Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(pikkolo @ 2010 07 01, 21:56)
Aš vis tik esu už tai, kad mažintų motinystes išmokas, bet nemažintų pensijų. Man atrodo, kad yra per daug žiauru sumažinti pensijas žmonėms, kurie dirbo visą gyvenimą ir daugelis jau nebeturi galimybių užsidirbti papildomai pinigėlių. Mamos bent jau yra darbingos (ir tėčiai) ir gali papildomai užsidirbti pinigų. O ką daryti pensininkui, kuriam sveikata nebeleidžia dirbti? gyventi iš tų kelių varganų šimtų? Ir dar mokesčius susimokėti, vaistus pirkti.

aš asmeniškai manau kad nėra ko lyginti, nors dažnai taip daroma. pensininkai pensijas užsidirbo, o gaunančios pašalpas neretai būna dar neužsidirbusios jų. ir kaip "argumentą" dar verčiasi liežuvis pateiktis "aš turiu vaiką išlaikyt, juos tegul vaikai išlaiko", o kad vaikus turi tėvai išlaikyt mintis neateina. pensininkai gauna išmokas apie kelis kartus mažesnes nei atlyginimas ir nei jie užsidirbo, o va mamos išgirsta apie sumažinimą ir tuos isterijas kelia, įžeidinėja ką netingi ir mano kad tik jos valstybėje gyvena. ot ir ne. situacija taps normalesnė tik kai nustosime žiūrėti savęs ir prisiminsime kad visuomenėje gyvenema, vieni veiksmai įtakoja kitus ir nebus taip, kad pinigai kris iš dangaus ar vieniems bus karpoma, o kiti stebuklingai liks neliečiami rolleyes.gif
Atsakyti
L'eau,vis kartoji apie izeidinejimus...rasineji,kad kai kurios galvoja ne galva ir t.t. Dar nesu nei vienai rasius tokius dalykus kaip tu.Kiekvienoj temoj gauni pastabu uz savo komentarus,kurie is tiesu izeidzia.Jei esi pati "storos odos",ne visos tokios nejautrios.Kad pvz. rasai,jei buciau pasiskaicius konstitucija,zinociau,kad jai istatymas nepriestarauja del pasalpu mazinimo.Tai taves paklausius,bus leidziami (taip megstamam pasakymui)"mokesciu moketoju pinigai"bereikalingam teismui? Tu tokia protinga,pati protingiausia is visu cia esanciu...net visos LT.Taip kovoji del salies ateities,tiesiog neitiketina.Labai prasyciau nekomentuoti mano minciu,nes man labai nemalonu skaityti tavo rasinejimus apie tai ka as galvoju.Apskritai kaip dristi rasyt ant mamyciu,kad jos pletkininkes ir t.t. Niekada cia neprisedu,kad suniekinti ar pasisaipyti is kitu,tad prasom raminkis.
Atsakyti
Ka tik per zinias pasake, kad nori visai TIK vienerius metus palikti, bet 100proc. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 07 02, 08:33)
Ka tik per zinias pasake, kad nori visai TIK vienerius metus palikti, bet 100proc.  blink.gif

Na va, dabar mamos turės antrą pagimdyti jau po metų, o ne po dviejų. Daugumai tai sunkiai tikėtina.
Visokiuks, negalima visoms po lygiai mokėti, nes bus tokių, kurios gyvens iš vaikų gimdymo (studentės, vos mokyklą baigusios, neturinčios stažo, ar jos jau už borto būtų?) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 07 02, 08:33)
Ka tik per zinias pasake, kad nori visai TIK vienerius metus palikti, bet 100proc.  blink.gif


Ir kas atsitiks? Bus gerai, pamatysit, kovokit geriau del darzeliu, o ne del vienadienes naudos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 08:43)
Na va, dabar mamos turės antrą pagimdyti jau po metų, o ne po dviejų. Daugumai tai sunkiai tikėtina.
Visokiuks, negalima visoms po lygiai mokėti, nes bus tokių, kurios gyvens iš vaikų gimdymo (studentės, vos mokyklą baigusios, neturinčios stažo, ar jos jau už borto būtų?) g.gif


