Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos

QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 30, 00:32)
na jus ir skaiciuojat,is kur tokie kosminiai skaiciai,butu gerai kad tiek gaudineciau,man tada ir jokiu pasalpu nereiketu ir i darba greiciau begciau


Jei paaiškintumėt, ką vadinate kosminiais skaičiais, tai pasakyčiau, iš kur jie mirksiukas.gif O gal manot, kad 2000 Lt "ant popieriaus" - tai kosminis atlyginimas? 2010 metų I ketv. vidutinis statistinis mėnesio atlyginimas brutto LT - 2070 Lt. Taigi emiau vidutini. O gal Jums įspūdį padarė 18000 Lt ir 16200 Lt? Tai metinės sumos: I metai (100 proc.) 1500 Lt į rankas (kai atlyginimas "ant popieriaus" 2000 Lt) * 12 mėnesių = 18000 Lt, II metai 90 proc. 1350 Lt į rankas (kai atlyginimas "ant popieriaus" 2000 Lt) * 12 mėn. = 16200 Lt, iš viso per dvejus metus gaunama 34200 Lt. Šioj vietoj kosmoso nematau g.gif "Kosmosas" prasideda tada, kai palyginama, kiek sumokama ir kiek išmokama - skirtumas protu nesuvokiamas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kazkaip123 @ 2010 06 30, 00:00)
Jei paaiškintumėt, ką vadinate kosminiais skaičiais, tai pasakyčiau, iš kur jie  mirksiukas.gif O gal manot, kad 2000 Lt "ant popieriaus" - tai kosminis atlyginimas? 2010 metų I ketv. vidutinis statistinis mėnesio atlyginimas brutto LT - 2070 Lt. Taigi emiau vidutini. O gal Jums įspūdį padarė 18000 Lt ir 16200 Lt? Tai metinės sumos: I metai (100 proc.) 1500 Lt į rankas (kai atlyginimas "ant popieriaus" 2000 Lt) * 12 mėnesių = 18000 Lt, II metai 90 proc. 1350 Lt į rankas (kai atlyginimas "ant popieriaus" 2000 Lt) * 12 mėn. = 16200 Lt, iš viso per dvejus metus gaunama 34200 Lt. Šioj vietoj kosmoso nematau  g.gif "Kosmosas" prasideda tada, kai palyginama, kiek sumokama ir kiek išmokama - skirtumas protu nesuvokiamas  blink.gif

pvz man-tai kosminis skaicius (ne metinis,o menesinis) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 06 29, 18:02)
Kadangi į ligos ir motinystės fondą mokama tik 3 proc. nuo algos, paskaičiuokite kiek metų turi dirbti ir kiek uždirbti mama, kad gautų tokias išmokas kaip dabar. Ir dar nepamirškime, kad ji gali sirgti. Manau, kad kai kurios net per visą gyvenimą neatidirbs už šias išmokas.

būtent. tačiau kai kurios matyt nori manyti kad pinigai ant medžių auga.
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 29, 23:10)
As cia ziuriu,kad pries pasalpas tie,kurie dar neturi vaiku.Palaukit mielosios,kai turesit jus vaiku ir gaudinesit po 500 lt/men,patys begsit prasyt paramos,nes negalesit islaikyt nei buto,nei vaiku....tada gal suprasyt kokias nesamones rasot.  g.gif

Papildyta:

Man labai idomu,ar jus ismaitintumet ir islaikytumet vaika uz 97 lt/men!?

absurdas. niekas nėra prieš pašalpas, tačiau kai kurie dar ir masto iš kur tie pinigai atsiranda. vaikų turėjimas ar neturėjimas nėra argumentas nedirbti ir neužsidirbti. jei darbas už 5oo lt/mėn. jus tenkina ir neiškote ar nesusikuriate geresnio - jūsų bėda ir siūlydami ar linkėdami kitiems to rašinėjate visiškas nesąmones. vaikus turi išlaikyti tėvai, jei neišgalite jo išlaikyti ar nenorite užsidirbti papildomai - pati ir galvokite ką daryti, o ne klauskite kaip išlaikyti, nes niekas už jus to nepadarys ir neturi padaryti.
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 29, 23:32)
na jus ir skaiciuojat,is kur tokie kosminiai skaiciai,butu gerai kad tiek gaudineciau,man tada ir jokiu pasalpu nereiketu ir i darba greiciau begciau

