Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 12:43)
del sito pritariu...
lyginant uzsenietiska minimuma ir musu minimuma ir parduotuviu kainas, jauciasi nerealus skirtumas..... musu nenaudai...

Bet kitur reikia už kelius mokėti, už tai, kad televizorių turi ir dar kažką. Mitiene, kodėl nenori būti turtinga? blush2.gif Aš tai turėsiu milijonų ne vieną. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 11:46)


sita mintis po metu man irgi jau galveleje sukasi, vyras jau dabar norejo isvaziuoti, bet baisu paleisti gera zmogu... nuvedzios dar kokia .....
visada laikausi patarles - "daviriai, no praviriai" blush2.gif kai salia ir patikrinti galima...
jei rimtai draugai netike itaka bloga gali padaryti blink.gif as to nenoreciau...

Mes buvom nesimate 4dienas viena karta,tai kaip amzinybe rolleyes.gif Ne ne,jei vykt tai kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 12:44)
Niu va, vadinasi ir tu myli tą Lietuvėlę, kaip ir aš, ir čia nors vargingiau gyvenam, bet nors gėjai prie mano vaiko akių nesibučiuoja, moterys nuogos nevaikšto. thumbup.gif O pinigų juk pačios galim užsidirbti. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

myliu ne tik lietuvele, ji juk nekalta, kad valdzia tokia, bet labai myliu ir savo artimuosius, turiu daug seneliu, kuriais reikia rupintis, puse gimines jau issivazineje, arba darbuose darbuojas, negali nei pas daktarus nuvezti, nei iki operaciniu, tai as pastoviai pas juos nuvaziuoju, nes ju karta labai silti zmones ax.gif malonu ir bendrauti... o ir su vaikais sedint ne ka daug ir teveikiam.... tai va nueinam siena pakedenam, darze su vaikais pasedim, aisku istripia mazoji, bet niekas nepyksta arba to neparodo... dziaugiasi ,kad atvaziuoji....
o svetimoj vietoj vis tiek tos silumos tokios nebutu, butu "money, money" ir viskas....
bet as uz tai,kad zmogus turi pasivazinet, ir pamatyt ,kaip gi ten tam uzsieny reikaliukai....
kiek kartu buvau, ne karto nenusivyliau....
tik nenoriu vaiku lietuvoje palikti (o ir nebutu kam) taip kaip mano drauges padare po skirybu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 11:47)
Bet kitur reikia už kelius mokėti, už tai, kad televizorių turi ir dar kažką. Mitiene, kodėl nenori būti turtinga? blush2.gif Aš tai turėsiu milijonų ne vieną. blush2.gif

Su matematika sunku man-menininke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 06 30, 09:54)
Leiskit paklausti, o ką veikia tėtis? Jei mama negali dirbti, tai jo pareiga išlaikyti šeimą. O jei uždirbate tik 500 lt, kaip įsivaizduojate išlaikyti vaiką, kai jam sueis 2 metai? Juk jo poreikiai bus didesni, nei pirmais gyvenimo metais. Gal tuomet vertėtų pagalvoti prieš planuojant vaikus. O šiaip tai manau, kad vaikai kaip tik yra postūmis gyvenime, juk dėl jų galėtum viską padaryti ir geresnį darbą susirasti.

cia jau ne jusu reikalas ka tetis daro,nesiruosiu jums savo gyvenimo pasakot.o uzdirbdavau daugiau,tik ant poperiaus minimumas buvo.ir kaip islaikysiu vaika irgi ne jusu rupestis,as sneku,kokios dabar aplinkybes,o ne paskui. user posted image
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 30, 12:58)
cia jau ne jusu reikalas ka tetis daro,nesiruosiu jums savo gyvenimo pasakot.o uzdirbdavau daugiau,tik ant poperiaus minimumas buvo.ir kaip islaikysiu vaika irgi ne jusu rupestis,as sneku,kokios dabar aplinkybes,o ne paskui.

