Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(tulpė @ 2010 08 16, 13:39)
1 dalies redakcija iki 2011 m. liepos 1 d.:

1. Motinystės (tėvystės) pašalpos dydis nuo nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos, kol vaikui sueis vieni metai, yra 90 procentų, o kol vaikui sueis dveji metai, – 75 procentai pašalpos gavėjo kompensuojamojo uždarbio dydžio.

Pastaba. 1 dalies nuostatos taikomos nuo 2010 m. liepos 1 d. naujai skiriamoms motinystės (tėvystės) pašalpoms.

doh.gif  g.gif  nieko as jau nesuprantu  schmoll.gif


Bandau dabar naršyt po įstatymus... Niu randu tik parašyta, kad įstatymas galioja naujai skiriamoms pašalpoms g.gif Arba kažka praleidau, arba akžko nesuprantu g.gif Kad būtų numažinę tik 10 proc, tai dar mat jį šunes, bet kai nurėžia daugiau nei 20 proc. tai patyliu.....
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 08 16, 11:22)
Merginos, man pasidare idomu, kodel si menesi pasalpos gavau 200lt maziau, nei praejusi  g.gif Rugpjucio 15d perveda uz liepos menesi. Mano dukryte gime rugpjucio 9d, tai man uz liepa kaip ir pilna suma priklauso, ar ne?  g.gif



pas mane tas pats variantas, tik nureze 400lt doh.gif uz ka kodel kas ir kaip nieko nebesuprantu unsure.gif doh.gif

dar pas mane tokia situacija, gal galesit kuri paaiskinti ax.gif

uz pirma vaikuti tureciau gauti paskutine ismoke rugsejo 15d. uz beveik puse rugpjucio men. ir jau si menesi kaip ir turejo moketi uz antra vaikuti motinystes pasalpa uz dali liepos menesio. ar jau nebemoka uz du? nes gavau apverktinai juokinga suma ir nezinau nuo ko pradet cia viska aiskintis.

ir dar. Sodros psl. kur galima pasiziureti suvestines apie priskaiciuotas ir ismokamas ismokas, kur yra grafa ismoketa suma,lt ar ta konkreti suma turetu ikristi i saskaita ar nuojos dar yra nuskaiciuojami kokie nors mokesciai?

padekit mergytes prasau kas suprantat situos Sodros reikaliukus, nes nieko nesusigaudau juose blush2.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
tai vat ir as nuo pacio ryto kuiciuosi po istatymus. pagal ligos ir motinystes istatyma 90 ir 75 proc. tik naujai paskirtoms pasalpoms. yra toks laikinasis socialiniu ismoku perskaiciavimo ist.

http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

jo 10 str. yra nurodyta, kad nuo 2010-07-01 yra 90 proc. ir 75 proc. atsizvelgiant i "lubas". taciau tiek is pavadinimo tiek is 10 str. 1 d.man aisku kad tokia tvarka taikoma tik valstybes tarnautojams ir kariskiams. daugiau neradau ne vieno istatymo kuriame butu nurodyta, kad apart lubu mazinimo, gali buti mazinama iki 75 proc.
tai dabar galvoju ar jau as durna ir istatymu nebemoku skaityt biggrin.gif , ar jie nemoka ju taikyt.
gal kam pavyko prisiskambinti i sodra, ka jie komentuoja? kokio istatymo pagrindu buvo 10 proc. sumazintos ismokos paskirtos iki 2010-06-31.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurganever: 16 rugpjūčio 2010 - 13:19
QUOTE(tulpė @ 2010 08 16, 13:39)
1 dalies redakcija iki 2011 m. liepos 1 d.:

1. Motinystės (tėvystės) pašalpos dydis nuo nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos, kol vaikui sueis vieni metai, yra 90 procentų, o kol vaikui sueis dveji metai, – 75 procentai pašalpos gavėjo kompensuojamojo uždarbio dydžio.