nieko čia kosminio, kas nori tiek ir uždirba. jei norite tiek gauti - galite, jei dirbate už mažiau - tai jau jūsų pasirinkimas, kuris matyt jūs tenkina, antraip spręstumėt situaciją ieškodama ar susikurdama geriau apmokamą darbo vietą ar dirbdama papildomai. nuo sėdėjimo forume pinigų tikrai neatsiras rolleyes.gif

kad ir kaip kai kurioms nepatiktų, jei poreikiai didesni už pajamas reikia mažinti poreikius arba didinti pajamas, bet tai padaryti galima tik pačiam, niekas už jus nei uždirbs daugiau, nei mokės už gražias akis. kam parama reikalinga, tas ją gauna, o kalbant apie sodros išmokas, jos tokios, kiek žmogus užsidirba/sumoka mokesčių ir net didesnės, nuo skundimosi kad per mažos ar teorijų "vaikų neturi, tai prieštarauja išmokoms" ir siūlymų ar linkėjimų kitiems pragyventi iš mažiau nei žmogus uždirba jos nepadidės rolleyes.gif
QUOTE(kazkaip123 @ 2010 06 30, 00:00)
"Kosmosas" prasideda tada, kai palyginama, kiek sumokama ir kiek išmokama - skirtumas protu nesuvokiamas  blink.gif

tikrai taip, gaila ne visi nori tai suprasti. matyt mano kad pinigai iš kosmoso ataisranda biggrin.gif
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 30, 00:11)
pvz man-tai kosminis skaicius (ne metinis,o menesinis)  blink.gif

niekas nedraudžia užsidirbti daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 06 30, 00:15)
būtent. tačiau kai kurios matyt nori manyti kad pinigai ant medžių auga.

absurdas. niekas nėra prieš pašalpas, tačiau kai kurie dar ir masto iš kur tie pinigai atsiranda. vaikų turėjimas ar neturėjimas nėra argumentas nedirbti ir neužsidirbti. jei darbas už 5oo lt/mėn. jus tenkina ir neiškote ar nesusikuriate geresnio - jūsų bėda ir siūlydami ar linkėdami kitiems to rašinėjate visiškas nesąmones. vaikus turi išlaikyti tėvai, jei  neišgalite jo išlaikyti ar nenorite užsidirbti papildomai - pati ir galvokite ką daryti, o ne klauskite kaip išlaikyti, nes niekas už jus to nepadarys ir neturi padaryti.

nieko čia kosminio, kas nori tiek ir uždirba. jei norite tiek gauti - galite, jei dirbate už mažiau - tai jau jūsų pasirinkimas, kuris matyt jūs tenkina, antraip spręstumėt situaciją ieškodama ar susikurdama geriau apmokamą darbo vietą ar dirbdama papildomai. nuo sėdėjimo forume pinigų tikrai neatsiras rolleyes.gif

kad ir kaip kai kurioms nepatiktų, jei poreikiai didesni už pajamas reikia mažinti poreikius arba didinti pajamas, bet tai padaryti galima tik pačiam, niekas už jus nei uždirbs daugiau, nei mokės už gražias akis. kam parama reikalinga, tas ją gauna, o kalbant apie sodros išmokas, jos tokios, kiek žmogus užsidirba/sumoka mokesčių ir net didesnės, nuo skundimosi kad per mažos ar teorijų "vaikų neturi, tai prieštarauja išmokoms" ir siūlymų ar linkėjimų kitiems pragyventi iš mažiau nei žmogus uždirba jos nepadidės rolleyes.gif

tikrai taip, gaila ne visi nori tai suprasti. matyt mano kad pinigai iš kosmoso ataisranda biggrin.gif

