Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

nu nzn, as pirma nestuma beveik visa su biuleteniu buvau... gavos kaip gavos, be dirbtinu uzsikelinejimu, ir badu nemirem... dabar normaliai dirbu sau, kartais pasergu.
ale tos, kur keles algas dirbtinai... nu tai man nekelia pagarbos, nes parodo, kad vaiko saskaita uzdirbinet jom visiskai paprasta...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 13, 15:22)
o del mazinimo- tai naujoms seimoms buvo pataisos,perspejimai, kad ismokos mazes....  o toms pirmoms, buvo vos neuzgarantuota istatymais, kad mokes du metus kiek priklauso...

drinks_cheers.gif
kai aš pastojau, kubilius užtikrino, kad nesumažins išmokos. dabar gi realybė kitokia. sumažino, ir stipriai sumažino.
Atsakyti
ar pervesti kam nors jau pinigėliai iš sodros auginantiems vaikus iki 2 metų? unsure.gif aš negavau ir sunerimau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulitėja @ 2010 08 13, 22:58)
ar pervesti kam nors jau pinigėliai iš sodros auginantiems vaikus iki 2 metų?  unsure.gif  aš negavau ir sunerimau  unsure.gif

laukianciuju pinigeliu is sodros atskire tema
http://www.supermama...howtopic=617631
daug kas negavo,pirmadienio laukiam tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 13 rugpjūčio 2010 - 22:03
QUOTE(Saulitėja @ 2010 08 13, 22:58)
ar pervesti kam nors jau pinigėliai iš sodros auginantiems vaikus iki 2 metų?  unsure.gif  aš negavau ir sunerimau  unsure.gif

nėra čia ko nerimti, jei priklauso - gausit, jei ne - tai ne. visgi krizė, todėl natūralu kad išmokos vėluoja.
Atsakyti
QUOTE(~vintage~ @ 2010 08 13, 15:10)
http://pilietis.delf...e.d?id=35429969

„Nesupratimą turbūt sukėlė padaryta lengvata pirmaisiais vaiko auginimo metais, kai perskaičiuojant pašalpas, mokamas iki vienerių metų, maksimali riba pritaikyta ne kompensuojamam uždarbiui (kaip buvo visada anksčiau), o pašalpos dydžiui. Būtent todėl šios pašalpos po perskaičiavimo lieka 10 proc. didesnės nei būtų perskaičiavus įprastu būdu.

Antriesiems metams tokia taisyklė nenumatyta, todėl, išlaikant tą pačią dėstymo seką, Socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo 10 str. 3 dalyje nurodyta, kad jeigu po perskaičiavimo „pašalpa viršija 75 proc. Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų einamųjų metų draudžiamųjų pajamų 4 dydžių sumą, apdraustajam mokama pastarojo dydžio pašalpa“, t. y. 75 proc. nuo 4 draudžiamųjų pajamų sumos.

Taigi, ne antrais vaiko auginimo metais mamoms padarytos sąlygos prastesnės, o pirmais metais nustatytas palankesnis nei įprastai skaičiavimo būdas“, - teigiama SADM atsakyme į mamų klausimą.





idomu o nuo 2011 m ismokos tie 75 ir 45 procentai bus skaiciuojami nuo pilnos algos, ar vel gi nuo lubu. ( jai alga virsija lubas) ???????

Atsakyti
QUOTE(jalo @ 2010 08 14, 12:36)
idomu o nuo 2011 m ismokos tie 75 ir 45 procentai bus skaiciuojami nuo pilnos algos, ar vel gi nuo lubu. ( jai alga virsija lubas) ???????

jei tikrai įdomu, temoje n kartų atsakyta ir pasinaudojus paieška natsakymus galima rasti. kad ir praeitame puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~vintage~ @ 2010 08 13, 16:10)
http://pilietis.delf...e.d?id=35429969

„Nesupratimą turbūt sukėlė padaryta lengvata pirmaisiais vaiko auginimo metais, kai perskaičiuojant pašalpas, mokamas iki vienerių metų, maksimali riba pritaikyta ne kompensuojamam uždarbiui (kaip buvo visada anksčiau), o pašalpos dydžiui. Būtent todėl šios pašalpos po perskaičiavimo lieka 10 proc. didesnės nei būtų perskaičiavus įprastu būdu.

