Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 30, 11:34)
bla bla bla....kad ir padengia,bet jei neinu,matyt yra ir kitu niuansu mirksiukas.gif

Taip, aš tikiu, kad vaiką išleisti į darželį, o pačiai namie būti, nei dirbti, nei mokytis tingisi. Geriau planuoti kitą vaiką ir vėl iš valstybės paprašyti pinigų.
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 10:32)

Beje, kas trukdo išvažiuoti su vaikais?

ne visada salygos buna issivezti vaikus.
pati kai buvau isvaziavusi,isvaziavau su dukra,bet....labai jau reikia viska deribti ir pn,o ne visada tai iseina....tad lengviau vaika palikti-ir kiek palieka verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 10:36)
Taip, aš tikiu, kad vaiką išleisti į darželį, o pačiai namie būti, nei dirbti, nei mokytis tingisi. Geriau planuoti kitą vaiką ir vėl iš valstybės paprašyti pinigų.

o ka,pavydi tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 11:32)
O tu nueik į Paramos skyrelį, kur mamos padeda mamoms, tokia Agita jau 5 vaikus turi, niekur niekada nedirbo, o jai jau 29 m. Jau su antru vyru susidėjo, tas irgi tepė slides, išvažiavo į užsienį, tipo uždirbti vaikams pinigų. Jauniausiam dar nėra metukų, todėl ji nieko negali daryti, tik prašyti pašalpų iš valstybės, vaikų tėvų bei mielširdžių žmonių, ir ką? Po metų susiras dar kokį vyruką, dar vaikų prisigimdys, o valstybė juk moka už vaikus, teoriškai ji turėtų gauti dabar 1575 Lt. Dar už vaikus po 52 ir 97 Lt. Ir ji patikėk manim, tikrai neis dirbti, prisidengs vaikais, sunkia vaikyste ir pan. Jei pašalpos būtų mažesnės, tai ji pagalvotų ar jai apsimoka dar vieną vaiką gimdyti... Nes jai tik 29 m. tai 39 m. jau turės 10 vaikų.
Kam reikia turėti tiek vaikų, kad viena negalėtum jo išlaikyti? Aš esu tos nuomonės, kad turi turėti tiek, kiek tu viena be jokios pagalbos pajėgsi užauginti dorais žmonėmis ir paleisti į gyvenimą.
Beje, kas trukdo išvažiuoti su vaikais?


na as apie "vaikeliu fabrikelius" nekalbu, kurie masine gamyba uzsiima...
labai myliu savo vaikus ir vyra ir nenoreciau vieno jo paleisti, kas mane vakarais apkabins.... o kitiems as kazkaip vyrams nepasiruosus, labai noreciau visa gyvenima su vienu nugyventi blush2.gif
o del vaiku, tai isvis planavau tik viena, po tokio vieno daugiau nebesinorejo.... nes ne man namuose sedet ir jais rupintis, labai jau sunkus darbelis pasirode.... bet taip isejo, kad net ir tablete po nesaugiu santykiu nera visagale, o as esu grieztai pries abortus... tai turiu dabar du.... nezinau jei jau santykiauti, tai saugiai, kad paskui netektu zudyti, nes mano sirdis man visa gyvenima paskui skaudetu ir negaleciau sau atleisti...

o isvada tokia, tikrai tos paramos reikalingos, tik i zmogaus dusia neilisi ir nesuzinosi ar jis ja gauna teisetai...
(daug mamyciu ir teveliu kas tris menesius grizineja i lietuva susitvarko soc parama, uzsieni dirba nelegaliai o tas privalomas sveikatos draudimas jiems kaip ir nesvarbu, susimoka is pasalpos ir tiek.... ir dar alga parsiveza...
Papildyta:
QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 30, 11:42)
ne visada salygos buna issivezti vaikus.
pati kai buvau isvaziavusi,isvaziavau su dukra,bet....labai jau reikia viska deribti ir pn,o ne visada tai iseina....tad lengviau vaika palikti-ir kiek palieka verysad.gif

o ka,pavydi tongue.gif  lotuliukas.gif

jo ten isvis vaiko niekas nepaziures, nebent veztis ,kaip kaikurie daro mama ar kazkokia drauge ar giminaite, kad su vaikais pasedetu ir jais minimumas ir mamai gerai...

