Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(*Boluzyte* @ 2010 07 27, 14:17)
Sveiki 4u.gif
patekau ir as i tokius labirintus tu socialiniu pasalpu kad nieko nezinau jau blink.gif
Vyras isbuvo darbo birzoje visus metus, jokio darbo neturejo, auginam maza dukryte kuriai nera nei metuku, as pati niekur nedirbanti ir pries pastojima nedirbau.
Kai baigesi mokejimai is birzos gaudavome kiekvienam seimos nariui po 315lt,
dabar jis isidarbino ir tik 0.5 etato, alga raso popieriuose 400lt, nuejau i socialini pranesti kad jau isidarbino reiki ten per 3 dienas pranesti. Sako gerai isbraukiu jis is sarasu, o as paklausiau ar mums daugiau nepriklauso pasalpos nes tik 400lt o darbovieteje sake kad mums priklausys pasalpos. Sako nepriklauso tegul ant pilno etato formina tada priklausys blink.gif
arba turi buti invalidas ar dar kas kad gautum pasalpos dar, o dabar nieko neprilkauso
Padekit, ar cia teisybe? blink.gif  unsure.gif

Tai vyrui reikia įsiregistruoti DB kaip dirbančiam asmeniui ir pašalpa priklausys
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2010 07 27, 15:24)
Tai vyrui reikia įsiregistruoti DB kaip dirbančiam asmeniui ir pašalpa priklausys

veliau pasiskambinom i socialini ta skyriu ir pasake kad turi buti birzoj jis, tai tada vskas aisku buvo, bet negalejo iskart ta moteriske pasakyti man to blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Boluzyte* @ 2010 07 27, 22:40)
veliau pasiskambinom i socialini ta skyriu ir pasake kad turi buti birzoj jis, tai tada vskas aisku buvo, bet negalejo iskart ta moteriske pasakyti man to blush2.gif

sveika uzejus i musu pasauli, jei pati nesusizinosi- niekas toje istaigoje ir nepasakys... doh.gif
Atsakyti
sveikos, turiu toki klausimeli gal galesit atsakyti ax.gif

Dabar auginu dukryte 5 menesiu, vyras stovi DB bedarbis. As is sodros uz vaiko auginimo atostogas gaunu 1660 lt. nuo liepos jau mazes 10 proc. tai ar mes galim gauti tuos maisto paketelius? ax.gif
Atsakyti
[quote=vovere16,2010 08 02, 12:54]sveikos, turiu toki klausimeli gal galesit atsakyti ax.gif

Dabar auginu dukryte 5 menesiu, vyras stovi DB bedarbis. As is sodros uz vaiko auginimo atostogas gaunu 1660 lt. nuo liepos jau mazes 10 proc. tai ar mes galim gauti tuos maisto paketelius? ax.gif
[/quoteoj

oj vienam zmogui turi buti maziau negu 525lt,o jus 3 tai tada negalite jei dar vyras is db gauna? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukas86: 02 rugpjūčio 2010 - 13:43
[quote=mamukas86,2010 08 02, 13:39]
[quote=vovere16,2010 08 02, 12:54]sveikos, turiu toki klausimeli gal galesit atsakyti ax.gif

Dabar auginu dukryte 5 menesiu, vyras stovi DB bedarbis. As is sodros uz vaiko auginimo atostogas gaunu 1660 lt. nuo liepos jau mazes 10 proc. tai ar mes galim gauti tuos maisto paketelius? ax.gif
[/quoteoj

oj vienam zmogui turi buti maziau negu 525lt,o jus 3 tai tada negalite jei dar vyras is db gauna? smile.gif
[/quote]

Ta me ir reikalas, kad vyras is DB nieko negauna nei lito smile.gif
Atsakyti
LABA visoms, skaiciau as tas temas skaiciau, bet gal paieska nemoku naudotis, todel klausiu konkreciai, jei atsakysit labai aciu. Pirmam vaikui 2.7 metu, puse metu kai vaikui suejo 2 metai dirbau, dabar vel motinystes atostogose iki 3 metu. Su antru iseinu i dekreta lapkricio 1,(vyresniam 3 metu dar nebus), o gimdau po nauju metu, kai sitam jau bus 3 metai, ar man ir dekreta ir motinystes atostogas skaiciuos pagal pirma vaikuti?? Nes dabar puse metu atlyginimas buvo labai mazas.
Aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Juracius @ 2010 08 02, 15:16)
LABA visoms, skaiciau as tas temas skaiciau, bet gal paieska nemoku naudotis, todel klausiu konkreciai, jei atsakysit labai aciu. Pirmam vaikui 2.7 metu, puse metu kai vaikui suejo 2 metai dirbau, dabar vel motinystes atostogose iki 3 metu. Su antru iseinu i dekreta lapkricio 1,(vyresniam 3 metu dar nebus), o gimdau po nauju metu, kai sitam jau bus 3 metai, ar man ir dekreta ir motinystes atostogas skaiciuos pagal pirma vaikuti?? Nes dabar puse metu atlyginimas buvo labai mazas.
Aciu uz atsakyma


sodroi tiksliau atsakys,bet lyg kaip jums geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit man paaiskinti situacija:

po 2010-07-01 sumazinimo antruju metu pasalpa siekia 75 proc. kompensuojamojo darbo uzmokescio dydzio.