Čia ne į temą, bet Jūs irgi apgaudinėjate valstybę, ko tikitės iš kitų, t.y. valdžios vyrų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kazkaip123 @ 2010 06 29, 23:25)
Visiškai pritariu pikkolo  drinks_cheers.gif
Mėgstu skaičiukus, tad paskaičiuokime "protingieji kurmiai"  mirksiukas.gif
Sąlyga: 1) Iš 40 proc. darbdavio ir darbuotojo lėšomis sumokamų įmokų Sodrai ligos ir motinystės draudimui tenka 3,4 proc. (jeigu kam įdomu: pensijai - 3% darbuotojas + 23,3% darbdavys; nedarbui - 1%, sveikatai - 3% darbuotojas + 6%darbdavys; nelaiming.atsitikimams - 0,3%); 2) moteriai apskaičiuojamas 2000 Lt atlyginimas (brutto); 3) būdama VPA "į rankas" ji gauna (netto): 1 metus 100% - 1500 Lt, 2 metus 90% - 1350 Lt.Taigi dirbdama moteris per metus ligos ir motinystės draudimo stalčiukan įdeda 816 Lt; iš šio stalčiuko per pirmus vaiko auginimo metus gauna 18000 Lt, per antrus - 16200 Lt, iš viso 34200 Lt. Kad jai sumokėtus 34200 Lt ji uždirbo galima būtų teigti tik tuomet, jeigu jos darbo stažas yra 42 metai, tuos 42 metus jos mėnesio atlyginimas brutto buvo 2000 Lt ir ji niekada nesirgo, jeigu taip nėra, tai tuomet yra teisingas teiginys, kad vaiką iki dvejų metų auginanti moteris yra išlaikoma kitų mokesčių mokėtojų sąskaita.  O vaikai mūsų šalyje remiami nėra - žr. pikkolo postą  4u.gif

pagal ideja, kai padidino pensijini amziu iki 65m, tai kaip ir atidirbsim. O siaip vaizdas toks, kad mama pagimde vaika ir tapo invalide g.gif .
As pries vaiko gimima turejau 12m stazo, 2m vaikui stuktelejo ir nuejau vel dirbti. O is kitos puses invalidai irgi islaikomi mokesciu moketoju ir ka g.gif Jus skaiciuojate mamos pajamas, o tevo irgi siaip reiktu paskaiciuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EVO @ 2010 06 30, 13:01)
pagal ideja, kai padidino pensijini amziu iki 65m, tai kaip ir atidirbsim. O siaip vaizdas toks, kad mama pagimde vaika ir tapo invalide  g.gif .
As pries vaiko gimima turejau 12m stazo, 2m vaikui stuktelejo ir nuejau vel dirbti. O is kitos puses invalidai irgi islaikomi mokesciu moketoju ir ka  g.gif Jus skaiciuojate mamos pajamas, o tevo irgi siaip reiktu paskaiciuoti  mirksiukas.gif


sitas argumentas labai vietoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 13:01)
Čia ne į temą, bet Jūs irgi apgaudinėjate valstybę, ko tikitės iš kitų, t.y. valdžios vyrų? blush2.gif

ne as viena apgaudinejau ir be to ne milionus gaudavau,cia kiekvienas zmogus taip dare.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 30, 13:08)
ne as viena apgaudinejau ir be to ne milionus gaudavau,cia kiekvienas zmogus taip dare.

Jūs taip kategoriškai neteikite, aš taip nedariau. schmoll.gif Ir čia šiaip klausimas pamąstymui. Aš irgi nesu tobula...
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 13:06)
[size=1]
[/color]
sitas argumentas labai vietoj thumbup.gif

O kam jas skaičiuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 30, 13:08)
ne as viena apgaudinejau ir be to ne milionus gaudavau,cia kiekvienas zmogus taip dare.

ne kiekviena isdristu prisipazinti toki dalyka blink.gif
gerbiu uz tai..
o tie visi nusukinejimai dazniausiai buna darbdavio iniciatyva, nes jam mokescius moketi mazesnius reikia... taigi sioki toki spaudima daro...
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 12:01)
Čia ne į temą, bet Jūs irgi apgaudinėjate valstybę, ko tikitės iš kitų, t.y. valdžios vyrų? blush2.gif

Viename darbe kai dirbau,tai savininkas net nejo i kalbas,kad rasyti tikraji gaunama atlyginima.Parase minimuma ir tiek,kad jam mokesciu maziau moket.Jei nepatinka,tai gali uzdaryt duris is kitos puses.ir uz sirgtas dienas gaudavau " nuo minimumo ",ir darbdavys niekada nemokejo uz dvi pirmas ligos dienas.Net nera abejoniu,kad daugybe savininku taip dare ir daro.O zmones,kad neprarast darba tyli.Cia ne darbuotojai apvagineja,o butent,kad juos apvagineja "seimininkai" verysad.gif
Atsakyti