Pastaba. 1 dalies nuostatos taikomos nuo 2010 m. liepos 1 d. naujai skiriamoms motinystės (tėvystės) pašalpoms.

doh.gif  g.gif  nieko as jau nesuprantu  schmoll.gif

Aš suprantu, kad mes neįeinam į tą kategoriją, mums pagal seną turi mokėti g.gif
Įmesk nuorodėlę tikslią
Atsakyti
r dar. Sodros psl. kur galima pasiziureti suvestines apie priskaiciuotas ir ismokamas ismokas, kur yra grafa ismoketa suma,lt ar ta konkreti suma turetu ikristi i saskaita ar nuojos dar yra nuskaiciuojami kokie nors mokesciai?

padekit mergytes prasau kas suprantat situos Sodros reikaliukus, nes nieko nesusigaudau juose blush2.gif


toje lenteleje yra nurodyta priskaiciuota suma, tada kokie mokesciai nuskaiciuoti ir paskutinimae stulpelyje ismoketina suma, tai tokia suma ir turetumete gauti.
Atsakyti
QUOTE(jurganever @ 2010 08 16, 14:22)
toje lenteleje yra nurodyta priskaiciuota suma, tada kokie mokesciai nuskaiciuoti ir paskutinimae stulpelyje ismoketina suma, tai tokia suma ir turetumete gauti.



anksciau niekad nesu ziurejus, dabar kai perziurejau visas tas ismoketinas sumas, tai niekad nesu gavus tokiu taip toj paskutineje grafoje. visada maziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurganever @ 2010 08 16, 14:22)
r dar. Sodros psl. kur galima pasiziureti suvestines apie priskaiciuotas ir ismokamas ismokas, kur yra grafa ismoketa suma,lt ar ta konkreti suma turetu ikristi i saskaita ar nuojos dar yra nuskaiciuojami kokie nors mokesciai?

padekit mergytes prasau kas suprantat situos Sodros reikaliukus, nes nieko nesusigaudau juose blush2.gif
toje lenteleje yra nurodyta priskaiciuota suma, tada kokie mokesciai nuskaiciuoti ir paskutinimae stulpelyje ismoketina suma, tai tokia suma ir turetumete gauti.

Išmokėtina - tiek ir gausit
Atsakyti
QUOTE(jurganever @ 2010 08 16, 14:18)
tai vat ir as nuo pacio ryto kuiciuosi po istatymus. pagal ligos ir motinystes istatyma 90 ir 75 proc. tik naujai paskirtoms pasalpoms. yra toks laikinasis socialiniu ismoku perskaiciavimo ist.

http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

jo 10 str. yra nurodyta, kad nuo 2010-07-01 yra 90 proc. ir 75 proc. atsizvelgiant i "lubas". taciau tiek is pavadinimo tiek is 10 str. 1 d.man aisku kad tokia tvarka taikoma tik valstybes tarnautojams ir kariskiams. daugiau neradau ne vieno istatymo kuriame butu nurodyta, kad apart lubu mazinimo, gali buti mazinama iki 75 proc.
tai dabar galvoju ar jau as durna ir istatymu nebemoku skaityt biggrin.gif , ar jie nemoka ju taikyt.
gal kam pavyko prisiskambinti i sodra, ka jie komentuoja? kokio istatymo pagrindu buvo 10 proc. sumazintos ismokos paskirtos iki 2010-06-31.

nusiunciau elektronini uzklausima - paziuresiu ar atsakys blink.gif
nu va-gavau atsakyma, kad atsakys tik per 10 d. kokiu istatymu remiantis jie dare paskaiciavimus ir ar galejo seniau paskirtas pasalpas taip nurezt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulpė: 16 rugpjūčio 2010 - 13:39
QUOTE(tulpė @ 2010 08 16, 14:27)
nusiunciau elektronini uzklausima - paziuresiu ar atsakys  blink.gif
nu va-gavau atsakyma, kad atsakys tik per 10 d. kokiu istatymu remiantis jie dare paskaiciavimus ir ar galejo seniau paskirtas pasalpas taip nurezt  unsure.gif



niu lauksim atsakymo bigsmile.gif as bandysiu ryt i sodra nuvaziuot ir paklaust, nes telefonu tai nieko normaliai nepaaiskina doh.gif
Atsakyti
kazkur skaiciau, berods delfy buvo pries pora dienu straipsnis apie tai, kad zada sumazinti ir seniau paskirtoms pasalpoms, tiksliau ismokoms. Atseit viename istatyme parasyta, kad nemazins, o kitame tiesiog praleista ta eilute. Ir vat pagal ta istatyma sodra tipo skaiciuoja. Man irgi taip pat nureze .... lauksim ziniiu, kam pavyks ka suzinoti
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2010 08 16, 14:26)
anksciau niekad nesu ziurejus, dabar kai perziurejau visas tas ismoketinas sumas, tai niekad nesu gavus tokiu taip toj paskutineje grafoje. visada maziau doh.gif



pasirodo viskas gerai, ne taip is kart paziurejau blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=35215141
va tas straipsnis.
nu kad 10 proc, mazins - as tai taip galvojau, bet kad lubas pritaikys, tai nemaniau kad senom taikys doh.gif
Atsakyti