niekas nedraudžia užsidirbti daugiau rolleyes.gif

tai gal pasiulisit darba?negalvokit,kad visi sedi ir nieko nedaro,jokiu darbu neisko,darbu yra daug,bet koks atliginimas,ari kaip arklis,o gauni mazai.tai as geriau su vaiku pabusiu namie iki tada kaip priklauso.Cia irgi baigiam diskusija,nes ne matau reikalo daugiau rasyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 29 birželio 2010 - 23:28
gerai kad vaiko užauginti už jus neprašote. tai jūsų gyvenimas, niekas už jus pačią jūsų problemų neišspręs. yra pakankamai darbų ir už normalų atlyginimą, galima net pačiam darbo vietą susikurt. nuo to kad bus kartojama kaip yra blogai ir kokia alga maža niekas tikrai nepagerės. tačiau jei pati gaučiau minimalią algą ir nenorėčiau užsidirbti daugiau, tikrai neapsiverstų liežuvis siūlyti kitiems pabandyti išgyventi ir išlaikyti šeimą už minimumą ar konstatuoti kad to nenorintys vaikų neturi rolleyes.gif kiek priklauso su vaiku būti net labai reikia, bet jei gaunama išmoka netenkina, nėra ko kaltinti išskyrus save, nes išmoka atitinka tai, kiek žmogus uždirbo ir dažnai gerokai daugiau nei sumokėjo mokesčių.
šiaip manau kad diskusija iš esmės niekur neveda, kol viena pusė jokių argumentų girdėti nenori, todėl verčiau baikime smile.gif
Atsakyti
Kaip man patinka šita diskusija. bigsmile.gif
QUOTE(l'eau @ 2010 06 29, 17:16)
nekalbėti neįmanoma. skaitykit kas parašyta - sodros išmoka yra mokama tuo tikslu, kad kompensuoti negautą atlyginimą,

Aš dar pridėčiau, kad dvigubas atlyginimas, tai juk ir mamai pavalgyti. Jei vaikai du, juk nereikia dviem mamoms pavalgyti, apsirengti. Aš mažinčiau iki 1,5 atlyginimo.

QUOTE(lina07 @ 2010 06 29, 17:28)
o gal kas nors žinote, kada gali buti pervesta soc. pasalpa,

Tik liepos mėnesį. Man atėjo tą pačią dieną kaip ir tau.

QUOTE(mitiene @ 2010 06 29, 18:21)
Tai is kokiu pinigu tada augint tik ka gimusi vaikuti,jei fiziskai negali iskart i darba eit?

Nu aš savo vaiką auginau iš 250 Lt. Vyras uždirbdavo 1500 Lt, ir ką? Pragyvenom 4 asmenų šeima iš tiek. Ir vaikas normalus, ir darželį gavo, ir pinigėlius iki 7 m. Mergaitės, juk dabar klesti nelegalus darbas, negi neužsidirba tie jūsų vyrai? Man logika neišneša, kaip vyrai neturi darbo. Juk jie be mažų vaikų. Blogiausiu atveju galima kelti kvalifikaciją dirbant kokioje nors tau prie širdies įmonėje ir tipo "atliekant" praktiką. (kaip aš darau, dirbu, kad įgaučiau įgūdžių, nors man niekas nemoka, bet užtat paskui kiek gausiu...)

QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 29, 18:33)
siulo eiti dirbti uz 600 lt,nu soriukas,bet man neisnesa nei protas,nei noras unsure.gif gal kad negali gauti soc pasalos tai aisku gali eiti dirbti,bet as kai gaunu,tai man prarasti 300 lt neapsimoka schmoll.gif

Tą skirtumą gautumėte iš soc. skyriaus, o l'eau kaip ir sakė, tik patvirtinate teiginį, kad iš pašalpos gyventi geriau.

QUOTE(pikkolo @ 2010 06 29, 20:42)
Vat būtent, kad turėtų būti remiami vaikai, o ne tėvai. O rėmimas turėtų būti toks kokį aprašėte: vaiko pinigai, pakankamai darželių, nemokami pusryčiai ir pan.
O didžiausia bėda ta, kad nėra normalių atlyginimų iš kurių galėtum pasitaupyti pinigėlių bent jau pradžiai vaiko auginimui.