o del vaiko vedimo i darzeli ir nieko neveikimo- tai nenusedeciau- moraliskai butu sunku.... nieko neveikti, as su pirmu vaiku,kai sedejau namuose jau po metu stogas vaziuoti pradejo, labai norejau grizti i darba... su antru apsidraudziau iskart- pirma diena isejusi i dekreta istojau mokytis,kad tik nereiktu istisai sedeti namuose, nes naujos pazintys, naujos mintys visada vercia gyvenima suktis greiciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 birželio 2010 - 10:56
Mes labai laukiam kito pavasario,kad isvykti visiems i UK.Galvojam apie vaiku ateiti ir kol jie maziukai tai bus lengviau adaptuotis.Po kokiu 3-5metu nusipirkus ten busta uz komunalines tik paslaugas mokek...Kai pagalvoju apie ateinacai ziema ir vel beprotiskas sumas uz sildyma cia,net nupurto smile.gif Jei valdininkai nezada nieko gero ateityje,tai manau nereikia ir mum gyvent iliuziju pasaulyje apie sviesia ateiti.Galvoju ,kad turiu sukurti grazia vaikyste vaikams ir patys kol jauni norim gyvent pilnavertiska gyvenima nekrapstant lituku uz isvykas organizuojamas mokyklose arba ieskot padevetu dviratuku,kad nemoket po 400lt.uz naujus.Ir norisi,kad tevai pensininkai paatostogautu atvyke i svecius susimokeja tik uz kelione,o ne vaziavimai prie sausakimsu ezeru plezu ,nes su tokiom pensijom Nidoj nepaatostogausi huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 30, 11:42)
ne visada salygos buna issivezti vaikus.
pati kai buvau isvaziavusi,isvaziavau su dukra,bet....labai jau reikia viska deribti ir pn,o ne visada tai iseina....tad lengviau vaika palikti-ir kiek palieka verysad.gif
o ka,pavydi tongue.gif  lotuliukas.gif

Tu turi vyrą, tu ten su vaiku tikrai geriau gyventum, jei dirbtų tik tavo vyras.
Nea, nepavydžiu... lotuliukas.gif

QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 11:55)


1. bet taip isejo, kad net ir tablete po nesaugiu santykiu nera visagale, o as esu grieztai pries abortus... tai turiu dabar du.... nezinau jei jau santykiauti, tai saugiai, kad paskui netektu zudyti, nes mano sirdis man visa gyvenima paskui skaudetu ir negaleciau sau atleisti...
2. jo ten isvis vaiko niekas nepaziures, nebent veztis ,kaip kaikurie daro mama ar kazkokia drauge ar giminaite, kad su vaikais pasedetu ir jais minimumas ir mamai gerai...
3. o del vaiko vedimo i darzeli ir nieko neveikimo- tai nenusedeciau- moraliskai butu sunku.... nieko neveikti, as su pirmu vaiku,kai sedejau namuose jau po metu stogas vaziuoti pradejo, labai norejau grizti i darba...  su antru apsidraudziau iskart- pirma diena isejusi i dekreta istojau mokytis,kad tik nereiktu istisai sedeti namuose, nes naujos pazintys, naujos mintys visada vercia gyvenima suktis greiciau...

