Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(MamyteSaulyte @ 2010 08 18, 17:39)
Sveikos mamos 4u.gif
Daug skaiciau, galu gale pasimeciau...
Vienu zodziu situacija tokia.

Esu issikyrus, auginu 3m dukryte.Stoviu jau kelis men birzoj, gaunu ismoka. Atstovejus pusmeti keliausiu is soc paramos centra del socialines pasalpos nepasiturinciai seimai.  Vaikiukas alimentu negauna is tevo, tik valtybinius. tai kaip db bus su ta pasalpa? susipainiojau, nes suzinojau, jog neva turetu skirti taip :  315lt man + vaikui 315lt-195lt (GVIF alimentai)+ vaiko pinigai 52lt= viso 487lt Ar taip gali buti? Skaiciau ir ta socmin.lt puslapi ir tuos skaiciavimus, bet jau susveliau visai....gal yra kas gali paprastai lietuviskai viska paaskint? busiu dekinga 4u.gif

(2*315)-195)*0.9=454.50
Vaiko pinigai nesiskaiciuoja.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 08 18, 15:31)
Žinot mes irgi pasiėmėm paskolą, bet nereikalaujam, kad mum valstybė ją dengtų. Prieš imdami paskolą daug kalbėjom su vyru, apsvarstėm daugelį variantų ir tik tada nusprendėm imti (beje paskola didelė , 30 metų). Ir jei prieš kokius 5-6 metus būtų kas sakęs, kad mano vyrui darbe taip seksis (tikrai gerai uždirba, negalim skųstis), nebūčiau niekaip patikėjusi. Tad kartais reikia noro ir užsispyrimo ir galima uždirbti daugiau nei vidutinis statistinis lietuvis. Aplamai džiaugiuosi, kad valstybė bent šiek tiek kompensuoja darbo užmokestį, kurio negausiu dar turbūt du metus. Vaiką planavom neatsižvelgdami į valstybės teikiamą paramą, o į savo pajamas, nes vaiką reiks auginti iki 18 metų ar ilgiau (jei mokysis toliau). Taip galbūt valstybė ne viską daro, kad padėtų mamom (kad ir darželių trūkumas), bet parodykit nors vieną valstybę kurioje visi viskuo būtų patenkinti? Tokios nėra. Visada atrodo, kad ten kur mūsų nėra yra geriau gyventi, Bet gal dėl to ten ir geriau gyventi, kad mūsų ten nėra?

siaip hipotetinis klausimas: ar tikrai manote,kad jusu poziuris i motin/tev ismokas nepasikeistu jei jusu seimos pajamos susidetu is atvirkstiniu proporciju: tas tikrai gerai sekmingai uzdirbantis asmuo jusu seimoje butumet jus, o jusu dabartines pajamas uzdirbtu vyras. Ar tikrai vaika planuotumete neatsizvelgiant i ismokas ir vis dar dziaugtumetes tomis 'bent siek tiek kompensuojamomis pajamomus'?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 08 18, 20:43)
(2*315)-195)*0.9=454.50
Vaiko pinigai nesiskaiciuoja.

Dekoju uz atsakyma 4u.gif bet man kazkaip kitaip gaunasi..
315*2=630
630-195=435
435*0.9=391??? blush2.gif
kazko visvien nepagaunu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamyteSaulyte: 18 rugpjūčio 2010 - 22:52
QUOTE(MamyteSaulyte @ 2010 08 18, 23:34)
Dekoju uz atsakyma 4u.gif  bet man kazkaip kitaip gaunasi..
315*2=630
630-195=435
435*0.9=391??? blush2.gif
kazko visvien nepagaunu....



cia turbut turejo buti 350*2=700
700-195=505
505*0.9=454.5 nes. socmin.lt puslapy radau, kad pasalpa skaiciuojama 350*0.9=315...
jei formuleje yra 315, tai jau is 0,9 turbut nebereikia daugint... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VOLPEX @ 2010 08 18, 22:19)
siaip hipotetinis klausimas: ar tikrai manote,kad jusu poziuris i motin/tev ismokas nepasikeistu jei jusu seimos pajamos susidetu is atvirkstiniu proporciju: tas tikrai gerai sekmingai uzdirbantis asmuo jusu seimoje butumet jus, o jusu dabartines pajamas uzdirbtu vyras. Ar tikrai vaika planuotumete neatsizvelgiant i ismokas ir vis dar dziaugtumetes tomis 'bent siek tiek kompensuojamomis pajamomus'?