Dėl darželių jau priėmė pataisas, kad bus galima juos lengviau įsteigti, taigi valtybė bent kažką, bet daro. Ir dar, mano dvi pažįstamos ieškojo Vilniuje darželio, visur eilės 100 m., tai nuėjo į savivaldybę, parašė prašymus ir vaikams po 1 sav., atsirado vietos tam pačiam rajone. Taip kad reikia belstis ir bus atidaryta. O aš savo vaiką užregistravau net 5 mėn. į darželį ir jam vietos atsirado. ax.gif

QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 29, 23:10)
As cia ziuriu,kad pries pasalpas tie,kurie dar neturi vaiku.Palaukit mielosios,kai turesit jus vaiku ir gaudinesit po 500 lt/men,patys begsit prasyt paramos,nes negalesit islaikyt nei buto,nei vaiku....tada gal suprasyt kokias nesamones rasot.  g.gif
Man labai idomu,ar jus ismaitintumet ir islaikytumet vaika uz 97 lt/men!?

Dar prieš pašalpas tos, kurios neužsidirbo, kad gautų daugiau negu 97 Lt. Ir ką, išgyvenom. Juk vaikus reikia gimdyti, jei žinai, kad galėsi pasirūpinti jo ateitimi, juk ir tėtis yra, ir jis turi išlaikyti vaiką, jei ne, yra GVIF. Aš gyvenu tokiu posakiu, kad nėra tokio kalno, kurio neįveiktų atkaklumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negriuke: 30 birželio 2010 - 06:45
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 29, 23:10)
As cia ziuriu,kad pries pasalpas tie,kurie dar neturi vaiku.Palaukit mielosios,kai turesit jus vaiku ir gaudinesit po 500 lt/men,patys begsit prasyt paramos,nes negalesit islaikyt nei buto,nei vaiku....tada gal suprasyt kokias nesamones rasot.  g.gif

Papildyta:

Man labai idomu,ar jus ismaitintumet ir islaikytumet vaika uz 97 lt/men!?

Leiskit paklausti, o ką veikia tėtis? Jei mama negali dirbti, tai jo pareiga išlaikyti šeimą. O jei uždirbate tik 500 lt, kaip įsivaizduojate išlaikyti vaiką, kai jam sueis 2 metai? Juk jo poreikiai bus didesni, nei pirmais gyvenimo metais. Gal tuomet vertėtų pagalvoti prieš planuojant vaikus. O šiaip tai manau, kad vaikai kaip tik yra postūmis gyvenime, juk dėl jų galėtum viską padaryti ir geresnį darbą susirasti.
Atsakyti
Niekada nemegau skaiciu ir gyvenau klausydama sirdies.Niekada nejauciau nepritekliaus.Taciau siu metu kovo ir balandzio men. atsitiko nenumatyta sudetinga situacija del sveikatos,kai vyras turejo iseit is darbo ir baigesi mokejimas uz antra vaikeli (mot.pasalpa).Tai pamaciau absurdiska sistema,kuri rekmiasi kaikuriu cia pamegtais skaiciais ir taisyklem.Kada viskas yra pries bet koki zmogiskuma.Visgi pasiekiau,kad ISIMTIES TVARKA butu paskirta soc.pasalpa.Tad galiu uzjausti visas,kuriom gyvenimo aplinkybes nepalankiai susiklosto ilgesniam laikui.Reikia tureti gelezinius nervus,auksine kantrybe ir didziule istverme,kad irodyti jog kartais tikrai nera kitos iseities,kaip prasyt pagalbos.ir gali pries tai skaiciuot neskaiciaves,gyvenime negali visko numatyti ir suplanuoti.
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2010 06 30, 10:27)
1. Niekada nemegau skaiciu ir gyvenau klausydama sirdies.Niekada nejauciau nepritekliaus.Taciau siu metu kovo ir balandzio men. atsitiko nenumatyta sudetinga situacija del sveikatos.
2. Kada viskas yra pries bet koki zmogiskuma.
3. Reikia tureti gelezinius nervus,auksine kantrybe ir didziule istverme,kad irodyti jog kartais tikrai nera kitos iseities,kaip prasyt pagalbos.