1. Galima viena kartą, nu du, gal iš bėdos tris kartus, bet ne 5. schmoll.gif schmoll.gif
2. Bet yra vyras, kuris dirbtų, paskui gautų išmokas, galėtum eiti tu dirbti. Aš tai kol kas viena, tai tikrai daug sunkiau būtų.
3. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2010 06 30, 12:27)
Mes labai laukiam kito pavasario,kad isvykti visiems i UK.Galvojam apie vaiku ateiti ir kol jie maziukai tai bus lengviau adaptuotis.Po kokiu 3-5metu nusipirkus ten busta uz komunalines tik paslaugas mokek...Kai pagalvoju apie ateinacai ziema ir vel beprotiskas sumas uz sildyma cia,net nupurto smile.gif Jei valdininkai nezada nieko gero ateityje,tai manau nereikia ir mum gyvent iliuziju pasaulyje apie sviesia ateiti.Galvoju ,kad turiu sukurti grazia vaikyste vaikams ir patys kol jauni norim gyvent pilnavertiska gyvenima nekrapstant lituku uz isvykas organizuojamas mokyklose arba ieskot padevetu dviratuku,kad nemoket po 400lt.uz naujus.Ir norisi,kad tevai pensininkai paatostogautu atvyke i svecius susimokeja tik uz kelione,o ne vaziavimai prie sausakimsu ezeru plezu ,nes su tokiom pensijom Nidoj nepaatostogausi huh.gif

o UK butai pigus? komunaliniai nedideli? sorry...tiesiog idomu palyginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2010 06 30, 12:27)
Galvoju ,kad turiu sukurti grazia vaikyste vaikams ir patys kol jauni norim gyvent pilnavertiska gyvenima nekrapstant lituku uz isvykas organizuojamas mokyklose arba ieskot padevetu dviratuku,kad nemoket po 400lt.uz naujus.Ir norisi,kad tevai pensininkai paatostogautu atvyke i svecius susimokeja tik uz kelione,o ne vaziavimai prie sausakimsu ezeru plezu ,nes su tokiom pensijom Nidoj nepaatostogausi huh.gif

O norite turėti daug pinigų? Toks turtuolis yra pasakęs tokį sakinį, gal jūs šiek tiek įgausit patirties, tai va:
Turtingas niekada nepirks naujo daikto, jei gali nusipirkti padevėtą, bet gerą.
Turtingas žmogus niekada nepirks daikto, jeigu gali išsinuomoti.
Turtingas žmogus niekada nesinuomos, jeigu gali pasiskolinti.
Manau, kad dviratis pramogavimui už tokią sumą tikrai nereikalingas. Juk neperkat fotoaparato už 2500 Lt, jei žadat tik sau prisiminimui nuotraukas daryti.
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 11:34)
O norite turėti daug pinigų? Toks turtuolis yra pasakęs tokį sakinį, gal jūs šiek tiek įgausit patirties, tai va:
Turtingas niekada nepirks naujo daikto, jei gali nusipirkti padevėtą, bet gerą.
Turtingas žmogus niekada nepirks daikto, jeigu gali išsinuomoti.
Turtingas žmogus niekada nesinuomos, jeigu gali pasiskolinti.
Manau, kad dviratis pramogavimui už tokią sumą tikrai nereikalingas. Juk neperkat fotoaparato už 2500 Lt, jei žadat tik sau prisiminimui nuotraukas daryti.

Nerasiau,ka noriu but turtinga,tik,kad nauju daiktu kainos lietuvoje neatitinka vidutinias pajamas gaunant.Nejau tai jau norma viska is antru ranku pirkt???
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 12:29)
Tu turi vyrą, tu ten su vaiku tikrai geriau gyventum, jei dirbtų tik tavo vyras.
Nea, nepavydžiu... lotuliukas.gif
1. Galima viena kartą, nu du, gal iš bėdos tris kartus, bet ne 5. schmoll.gif  schmoll.gif
2. Bet yra vyras, kuris dirbtų, paskui gautų išmokas, galėtum eiti tu dirbti. Aš tai kol kas viena, tai tikrai daug sunkiau būtų.
3.  thumbup.gif

