?  smile.gif


jums reikia geriausia tai paskaityti pradžią (galim ir toliau) temoje "Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos ..." apie socialinės pašalpos gavimą ir pažiūrėti kokius jus atitinkate reikalavimus va čia

o dėl eilės tai aš visada dabar prie savo rajono arba šalia namų kito rajono (Vilniuje) į socialinį skyrių einu be jokios eilės (ir tokių daugiau negu su eile einančių), nes ten pas mus ir skelbimas kabo "kas pagal užrašymąm, tai nuo užrašyto atvykimo laukia 5 minutes, o po to jau gali eiti be užrašymo žmonės. Be eilės, nes realiai jau į tą eilę labai toli laukti. Gal viena darbuotoja bus piktesnė, tai kita gal priims. Joms irgi sunku kai srautas tiek išaugo žmonių.
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2010 09 19, 10:35)
Sveikutes,

Gal man galetu kas nors padeti patarimu kokias pasalpas galetu musu seima gauti, nes seniunijoj apie tai kalba labai nenoriai... Aisku del ko... As auginu vaikiuka 2 men dabar, taciau negaunu jokiu pinigeliu, todel kad neisdirbau 12 men pries gimdyma (tiksliau gavome ta vienkartine pasalpa 1430 lt. ir dabar turetume gauti po 97 lt bet ikio siol negavom, tai laukiam...). O vyras yra darbo birzoje, bet irgi jokiu pinigeliu negauna, nes yra gryzes is UK. Tai mes uzsirasem eilej, gauti busto sildymo pasalpa. (bet ji tik gruodzio 14 d.) Dar girdejau apie socialine pasalpa? Ka dar galeciau gauti?  smile.gif

kaip suprantu is sodros nieko negaunat? ar pries gimdyma dirbot? g.gif svarbu , kiek vyras laiko stovi DB,turi ne maziau nei 6men stovet, kad jusu seima pretenduotu i soc pasalpa
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2010 09 19, 11:35)
Sveikutes,

Gal man galetu kas nors padeti patarimu kokias pasalpas galetu musu seima gauti, nes seniunijoj apie tai kalba labai nenoriai... Aisku del ko... As auginu vaikiuka 2 men dabar, taciau negaunu jokiu pinigeliu, todel kad neisdirbau 12 men pries gimdyma (tiksliau gavome ta vienkartine pasalpa 1430 lt. ir dabar turetume gauti po 97 lt bet ikio siol negavom, tai laukiam...). O vyras yra darbo birzoje, bet irgi jokiu pinigeliu negauna, nes yra gryzes is UK. Tai mes uzsirasem eilej, gauti busto sildymo pasalpa. (bet ji tik gruodzio 14 d.) Dar girdejau apie socialine pasalpa? Ka dar galeciau gauti?  smile.gif

Jus galit pretenduot i maisto paketus,soc.pasalpa,kompensacijas.
Cia paskaitykit
http://www.spcentras....php?m=11&l=935
http://www.spcentras....php?m=11&l=416
http://www.spcentras....php?m=3&l=3120
Jeei kas bus neaisku-rasykit,arba iskart kreipkites i soc.centra-jie turi pasakyt,ka jums priklauso. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2010 09 19, 21:43)
kaip suprantu is sodros nieko negaunat? ar pries gimdyma dirbot? g.gif svarbu , kiek vyras laiko stovi DB,turi ne maziau nei 6men stovet, kad jusu seima pretenduotu i soc pasalpa

http://www.spcentras...php?m=11&l=5140
Atsakyti
Merginos, per kiek realiai Sodra perveda pasalpa nuo prasymo pateikimo?
Prasyma pateikiau rugsejo 15d, truko kazkokio dokumento is buhalteres, bet ji iskart ji issiunte. Na, tarkim, visus dokumentus gavo 17d., t.y penktadieni.
Siaip girdejau, kad per 2 savaites turetu pervesti. Bet ar per 2 savaites ar 14 darbo dienu? g.gif
Mastau, ar verta skambint ir klaust, ar tiesiog laukti mastau.gif
Atsakyti
Sweikos brangios mamytes,nezinau ar ten pataikiau su tokiu klausimu,bet labai noriu suzinoti kelis atsakymus,del motinystes pasalpos...
Kaip cia dabar viskas vyksta?Jai as dirbu nuo birzelio ketvirtadaliu etato,nuo kada jau galiu pradeti startuot su leliuko planavimu tik nepamanykit kad as materialiste,bet anokia cia pinikai,tiesiog noretusi nors siektiek gauti,kad jaustis truputi saugiau,nes ir vyras dirba nelegaliai Ar yra kazkokia minimali suma kuria gauciau,jai nedirbciau,ar jaigu neuztektu darbo stazo?Ar galiu dirbti tarkim iki 9 nestumo men?Kazkur girdejau,kad tada skaiciuojasi kazkaip kitai...?Skaiciau visur ir sodros puslapiuke,bet nieko nesuprantu,buciau begalo dekinga,jai mane kas apsviestu,juk cia visos jtokios protingos ir dauguma jau praejusios per tuos popierizmus....Aciu is anksto
Atsakyti
Labas visom, as nescia, vasari gimdysiu, mes su draugu gyvename kartu, as dirbanti, jis nedirba ir nestovi darbo birzoj. As uz dekretines gausiu panasiai nei 500lt. Kai vaikas gims, ar mes galim kreiptis prasydami skirti soc.pasalpa vaikui, mes sau nereikalaujam. Aciu.
Atsakyti
Elementus lotuliukas.gif Alimentus gal? As tai nepergyvenu... Gyvenu sau kaime, gaunu is sodros ir man gerai smile.gif kai grisiu i darba bus kita kalba, gal net paverksiu kada nekada biggrin.gif bet kol kas nera reikalo sau nervus gadintis biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.
per Nord Lb prisijungiau prie Sodros norėdama pateikt prašymą dėl vaiko slaugos pašalpos, bet nepavyksta man jo pateikti. Kaip vyksta visas procesas?
Atsakyti