Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(Nakviša @ 2010 07 02, 10:27)
Aš tik niekaip nesuprantu, kur tos tokios visos protingos, kai reikia nuo žodžių pereiti prie veiksmų? Kovokit, darykit, siekit. O pačios pasedėsim rankas sunėrusios ir pažiūrėsim, gertai jūs čia pakovosit ar nelabai.
Kai pasieki, kad ent minimaliai darželių steigimo reikalavimus pakeistų, tada dar ir sugeba pradėti bambėti ir burnoti, kad dar joms nepakankamai priimtinai pakeista irt dar labiau norėtų keisti.
O kai reikia sedėti komitetuose - tai neee.... sėdėkit pačios. Svarbiausia - kovokit.  unsure.gif


Cia ne man adresuota turetu buti, as nei del pasalpu ardziausi, nei ju gavau, nei manes kas i darzeli neileido, sekmingai baigeme ir vietas laisvai gavome. Taigi cia aktyvistems namuose dabar sedincioms reiktu pasijudinti, o ne laukti ant lekstutes visko.
Papildyta:
QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 11:42)
Tai aš apie tai, kad mamos sėdi su vaikais, kad dirbti nereikėtų, o per 2 m. net ir aš, maitindama dar ir dabar būčiau pastojus, o per metus tai sunkiai... Dabar mamoms teks grįžti į darbą po metų arba po metų pasigimdyti. ax.gif
Ar Jūs sugebėtumėt už tokią sumą vaiką išmaitinti, už butą susimokėti? Po studijų pastojusioms nereikia turėti tokio stažo. tongue.gif


Jusu ziniai, daug zmoniu dabar taip gyvena, du tevai gauna minimumus (gerai jei abu gauna), turi du vaikus. Paskaiciuokit, kiek seimos nariui iseina? O kokiu velniu pastot po studiju? Ai, vel prasides tinginiu maistas schmoll.gif
Atsakyti
štai, "kovotojos" užuot užsidirbusios jau gali skųstis kad per mažai cool.gif
Atsakyti
štai, prisišnekėjo kai kurios, galės dabar skųstis užuot užsidirbusios cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2010 07 02, 12:18)
Jusu ziniai, daug zmoniu dabar taip gyvena, du tevai gauna minimumus (gerai jei abu gauna), turi du vaikus. Paskaiciuokit, kiek seimos nariui iseina? O kokiu velniu pastot po studiju? Ai, vel prasides tinginiu maistas schmoll.gif

Manau, kad visiems turi būti lygios sąlygos, ar tėvai gauna minimumą, ar studentė, gali juk vaikų visai negimdyti, arba gali turėti vieną. O kokių velnių pastoti uždirbant minimumą ir nebaigus aukštojo mokslo? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2010 07 02, 12:08)
nori daugiau - užsidirbk biggrin.gif už gražias akis niekas nemoka, o vaikus turi išlaikyti tėvai. po studijų pastojusioms yra tam tikri reikalavimai rolleyes.gif

Tai aš dirbu ir užsidirbu, viena vaiką auginu, šiemet universitetą baigiau. ax.gif
O ar Žemaitė kažką rašė apie Veroniką, kaip teigia Paulavičienė www.alfa.lt ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negriuke: 02 liepos 2010 - 11:57
QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 11:52)
Manau, kad visiems turi būti lygios sąlygos, ar tėvai gauna minimumą, ar studentė, gali juk vaikų visai negimdyti, arba gali turėti vieną. O kokių velnių pastoti uždirbant minimumą ir nebaigus aukštojo mokslo? bigsmile.gif
Papildyta:

Tai aš dirbu ir užsidirbu, viena vaiką auginu, šiemet universitetą baigiau. ax.gif
O ar Žemaitė kažką rašė apie Veroniką, kaip teigia Paulavičienė www.alfa.lt ?

Apie Veronika "Paskenduole" parase Antanas Vienuolis ax.gif
Atsakyti
norėjau pasidomėti, ar man nepriklauso soc.parama, kaip vienam gyvenančiam asmeniui, jei man 26m, šeimos ir jokio turto nei pajamų neturiu, jau 12 mėn, po universiteto baigimo, esu bedarbė, užsiregistravusi Darbo biržoje? Esu registruota tėvų bute, bet gyvenu pas draugo tėvus kitame mieste...
Atsakyti
Va dar vienas straipsniukas geras, kurio autorius tu paciu, tik rekauti mokanciu, visuomenes veikeju, buvo apskustas Zurnalistu etikos komisijai, kuri sio straipsnio taip ir nepavadino neetisku ar melagingu... smile.gif Stai todel, po dideliu grasinimu teismais, nei vienas ieskinys taip ir nebuvo paduotas... smile.gif Pasiskaitykite komentarus, bus labai smagu...