na apie 5 vaikiukus, tai man net minciu nekiltu, maximum tris..... b et kai pavyko iskart poryte - tai kazkaip ir treciam poreikio nebera.. nes kiti gimdo tol, kol gimsta norima lytis doh.gif
o del uzsienio zinai,kas stabdo, bent jau mane....
tai mazosios amzius.... nesam dar susirinke visu skiepu.... baisu del visokiausiu ligu, kazkaip kai paauga, jau pasako kas skauda, ir panasiai, o dabar kol mazyte- tai kaip ir nuo daktares dar priklausoma.... be to nesu garantuota, kad uzsienyje pirktas maistas neatsilieps ateiciai.... nes kiek teko paciai susidurti tarkim kad ir su vistiena- tai ji ten isverda per 4-5 minutes blink.gif o namuose vistiek ir darzove sava ir vaisius savas ir grybus pats renki ir kompotukus issiverdi, o ir mesytes is kaimo parsivezi... kazkaip del maisto saugiau jauciuos, neturiu nei virssvorio, nei nieko, ko negaliu pasakyti apie gyvenima vokietijoje, po 3 menesiu net mama sunkiai pazino.... nezinau nuo ko mes ten su drauge taip isstorejom, bet grizus i lietuva ir pradejus vel valgyti lietuviska maista po poros menesiu grizau i savo dydi be jokiu dietu.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mitiene @ 2010 06 30, 12:40)
Nerasiau,ka noriu but turtinga,tik,kad nauju daiktu kainos lietuvoje neatitinka vidutinias pajamas gaunant.Nejau tai jau norma viska is antru ranku pirkt???


del sito pritariu...
lyginant uzsenietiska minimuma ir musu minimuma ir parduotuviu kainas, jauciasi nerealus skirtumas..... musu nenaudai...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 12:41)
[size=1][/size]
o del uzsienio zinai,kas stabdo, bent jau mane....
tai mazosios amzius....

Niu va, vadinasi ir tu myli tą Lietuvėlę, kaip ir aš, ir čia nors vargingiau gyvenam, bet nors gėjai prie mano vaiko akių nesibučiuoja, moterys nuogos nevaikšto. thumbup.gif O pinigų juk pačios galim užsidirbti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2010 06 30, 12:27)
Mes labai laukiam kito pavasario,kad isvykti visiems i UK.Galvojam apie vaiku ateiti ir kol jie maziukai tai bus lengviau adaptuotis.Po kokiu 3-5metu nusipirkus ten busta uz komunalines tik paslaugas mokek...Kai pagalvoju apie ateinacai ziema ir vel beprotiskas sumas uz sildyma cia,net nupurto smile.gif Jei valdininkai nezada nieko gero ateityje,tai manau nereikia ir mum gyvent iliuziju pasaulyje apie sviesia ateiti.Galvoju ,kad turiu sukurti grazia vaikyste vaikams ir patys kol jauni norim gyvent pilnavertiska gyvenima nekrapstant lituku uz isvykas organizuojamas mokyklose arba ieskot padevetu dviratuku,kad nemoket po 400lt.uz naujus.Ir norisi,kad tevai pensininkai paatostogautu atvyke i svecius susimokeja tik uz kelione,o ne vaziavimai prie sausakimsu ezeru plezu ,nes su tokiom pensijom Nidoj nepaatostogausi huh.gif


sita mintis po metu man irgi jau galveleje sukasi, vyras jau dabar norejo isvaziuoti, bet baisu paleisti gera zmogu... nuvedzios dar kokia .....
visada laikausi patarles - "daviriai, no praviriai" blush2.gif kai salia ir patikrinti galima...
jei rimtai draugai netike itaka bloga gali padaryti blink.gif as to nenoreciau...
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 06 30, 11:33)
o UK butai pigus? komunaliniai nedideli? sorry...tiesiog idomu palyginti ax.gif

I Londona tikrai nevyksim,nes sostineje kainos dideles.taciau pvz.didmiestis leedsas,kur nemazai lietuviu.Jei cia dvieju kambariu butas apie 200tukst.Lt.,tai ten vidutiniam rajone su dviem miegamaisias ir svetaine galima isigyti uz 70-80000svaru,tai vidut.300tukst.lt. Komunalines paslaugos vidut. 100-120sv.,tai 400-500 lt.
Atsakyti