1. O kodėl Jums susiklostė 2-5 mėn, o kitiems vat kokius 2 m. ir ne dėl ligos ar kokios tai situacijos, bet todėl, kad taip lengviau gyventi?
2. Ar Jūs kalbate apie socialinio paramos skyriaus darbuotojas? Jei taip, tai čia ne valstybė kalta, o būtent tas ar anas žmogus, kuris ant Jūsų užsisėdo (neduok Dieve ant tokių užsirauti).
3. Taip, kai labai reikia pagalbos, išties sunku įrodyti, bet kai žmonės stovi biržoj, dirba nelegaliai (chalturkes), tai jie atsipūtę gyvena, dar vaikų planuoja. Aš manau, kad jeigu sumažintų pašalpas, kompensacijas, tada tikrai daugiau žmonių dirbtų, arba išvažiuotų į kitą šalį ir savo darbo vietą užleistų kitam žmogui.
Atsakyti
QUOTE(kazkaip123 @ 2010 06 30, 00:00)
Jei paaiškintumėt, ką vadinate kosminiais skaičiais, tai pasakyčiau, iš kur jie  mirksiukas.gif O gal manot, kad 2000 Lt "ant popieriaus" - tai kosminis atlyginimas? 2010 metų I ketv. vidutinis statistinis mėnesio atlyginimas brutto LT - 2070 Lt. Taigi emiau vidutini. O gal Jums įspūdį padarė 18000 Lt ir 16200 Lt? Tai metinės sumos: I metai (100 proc.) 1500 Lt į rankas (kai atlyginimas "ant popieriaus" 2000 Lt) * 12 mėnesių = 18000 Lt, II metai 90 proc. 1350 Lt į rankas (kai atlyginimas "ant popieriaus" 2000 Lt) * 12 mėn. = 16200 Lt, iš viso per dvejus metus gaunama 34200 Lt. Šioj vietoj kosmoso nematau  g.gif "Kosmosas" prasideda tada, kai palyginama, kiek sumokama ir kiek išmokama - skirtumas protu nesuvokiamas  blink.gif

bet jus ir idomiai cia.....
skaiciukais tvarkingi viskas gerai....
...bet.... pasvarstykite ir toki dalyka, kad ne visi iki tos pensijos dagyvena, o sumos inestos nemazos.... ir jos kazkur dingsta...
dauguma zmoniu pragyvene ir pradirbe visa gyvenima lietuvoje - sugalvoja isvaziuoti uzsidirbti uzsienin (tikrai ne viena virs 50metu seima su visasi vaikais dorai dirbusi lietuvoje) paskaiciuoja,kad ten dirbdamas mazesnes valandas gausi didesni atlyginima ir po keliu metu galesi pasirinkti ten esama pencija....
tai jusu paskaiciavimais kur tie darbdavio mokami procentai nukeliauja? ....

be to jei jau taip sodra neturi pinigu, kodel negrizo prie seno istatymo,kad motinystes (tevystes) ismoka buvo mokama tik metus????? (nors pati pritariu tam dalykui, kad mamytes, kurios susitvarke firktyviai maximumus ir gavo juos du metus- tai tikrai nugreze is sodros, bet kartais galvoju,kad istatymas taip pat nebuvo priimtas be teveliu iniciatyvos- sedi sau seime ir skaiciuoja,kad dukreles ir zenteliai gerai gautu, juk mamos gal ne daug teuzdirba, todel ir teciai su savo kosminiais atlyginimais iseidinejo atostogu...)
o pensiju nedamokejimai bus kompensuojami tolimesniais metais,kai tuo tarpu dirbantiems sumazintu atlyginimu ir mamoms sumazintu ismoku niekas net nesiruosia kompensuoti.... nors kaip visi sako- kad krize visiems....