Teisėti vagilių lūkesčiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tadas_Blinda: 02 liepos 2010 - 12:44
didesnes nesamones nesu girdejusi,siaubas doh.gif va mamytes,mes jau oficialiai vagilemis pripazintos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2010 07 01, 20:21)
As buciau is tu "nuskriaustuju" blush2.gif  lotuliukas.gif Nebent visom ne maziau 2000 blush2.gif  mirksiukas.gif

ismokamu ismoku vidurkis jei neklystu virs 3000lt buvo....
QUOTE(l'eau @ 2010 07 01, 21:16)
(kai nelieka argumentų pereinama prie "o valdžia..." arba "kai turėsi vaikų..." - tada akivaizdu kad žmogus neturi ką pasakyti)

norejote pasakyti, kad neturedama vaiku zinote, ka reiskia juos auginti?
pasakysiu trumpai, neuztenka nueiti pas drauge ir paziureti, kaip graziai ir greitai auga svetimi vaikuciai, ar pora valandu pabuti su svetimais vaikais...
cia du skirtingi dalykai...
be to vaikai, kaip ir tevai- visi skirtingi.... vieni turi daugiau, kiti maziau trukumu, vieni buna labai problematiski, neissiverciama be psichologu.. kiti buna ligoti... treti buna tikri angeliukai ir nekelia jokiu problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 02 liepos 2010 - 14:14
QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 12:52)
Manau, kad visiems turi būti lygios sąlygos, ar tėvai gauna minimumą, ar studentė, gali juk vaikų visai negimdyti, arba gali turėti vieną. O kokių velnių pastoti uždirbant minimumą ir nebaigus aukštojo mokslo? bigsmile.gifPapildyta:

Tai aš dirbu ir užsidirbu, viena vaiką auginu, šiemet universitetą baigiau. ax.gif
O ar Žemaitė kažką rašė apie Veroniką, kaip teigia Paulavičienė www.alfa.lt ?


O jus galvojat, kad nera zmoniu dabar Lietuvoj, kurie su aukstu mokslu gauna minimuma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 07 02, 12:09)
Zinokit, gal as nesveika, bet nesuprantu kaip galima metinuka atiduoti i darzeli i LIETUVISKA darzeli. Nemanau ,kad kas is musu postsovietiniu aukliu zais su maitinimu, nes maziukai patys nevalgo(jau nekalbu apie darzelini maista metinukams doh.gif ), keis pampersus daznai, o ne karta per diena, kai vaikas jau nebepaeina.

MAN butu baisu savo maziu atiduoti unsure.gif

Pritariu,man irgi tie darzeliai schmoll.gif ...sakot kovokit del darzeliu...bet tai irgi tie patys biudzeto pinigai (na gal kitaip paskirstyti),juk nauji darzeliai,ju remontas,aukletoju atlyginimas juk tai milijonai...gal geriau tegu mamos augina nors mazylius namie uz tuos pinigelius,nei svetimi zmones (aukletojos)...
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2010 07 02, 13:36)
norėjau pasidomėti, ar man nepriklauso soc.parama, kaip vienam gyvenančiam asmeniui, jei man 26m, šeimos ir jokio turto nei pajamų neturiu, jau 12 mėn, po universiteto baigimo, esu bedarbė, užsiregistravusi Darbo biržoje? Esu registruota tėvų bute, bet gyvenu pas draugo tėvus kitame mieste...

turi priklausyti...
QUOTE(Bekasė @ 2010 07 02, 10:50)
Taip, apie pasalppas, bet ne tik apie pasalpas motinoms auginancioms vaikus iki dvieju metu ir nieko daugiau.
Jeigu jau apie pasalpas - tai ligos pasalpa buvo sumazinta. O gal pagal tave mamos neserga? Ju tai neliecia?

sito dalyko negaliu komentuoti, nes nesu ne karto turejusi biuletenio, taigi sioje vietoje esu "zalia" nezinau nei kiek kas moka nei uz kurias dienas nemoka... blush2.gif
QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 08:43)
Na va, dabar mamos turės antrą pagimdyti jau po metų, o ne po dviejų. Daugumai tai sunkiai tikėtina.
Visokiuks, negalima visoms po lygiai mokėti, nes bus tokių, kurios gyvens iš vaikų gimdymo (studentės, vos mokyklą baigusios, neturinčios stažo, ar jos jau už borto būtų?) g.gif

asmeniskai as galvoju,kad yra visokiu zmoniu... ir blogu ir geru...
teko pazinoti keleta paneliu, kurios pasigimde jaunutes doh.gif aborto darytis nenorejo, del baimes, kad veliau gali isvis nebetureti vaiku del kokios komplikacijos...
ir gyveno taip vargiai.... vienai panelei socialine ismoka nepriklause, nes mama dirbo- tevas jas buvo palikes... ji kaip jaunute skaitesi prie tevu seimos ir isiteko i minimuma... na zodziu graudu, vaikinas paliko pirma diena po vestuviu...
na cia tokiu situaciju gal vienetai, bet kai paziuri, kaip kaikurios jaunutes paneles vargsta.... net gaila pasidaro.... o apsaugos priemones- taip pat ne visagales (cia uzbegu toms uz akiu, kurios nores pasakyti,kad pries pastojant reikejo galvoti)
tiek prezervatyvai plysta, tiek vienkartines tabletes nesuveikia, tiek moterys ir su spiralemis pastoja.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 02 liepos 2010 - 14:06