Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(vovere16 @ 2010 07 06, 19:37)
nakvisa cia konkreciai nusisnekejai. o nuo kada paprastas valstietis, gali Lietuvoje kazka daryti?. Nuo kada jis valstybei, ar seimui gali teikti konkrecius pasiulymus kaip ir ka reikia daryti. ar gi tos mamos kurios guodziasi cia temoj gali ka nors padaryti. Netgi ir visos susiburusios nieko nepadarys........

kaip minimum nuo 1990 -uju smile.gif. Siaip jau savo valia 'valstietis' pirmiausia gali isreiksti per rinkimus, formalizuota ir veikiancia pasiulymu teikimo procedura turim kaip minimum nuo 1994 m., faktine asmens ar grupes (nereikalaujancia tukstantiniu parasu) istatymleidybos teise (cia nekalbu apie Konstitucijos 9 ir 68 str. nustatytas teises ) kaip minimum nuo 1999. Faktas, tol kol mamos tik sedes ir guosis cia temoj ne ka ir padarys. Zinot, o jus gal tiesiog pabandykit pateikti bent viena pasiulyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar tikrai soc.pasalpa yrav ismokoma iki menesio 9d.? I mano saskaita dar niekas nepervesta unsure.gif
Papildyta:
na buvo mane suklaidinusi viena moteriskaite is cia rolleyes.gif Pagaliau prisiskambinau i soc.ismoku skyriu,tai nuo 10d.iki menesio pabaigos smile.gif Bet prisiskambinti,tai kantrybes reikia doh.gif
Atsakyti
Vakar pervede uz sunu 52Lt. (Vilniuje is Kauno3),taciau soc.pasalpos dar ne unsure.gif Bet juk abi pasalpos yra skaiciuojamos ir pervedamos is Kauno3,tai kodel visko neperveda is kart? Ar as kazka painioju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 07 15, 17:17)
tai rugseji ir bus paskutiniai pinigeliai ir tie labai mazuciai....  dabartine gaunama suma drasiai galite dalinti is 3... tiek gausite rugseji uz tas 9 rugpjucio dienas....

Oi, ne taip parasiau doh.gif Turejau galvoje, kad tikejausi rugpjuti gauti paskutine pasalpa doh.gif Zinoma, rugseji gausiu mazyte dali rolleyes.gif Tik galvoju, gal jau ir dekreta apie rugseji gausiu g.gif Labai jau viskas graziai susideliotu, tarsi suplanuota doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Socialinei paramai gauti reikia pazymos, kad neturiu jokiu zemiu. Ja is savivaldybes gauti ar registru centro? Gal kuri duotumete nuoroda per kur galiu uzsisakyti tokia pazyma (nes internetu lyg dabar galima) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2010 07 19, 22:05)
Socialinei paramai gauti reikia pazymos, kad neturiu jokiu zemiu. Ja is savivaldybes gauti ar registru centro? Gal kuri duotumete nuoroda per kur galiu uzsisakyti tokia pazyma (nes internetu lyg dabar galima) blush2.gif

man jokiu pazimu nereikejo,jie per kompa mato.
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2010 07 19, 21:05)
Socialinei paramai gauti reikia pazymos, kad neturiu jokiu zemiu. Ja is savivaldybes gauti ar registru centro? Gal kuri duotumete nuoroda per kur galiu uzsisakyti tokia pazyma (nes internetu lyg dabar galima) blush2.gif

As kai pildziau,tai toje formoje yra langeliai,kuriuose rasai varnele ar kryziuka ka turi ir ko ne.Jokiu papildomu pazymu apie tai nereikejo schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2010 07 21, 11:16)
As kai pildziau,tai toje formoje yra langeliai,kuriuose rasai varnele ar kryziuka ka turi ir ko ne.Jokiu papildomu pazymu apie tai nereikejo schmoll.gif  smile.gif



