Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 13:10)
O kam jas skaičiuoti? blush2.gif

na viena mamyte buvo pradejusi skaiciuoti kiek mamos i sorda inesa ir kad visa gyvenima turi dirbti ir niekada neuzdirbs toms ismokoms ,kurias dabar gauna is sodros... tiesiog pora puslapiuku atgal paversk ir rasi mirksiukas.gif o kadangi taip jau tiksliai tas ismokas skaiciavo, tegul dar patikslina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 13:12)
ne kiekviena isdristu prisipazinti toki dalyka blink.gif
gerbiu uz tai..
o tie visi nusukinejimai dazniausiai buna darbdavio iniciatyva, nes jam mokescius moketi mazesnius reikia...  taigi sioki toki spaudima daro...

cia jau tikrai kad gaili darbdaviai mokescius moket drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 12:15)
na viena mamyte buvo pradejusi skaiciuoti  kiek mamos i sorda inesa ir kad visa gyvenima turi dirbti ir niekada neuzdirbs toms ismokoms ,kurias dabar gauna is sodros...  tiesiog pora puslapiuku atgal paversk ir rasi mirksiukas.gif o kadangi taip jau tiksliai tas ismokas skaiciavo, tegul dar patikslina mirksiukas.gif

is tiesu,juk vaikuciai gimsta ir su tevelio pagalba...kai truksta pinigu,tai sakoma,"kur tevelis,kodel nedirba",o apie imoketus mokescius,tai ji ir pamirsta paminet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 13:15)
na viena mamyte buvo pradejusi skaiciuoti  kiek mamos i sorda inesa ir kad visa gyvenima turi dirbti ir niekada neuzdirbs toms ismokoms ,kurias dabar gauna is sodros...  tiesiog pora puslapiuku atgal paversk ir rasi mirksiukas.gif o kadangi taip jau tiksliai tas ismokas skaiciavo, tegul dar patikslina mirksiukas.gif

pagal tuos skaiciavimus iseina,kad vaikus reikia gimdyt,kai i pensija iseisi,kad gaut ismoka teisetai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 30 birželio 2010 - 12:19
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 30, 13:19)
pagal tuos skaiciavimus iseina,kad vaikus reikia gimdyt,kai i pensija iseisi,kad gaut ismoka teisetai  biggrin.gif

man ta pati mintis buvo sovusi, kad pirma uzsidirbi, o paskui gimdai, bet dabar zinai paskolu manija, visi gimdo, o paskui susimoka ir keturgubai, per visus kitus mokescius... doh.gif
vakar dar maniskis čipolina ziurejo, tai pagalvojau, nedaug ir mums iki tokiu apmokestinimu truksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 birželio 2010 - 12:21
QUOTE(mitiene @ 2010 06 30, 13:18)
is tiesu,juk vaikuciai  gimsta ir su tevelio pagalba...kai truksta pinigu,tai sakoma,"kur tevelis,kodel nedirba",o apie imoketus mokescius,tai ji ir pamirsta paminet thumbup.gif

Nu jūs man paaiškinkit, aš vis tiek nesuprantu kam tėčio pinigus skaičiuoti? blush2.gif Jis juk pašalpos negauna.
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 13:25)
Nu jūs man paaiškinkit, aš vis tiek nesuprantu kam tėčio pinigus skaičiuoti? blush2.gif Jis juk pašalpos negauna.

bet sodrai mokescius tuos pacius moka.....
o mamyte is sodros gauna.... motinystes (tevystes) pasalpa.... ir dirba tam, kad ja gautu.. o tetis dasideda i sodros biudzeta, kad nebutu trukumo... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 13:25)
Nu jūs man paaiškinkit, aš vis tiek nesuprantu kam tėčio pinigus skaičiuoti? blush2.gif Jis juk pašalpos negauna.

jis juk negimdo ir niekada nepagimdys smile.gif , o mokescius siaip irgi moka mirksiukas.gif net didesnius nei eiline mamyte biggrin.gif , tai todel ir teveli pripliusuojam prie seimos kuri gauna ismokas
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 12:25)
Nu jūs man paaiškinkit, aš vis tiek nesuprantu kam tėčio pinigus skaičiuoti? blush2.gif Jis juk pašalpos negauna.

Juk ta pati seima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 13:25)
Nu jūs man paaiškinkit, aš vis tiek nesuprantu kam tėčio pinigus skaičiuoti? blush2.gif Jis juk pašalpos negauna.

gauna,jei iseina tetis motinistes(tevistes) atostogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 30 birželio 2010 - 12:52
Jus skaiciuojate mamos pajamas, o tevo irgi siaip reiktu paskaiciuoti mirksiukas.gif
[/quote]

Pritariu. Prašom - pridėkim ir vidutinio statisitinio tėčio, uždirbančio 2000 Lt, ligos ir motinystės draudimui sumokėtas įmokas - 816 Lt/metus. Gautųsi per abu tėvelius 1632 Lt per metus, mamytė per du metus gauna išmokų 34200 Lt, tai išeitų, kad abu tėveliai turi dirbti 21 metus ir nesirgti, kad galėtų teigti, kad tokias išmokas užsidirbo. Taigi "vaizdelis" iš esmės nepasikeičia.... Mano skaičiavimai tik rodo, kad iki dvejų metų vaikus auginančios mamytės, aiškindamos, kad jos tokias išmokas užsidirbo, yra, švelniai kalbant, neteisios. Jos turi suvokti, kad didžiąja dalimi yra išlaikomos mokečių mokėtojų ir nors truputį jausti ribas reikšdamos savo teises į išmokas. Ir dar būtų neblogai, jei suprastų, kad išmokų mažinimas yra teisingas ir logiškas, nes jau "nebepaveža" mokantieji... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kazkaip123 @ 2010 06 30, 14:02)
Jus skaiciuojate mamos pajamas, o tevo irgi siaip reiktu paskaiciuoti  mirksiukas.gif

Bet nereiktų pamiršti, kad ir tėtis gali sirgti, o ligos pašalpos mokamos iš to pačio fondo kaip ir motinystės/tėvystės pašalpos.
Atsakyti