Nesupratau g.gif Priims istatyma, kad reiks gimdyti po metu? Gales ir po dvieju, ir po desimt. Padirbes truputi, nieko tokio. O del gyvenimo is vaiku gimdymo, tai dabar ta tradicija tapo masiska - vaikas dar vezime, o mama jau su pilvu - nes dabar taip patogu. Visais laikais visos zinojo, kad sunku auginti pametinukus. Siu laiku mamo gi bando irodyti, kad nera nieko lengviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 08:43)
...bus tokių, kurios gyvens iš vaikų gimdymo (studentės, vos mokyklą baigusios, neturinčios stažo, ar jos jau už borto būtų?) g.gif

ir dabar tokių daugybė. pasiskaitykit - "turiu paskolą mokėti", "šeimą išlaikau", "vaikas per vėlai turi gimti, blogi mėnesiai bus skaičiuojami", "vaikų neturi, tai au au au..."
QUOTE(Iriska @ 2010 07 02, 08:33)
Ka tik per zinias pasake, kad nori visai TIK vienerius metus palikti, bet 100proc.  blink.gif

tai tik PROJEKTAS (kas tai yra galima toj pačioj google pažiūrėt). jis nepriimtas. jei priimtų ir tai netenkintų - visada galima emigruoti ten, kur žolė žalesnė, t.y. atostogos maksimum šeši mėnesiai.
QUOTE(rainiukas @ 2010 07 02, 09:20)
Ir kas atsitiks? Bus gerai, pamatysit, kovokit geriau del darzeliu, o ne del vienadienes naudos rolleyes.gif
Nesupratau g.gif Priims istatyma, kad reiks gimdyti po metu? Gales ir po dvieju, ir po desimt. Padirbes truputi, nieko tokio. O del gyvenimo is vaiku gimdymo, tai dabar ta tradicija tapo masiska - vaikas dar vezime, o mama jau su pilvu - nes dabar taip patogu. Visais laikais visos zinojo, kad sunku auginti pametinukus. Siu laiku mamo gi bando irodyti, kad nera nieko lengviau blush2.gif

esate visiškai teisi smile.gif vaikas niekur nedingsta sulaukęs dvejų.
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2010 07 02, 08:20)
Ir kas atsitiks? Bus gerai, pamatysit, kovokit geriau del darzeliu, o ne del vienadienes naudos rolleyes.gif
<...>

Aš tik niekaip nesuprantu, kur tos tokios visos protingos, kai reikia nuo žodžių pereiti prie veiksmų? Kovokit, darykit, siekit. O pačios pasedėsim rankas sunėrusios ir pažiūrėsim, gertai jūs čia pakovosit ar nelabai.
Kai pasieki, kad ent minimaliai darželių steigimo reikalavimus pakeistų, tada dar ir sugeba pradėti bambėti ir burnoti, kad dar joms nepakankamai priimtinai pakeista irt dar labiau norėtų keisti.
O kai reikia sedėti komitetuose - tai neee.... sėdėkit pačios. Svarbiausia - kovokit. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 07 01, 12:58)


pasikartosiu dar karteli, butent si tema apie pasalpas ir yra,

Taip, apie pasalppas, bet ne tik apie pasalpas motinoms auginancioms vaikus iki dvieju metu ir nieko daugiau.
Jeigu jau apie pasalpas - tai ligos pasalpa buvo sumazinta. O gal pagal tave mamos neserga? Ju tai neliecia?

QUOTE(l'eau @ 2010 07 01, 22:34)
aš asmeniškai manau kad nėra ko lyginti, nors dažnai taip daroma. pensininkai pensijas užsidirbo, o gaunančios pašalpas neretai būna dar neužsidirbusios jų.

na cia jau reiketu butu saziningiems iki galo. Minimalus stazas pensijai gauti yra 15 metu ( tai cia gali i isankstine iseiti). O siaip vidutiniskai gaunasi tarp 30 ir 40 metu, jeigu jau imti pilna senatves pensija ( kur galima iseiti sulaukus tam tikro amziaus).
KIEK ( ir kuris) lietuvos pensininku sumokejo tiek mokesciu LIETUVOS valstybei is kurios dabar reikalauja pensijos?

QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 08:43)
Visokiuks, negalima visoms po lygiai mokėti, nes bus tokių, kurios gyvens iš vaikų gimdymo (studentės, vos mokyklą baigusios, neturinčios stažo, ar jos jau už borto būtų?) g.gif

na galima paprasciausiai paimti rezius - neturi reikiamo darbo stazo ( kaip min 2 metai) yra mokama socialine pasalpa (200-300 Lt). Turi reikiama staza - moka motinystes pasalpa ( 70 kalendoriniu dienu) 100% atlyginimo, paskaiciuoto is 1-2 metu laikotarpio. Veliau iki vaikui sueina metai 1000Lt, iki vaikui sueina 2 metai - 500 LT .
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2010 07 02, 09:20)
Nesupratau g.gif Priims istatyma, kad reiks gimdyti po metu?