mano atveju 75 prc. yra siek tiek maziau nei nuo 2010-07-01 nustytos Sodros lubos (lubos dabar 4680 lt). Taciau prisijungus prie Sodros sistemos siandien pamaciau, kad nepaisant mano kompensuojamojo darbo uzmokescio - Sodroje paimta lubos 4680 Lt ir nuo ju paskaiciavus 75 prc. - kas sudaro 3510 lt -nuskaityti mokesciai ir parengta mokejimui pasalpos suma... blink.gif

tai kaip cia yra - ar pasalpa skaiciuojama nuo kompensuojamojo DU (kurio 75 proc. yra daugiau nei 3510 lt) ar 75 proc. nuo Sodros lubu ?????

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasakila7 @ 2010 08 03, 16:23)
Sveikos, gal galit man paaiskinti situacija:

po 2010-07-01 sumazinimo antruju metu pasalpa siekia 75 proc. kompensuojamojo darbo uzmokescio dydzio.

mano atveju 75 prc. yra siek tiek maziau nei nuo 2010-07-01 nustytos Sodros lubos (lubos dabar 4680 lt). Taciau prisijungus prie Sodros sistemos siandien pamaciau, kad nepaisant mano kompensuojamojo darbo uzmokescio - Sodroje paimta lubos 4680 Lt ir nuo ju paskaiciavus 75 prc. - kas sudaro 3510 lt -nuskaityti mokesciai ir parengta mokejimui pasalpos suma... blink.gif

tai kaip cia yra - ar pasalpa skaiciuojama nuo kompensuojamojo DU (kurio 75 proc. yra daugiau nei 3510 lt)  ar 75 proc. nuo Sodros lubu ?????

aciu 4u.gif

paskaitykit sita straipsni
http://www.mamyciukl...nimo-o-nuo-lubu
didžiausia galima motinystės (tėvystės) pašalpa nuo liepos bus 4680 Lt neatskaičius mokesčių.Is to nuima 75%,tai dar ir mokescius atskaiciuoja
Jei neteisi,gal kas pataisys mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 03 rugpjūčio 2010 - 16:02
QUOTE(RasaP @ 2010 07 26, 16:35)
Patikslinsiu:
mažinamos visos JAU paskirtos išmokos, didesnės nei nustatytos grindys.
naujai skiriamos išmokos mažinamos visos (nepaisant jokių grindų)...
Motinystės (tėvystės) pašalpa skiriama išėjimo į MA atostogas momentu VISAM laikotarpiui - tay įrodo iš Sodros pateikiamas sprendimas mokėti jums atitinkamo dydžio išmokas iki vaikui sueis 2m..

Sodros valdybos sprendimas turi būti išduodamas kiekvienai/am, išeinančiai/am motinystės/tėvystės atostogų - reikalaukite jo ir gausite.

Atrodo jis panašiai kaip banko mokėjimų grafikas - pamėnesiui su aiškiomis sumomis ir nuskaičiuojamais mokesčiais iki vaikui sueis 2m.


Deja, vyliausi kad yra taip (apie jokias lubas-grindis net nesvajoju), pažiūrėjus sodros paskaičiavimus, pamačiau kad yra nurėžta visi tie 10 procentų verysad.gif .
Vis buvo neaišku mažins-nemažins, buvo kalbama, kad tik naujai skiriamoms išmokoms, būktai ir prezidentė vetavo, pasirodo eilinė "maklė", įstatyme vienaip rašo, paskui išsileidžia visokių poįstatyminių aktų, kad paprastas žmogelis ir nesusigaudysi. FAKTAS-MAŽINA VISOMS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytė7: 04 rugpjūčio 2010 - 10:53
QUOTE(Krisanta @ 2010 08 04, 12:27)
Ir aš pasitikrinau...
Sumažino visoms 10 %.
doh.gif


Pikta tai kaip širšė, prezidentė aiškino "negalima apvilti žmonių lūkesčių, mažins tik naujai išeinančioms", eilinės grąžios kalbos. Žodžiu iš tų kas turi mažiausiai ir kam daugiausiai reikia - ATIMA. Vat ir šeimos politika doh.gif . Vaiko pinigėlius, kad ir tuos juokingus 52 lt atėmė, išmokas sumažino, bet mokesčius tai tik suka smegeninę kaip padidint.
Atsakyti