Antriesiems metams tokia taisyklė nenumatyta, todėl, išlaikant tą pačią dėstymo seką, Socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo 10 str. 3 dalyje nurodyta, kad jeigu po perskaičiavimo „pašalpa viršija 75 proc. Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų einamųjų metų draudžiamųjų pajamų 4 dydžių sumą, apdraustajam mokama pastarojo dydžio pašalpa“, t. y. 75 proc. nuo 4 draudžiamųjų pajamų sumos.

Taigi, ne antrais vaiko auginimo metais mamoms padarytos sąlygos prastesnės, o pirmais metais nustatytas palankesnis nei įprastai skaičiavimo būdas“, - teigiama SADM atsakyme į mamų klausimą.


meluoja SADM realiai tai pristatant busima reforma, tame tarpe vykdant konsultacijas su soc. grupemis, SADM aiskino, kad lubos bus dedamos jau po mazinimo 10 proc. tiek pirmais tiek antrais metais, tik kazko kai suformulavo istatymo projekta su antrais metais nesugebejo skaiciuku sudelioti, nors lyg buvo aiskinta ir baksnota i si neatitikima, buvo ir teiktu pasiulymu del to
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=360488
bet, ir turim ka turim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VOLPEX: 15 rugpjūčio 2010 - 00:17
QUOTE(l'eau @ 2010 08 13, 18:41)
jei vaikus gimdote tik dėl pinigų - aišku kad nėra kuo džiaugtis. jei gimdytumėt ne dėl pinigų

sorry,bet...Mano nei vienas vaikas nebuvo del pasalpu gimdomi.ypac antrasis(jei labai idomu-6 metai uztruko,kol atejo!).tokiu zmoniu yra daugybe.bet visi normalus tevai planuoja ne tik savo ateiti,bet ir vaiku.nenoreciau,kad mano vaikas valgytu vandeny virtas kruopas su syska 2 rusies(ar vaikas butu tokia meile tevu sotus?)
ir kaip atsiranda zmoniu,kurie gina ta,kuris nors prizadejes nebeskriausti,viena diena taip gerai spjauna i akis?apgavo mane,jus,visas mamas,o pats ismyne:-D
Atsakyti
vis niekaip nesuprantu tokiu pasakymu 'gimdot del pinigu', kai kalbama apie motinystes/tevystes ismokas. Na paziurekim realiai, grynai is pinigines puses: iseje vaiko prieziuros atostogu tevai juk negauna nieko ekstra, is esmes, kol del vaiko auginimo vienas is tevu negali dirbti seima gauna maziau pajamu nei gautu dirbdami, o ivertinus 'lubas' kai kuriu seimu pajamos mazeja zymiai lyginant su darbo laikotarpiu, islaidos gimus vaikui nemazeja, taigi faktiskai kaip beziuretum, bet gimdydamas vistiek finansiskai pralosi. Kas gi tuomet slepiasi po ta misine fraze 'gimdot del pinigu'???
Atsakyti
QUOTE(VOLPEX @ 2010 08 15, 19:49)
Kas gi tuomet slepiasi po ta misine fraze 'gimdot del pinigu'???

Loooobiai biggrin.gif Atlygis tas pats galbūt, kaip ir dirbtum, bet iš jo reikia išlaikyt dar vieną šeimos narį: maistas, drabužiai, pampersai, vaistai, darželis ir kitos ikimokyklinės ugdymo įstaigos ir eil kitų dalykų. Žmonės negalvoja apie tai
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 08 14, 16:00)
jei tikrai įdomu, temoje n kartų atsakyta ir pasinaudojus paieška natsakymus galima rasti. kad ir praeitame puslapyje mirksiukas.gif

Hmmm, nu nerandu ir as, kaip skaiciuos maksimalias ismokas naujai isejusioms nuo 2011, ar taikys pvz 70 proc. nuo algos, ar nuo tu 4dpd atskaiciuos 70 proc pirmais, o 40proc. antrais. Nes tada taip truputi zaiurokai gaunas, jei nekistu dpd, tai pirmais kazkur 2600, antrais vaiko auginimo metais gautusi maksimali pasalpa kazkur 1400Lt i rankas. Aciu bent tiek, kad dirbt nedraus.
Parasyk , prasau trumpai, nes tikrai neradau nei psl. anksciau nei visa tema sita perskaicius smile.gif gal neatidi. aciu
Atsakyti