Atsakyti kas būtų jeigu būtų manau niekas negali. Bet juk tėtis irgi gali eiti atostogų. Už pirmus metus mokami tikrai nemaži pinigai, o antrais galėtų ir tėtukas su vaiku pabūti. Beje, iš pažįstamų geriau uždirbančių mamų, būtent taip ir planuoja elgtis.
Be to, nepagimdai jau kitą dieną, nėštumas trunka 40 savaičių. Sužinojus, galima ir šiek tiek pasitaupyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 19 rugpjūčio 2010 - 08:13
QUOTE(pikkolo @ 2010 08 19, 09:11)
Atsakyti kas būtų jeigu būtų manau niekas negali. Bet juk tėtis irgi gali eiti atostogų. Už pirmus metus mokami tikrai nemaži pinigai, o antrais galėtų ir tėtukas su vaiku pabūti. Beje, iš pažįstamų geriau uždirbančių mamų, būtent taip ir planuoja elgtis.
Be to, nepagimdai jau kitą dieną, nėštumas trunka 40 savaičių. Sužinojus, galima ir šiek tiek pasitaupyti.

yra visokių situacijų ir jei jums išeina vienaip pasidaryti, tai kitiems gali ir neišeiti. kai sužinojau kad esu nėščia, įmonėje, kurioje dirbau, stipriai komplikavosi padėtis. iki dekreto dirbau septynis mėnesius be atlyginimo - išėjus iš darbo ir prarandi garantijas, o ir direktorius vis žadėjo atsigausim, susimokėsim, kol nebankrotavo. taip kad taupyt nebuvo iš ko, nes šeimą išlaikė tik vyras.
Atsakyti
matau verda diskusija tarp pikkolo ir idavos....negaliam juk imti ir kiekvienai taikyti pagal save viska....kiekvieno situacija skirtinga,skirtingos galimybes....tikrai as sutinku su idava 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 08 19, 09:51)
matau verda diskusija tarp pikkolo ir idavos....negaliam juk imti ir kiekvienai taikyti pagal save viska....kiekvieno situacija skirtinga,skirtingos galimybes....tikrai as sutinku su idava 4u.gif

jei taip lengva būtų gerai uždirbti, kaip kad pikkolo aiškina, tai nieks nebėgtų iš tos Lietuvos. su išsilavinimu sunku darbą gaut, tai ką kalbėti apie neišsilavinusius arba turinčius nepaklausias specialybes.
Atsakyti
Merginos, suprantu kad visiems pikta. Vieniems pikta kad pakeisti įstatymai ir todėl gavot mažiau pinigėlių, kitoms pikta kad kitos mamytės nori ankstensių sąlygų ir pinigėlių kurie buvo iki atsirandat vaikučiui. Bet yra kaip yra... Ši tema skirta diskusijoms, bet diskutuokit neįžeidinėjant. Aš suprantu kad kai kurie pasisakymai gali išmušti iš pusiausvyros, bet nežeminkit pačios savęs ir nepasiduokit provokacijoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Auginau sūnų - vienus metus, gaudavau 70 proc., ir buvau patenkinta 4u.gif
Žmogus toks - prie gero greit pripranti, bet deja - tenka ir greitai atprasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2010 08 19, 12:09)
Auginau sūnų - vienus metus, gaudavau 70 proc., ir buvau patenkinta  4u.gif
Žmogus toks - prie gero greit pripranti, bet deja - tenka ir greitai atprasti  biggrin.gif

vat taip parašyti ir gali tik tipinis lietuvis - man tokių sąlygų nebuvo, kodėl kitiems turėtų būti sudarytos tokios sąlygos.
Atsakyti
QUOTE(Idava @ 2010 08 19, 12:35)
vat taip parašyti ir gali tik tipinis lietuvis - man tokių sąlygų nebuvo, kodėl kitiems turėtų būti sudarytos tokios sąlygos.

Na nemaišyta lyg tais biggrin.gif
Tiesiog manau, kad daugeliui mūsų belieka susitaikyti.
O kas nesusitaikys - paduoti LR valstybę į teismą 4u.gif Ir pastarosioms tik sėkmės norisi palinkėti. O burnojimas ir bambėjimas viešoje erdvėje esamos situacijos - deja - nepakeis mirksiukas.gif
Atsakyti