žiūrėkite, o man toks klausimas iškilo...aš laukiuosi antro vaiko, su pirmu vaiku dalį laiko dirbau, kai jam buvo 1m.3mėn.grįžau į vaiko priežiūros atostogas...man sodra atrašė, kad antram vaikui pašalpos apskaičiavimą bus galima pasirinkti iš kelių laikotarpių unsure.gif taip ir likau nesupratus iš kokių laikotarpių...tipo parašė jei dalį laiko kol vaikui sueina 3 mėtai būni vaiko priežiūros atostogose-tada tipo gali taikyti tą pati kompensuojamą darbo užmokestį kaip ir pirmam doh.gif krc, labirintų labirintai...
Atsakyti
jokių čia labirintų, viskas labai parasta ir aišku jei tik skaitai kas parašyta. klausimo, kuris "iškilo" taip ir neparašėte, bet sprendžiant iš jūsų pasvarstymo matyt norite sužinoti ar tai kas parašyta įstatyme ir jums minėjo sodroje yra tiesa. taip tai tiesa. galite pasiskaityti čia mirksiukas.gif dar aiškiau sodros tinklapyje. temoje ne kartą apie tai kalbėta ir su pavyzdžiais, jei aktualu - pasinaudojusi paieška galite pasiskaityti mirksiukas.gif jūs kaip ir dažna einanti vpa su pametinuku galite rinktis kaip skaičiuos pašalpą - iš jau pirmąjam vaikui apskaičiuoto du ar pagal bendrąsias sąlygas - 12 mėnesių iki vpa, kas parastai naudingiau šiek tiek dirbusioms ir gavusioms didesnę nei iki pirmojo nėštumo algą. vienoda pašalpa nebus dėl pasikeitusių mokęsčių ir procentinės išraiškos.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 07 22, 19:10)
jokių čia labirintų, viskas labai parasta ir aišku jei tik skaitai kas parašyta. klausimo, kuris "iškilo" taip ir neparašėte, bet sprendžiant iš jūsų pasvarstymo matyt norite sužinoti ar tai kas parašyta įstatyme ir jums minėjo sodroje yra tiesa. taip tai tiesa. galite pasiskaityti čia mirksiukas.gif dar aiškiau sodros tinklapyje. temoje ne kartą apie tai kalbėta ir su pavyzdžiais, jei aktualu - pasinaudojusi paieška galite pasiskaityti mirksiukas.gif jūs kaip ir dažna einanti vpa su pametinuku galite rinktis kaip skaičiuos pašalpą - iš jau pirmąjam vaikui apskaičiuoto du ar pagal bendrąsias sąlygas - 12 mėnesių iki vpa, kas parastai naudingiau šiek tiek dirbusioms ir gavusioms didesnę nei iki pirmojo nėštumo algą. vienoda pašalpa nebus dėl pasikeitusių mokęsčių ir procentinės išraiškos.



ačiū labai už nuorodėlę bigsmile.gif va tas ir yra, kad patikėti negaliu, kad taip skaičiuos...nes prieš pirmą vaiką aš labai daug dirbau (čia banke) buvo geri laikai ir solidžioji metinė premija pateko į tą laikotarpį-tai be jokios abejonės man naudingiau, kad skaičiuotų du kaip su pirmu vaikeliu, nes kol dirbau tuos metus ir vyras vaiką žiūrėjo-tai atlyginimas paaugo, bet premijų beveik nebuvo, o išėjus į vaiko priežiūra dar sumažėjo, nes 85 proc., beliko...na dabar viskas aišku smile.gif


P.S. nelabai jau mano pametinukai gavosi, pirmąjam bus jau virš dviejų, kai antrą turėsim 4u.gif visada svajojom apie tokį amžiaus skirtumą tarp vaikų, bet niekad net negalėjau pagalvoti, kad taip greit svajonės išsipildys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinita: 22 liepos 2010 - 18:23
koks skirtumas, pametinukai ar ne, svarbu kad yra reikalingos sąlygos rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
patekau ir as i tokius labirintus tu socialiniu pasalpu kad nieko nezinau jau blink.gif
Vyras isbuvo darbo birzoje visus metus, jokio darbo neturejo, auginam maza dukryte kuriai nera nei metuku, as pati niekur nedirbanti ir pries pastojima nedirbau.
Kai baigesi mokejimai is birzos gaudavome kiekvienam seimos nariui po 315lt,
dabar jis isidarbino ir tik 0.5 etato, alga raso popieriuose 400lt, nuejau i socialini pranesti kad jau isidarbino reiki ten per 3 dienas pranesti. Sako gerai isbraukiu jis is sarasu, o as paklausiau ar mums daugiau nepriklauso pasalpos nes tik 400lt o darbovieteje sake kad mums priklausys pasalpos. Sako nepriklauso tegul ant pilno etato formina tada priklausys blink.gif
arba turi buti invalidas ar dar kas kad gautum pasalpos dar, o dabar nieko neprilkauso
Padekit, ar cia teisybe? blink.gif unsure.gif
Atsakyti