Tai aš apie tai, kad mamos sėdi su vaikais, kad dirbti nereikėtų, o per 2 m. net ir aš, maitindama dar ir dabar būčiau pastojus, o per metus tai sunkiai... Dabar mamoms teks grįžti į darbą po metų arba po metų pasigimdyti. ax.gif

QUOTE(Bekasė @ 2010 07 02, 10:50)
na galima paprasciausiai paimti rezius - neturi reikiamo darbo stazo ( kaip min 2 metai) yra mokama socialine pasalpa (200-300 Lt).

Ar Jūs sugebėtumėt už tokią sumą vaiką išmaitinti, už butą susimokėti? Po studijų pastojusioms nereikia turėti tokio stažo. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 07 02, 09:27)
Aš tik niekaip nesuprantu, kur tos tokios visos protingos, kai reikia nuo žodžių pereiti prie veiksmų? Kovokit, darykit, siekit. O pačios pasedėsim rankas sunėrusios ir pažiūrėsim, gertai jūs čia pakovosit ar nelabai.
Kai pasieki, kad ent minimaliai darželių steigimo reikalavimus pakeistų, tada dar ir sugeba pradėti bambėti ir burnoti, kad dar joms nepakankamai priimtinai pakeista irt dar labiau norėtų keisti.
O kai reikia sedėti komitetuose - tai neee.... sėdėkit pačios. Svarbiausia - kovokit.  unsure.gif


Oho... Kokie zmones, didieji kovotojai atkuto... smile.gif
Noreciau priminti jusu didziasias kovas... smile.gif

QUOTE(Nakviša @ 2009 08 11, 17:54)
Užklausim LNK ir panelės A. Vernickaitės iš kur tokie klaidinantys duomenys. Ačiū už nuorodą. Ponas T. Blinda, dėja, jūsų žiniai turiu visiškai kitokius duomenis iš Sodros, todėl demagogijomis, kaip jūs teigiat - neužsiimu.
Aš nesinervuoju, dėl bylų perdavimo teismui, man įdomus bus sprendimas. Kuom remiantis ir kokiu straipsniu bus teismo nutartis, kai (nors ir esant įstatymo spragoms, nors ir pasinaudojo moterys, o taip pat kokiomis "sumomis" yra kotiruojama) buvo elementariai laikomasi galiojančių įstatymų.
Ačiū, dar kartą už nuorodą.


QUOTE(Nakviša @ 2009 07 14, 18:13)
Klausykite o premjero patarejas veisai jusu neizeide?
http://www.lrytas.lt...i-tikslinga.htm

„Dėl gimstamumo atlikta ne viena studija. Vienareikšmiškai sakyti, kad padidinus motinystės išmokas dėl to didėja gimstamumas, būtų neatsargu. Niekam ne paslaptis, kad tomis išmokomis manipuliuojama, kai prieš tai yra pasididinami atlyginimai. Po to išmoka, kurią gauna, turbūt būna didesnė negu iš tikrųjų kokį atlyginimą motina gavo prieš kelerius metus“, - kalbėjo ekspertas.


Premjero patarėjas bus priverstas atsiprašyti, nes bus paruoštas atitinkamas viešas pareiškimas į šio asmens personą. Kaip bėje yra reguojama ir visur kitur.
Jei AMS nuspręs, kad tai yra netikslinga, kreipsiuos asmeniškai nuo savo vardo.




Tai kur ten tie premjero patarejo atsiprasymai? Kur LNK paneigimas del ismoku dydziu? Aaaaaa? Kiek dar laukti reikes? g.gif

Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 07 02, 11:42)
Ar Jūs sugebėtumėt už tokią sumą vaiką išmaitinti, už butą susimokėti? Po studijų pastojusioms nereikia turėti tokio stažo. tongue.gif

nori daugiau - užsidirbk biggrin.gif už gražias akis niekas nemoka, o vaikus turi išlaikyti tėvai. po studijų pastojusioms yra tam tikri reikalavimai rolleyes.gif
Atsakyti
Zinokit, gal as nesveika, bet nesuprantu kaip galima metinuka atiduoti i darzeli i LIETUVISKA darzeli. Nemanau ,kad kas is musu postsovietiniu aukliu zais su maitinimu, nes maziukai patys nevalgo(jau nekalbu apie darzelini maista metinukams doh.gif ), keis pampersus daznai, o ne karta per diena, kai vaikas jau nebepaeina.

MAN butu baisu savo maziu atiduoti unsure.gif
Atsakyti