tokia ta lietuva, tokios dauguma salys... visi pyksta ant valdzios ir nieko cia nepakeisi....
bega lietuviai is lietuvos, bega londono gyventojai is londono. visiems neitiksi.
Papildyta:
QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 10:41)
3. Taip, kai labai reikia pagalbos, išties sunku įrodyti, bet kai žmonės stovi biržoj, dirba nelegaliai (chalturkes), tai jie atsipūtę gyvena, dar vaikų planuoja. Aš manau, kad jeigu sumažintų pašalpas, kompensacijas, tada tikrai daugiau žmonių dirbtų, arba išvažiuotų į kitą šalį ir savo darbo vietą užleistų kitam žmogui.

o as del sito punkto turiu savo nuomone....
jei sumazintu pasalpas ir motinystes (tevystes) ismokas - manau mamas su vaikais vyrai paliktu namuose ir vaziuotu vieni laimes ieskoti.... tada jau tikrai tragedija.... jei isvaziuoja ilgam - arba paragauja lengvesnio gyvenimo ir nusprendzia ten pasilikti ir net seima nebesirupinti (paskui is tokiu net alimentu nepriprasysi)... nors jam vaikais rupintis priklauso lygiai tiek pat kiek mamai....

pati galima sakyti augau be mamos, nes ji pastoviai kelionese dirbo.... tai neduok dieve, geriau sedet ir neturet tu visu zaislu kuriuos parvezdavo, bet bent jau mama salia butu.... kartais reikia taip pagyventi,kad suprasti ir tikrai suprantu asocialiu seimu vaikus, kur tevai geria ir musasi, kad vaikai vistiek pateke i vaiku namus- nori grizti pas tevus, kad ir koks baisus ten gyvenimas butu, tevu niekas nepakeis....

as esu uz visa tai,kas neskiria seimos, sakiau jei vaziuot uzsienin- tai su vaikais, tik dar paaugint reikia- aisku nukentes mokslai ir panasiai, nes svetima kalba, bet jei nebus kitos iseities..... nes pasiziurejus ekonomistu prognozes- tai po 10 metu bus dar baisiau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 birželio 2010 - 10:24
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 30, 11:18)
o as del sito punkto turiu savo nuomone....
jei sumazintu pasalpas ir motinystes (tevystes) ismokas - manau mamas su vaikais vyrai paliktu namuose ir vaziuotu vieni laimes ieskoti....  tada jau tikrai tragedija.... jei isvaziuoja ilgam - arba paragauja lengvesnio gyvenimo ir nusprendzia ten pasilikti ir net seima nebesirupinti (paskui is tokiu net alimentu nepriprasysi)... nors jam vaikais rupintis priklauso lygiai tiek pat kiek mamai....


O tu nueik į Paramos skyrelį, kur mamos padeda mamoms, tokia Agita jau 5 vaikus turi, niekur niekada nedirbo, o jai jau 29 m. Jau su antru vyru susidėjo, tas irgi tepė slides, išvažiavo į užsienį, tipo uždirbti vaikams pinigų. Jauniausiam dar nėra metukų, todėl ji nieko negali daryti, tik prašyti pašalpų iš valstybės, vaikų tėvų bei mielširdžių žmonių, ir ką? Po metų susiras dar kokį vyruką, dar vaikų prisigimdys, o valstybė juk moka už vaikus, teoriškai ji turėtų gauti dabar 1575 Lt. Dar už vaikus po 52 ir 97 Lt. Ir ji patikėk manim, tikrai neis dirbti, prisidengs vaikais, sunkia vaikyste ir pan. Jei pašalpos būtų mažesnės, tai ji pagalvotų ar jai apsimoka dar vieną vaiką gimdyti... Nes jai tik 29 m. tai 39 m. jau turės 10 vaikų.
Kam reikia turėti tiek vaikų, kad viena negalėtum jo išlaikyti? Aš esu tos nuomonės, kad turi turėti tiek, kiek tu viena be jokios pagalbos pajėgsi užauginti dorais žmonėmis ir paleisti į gyvenimą.
Beje, kas trukdo išvažiuoti su vaikais?
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 06 29, 19:42)
Vat būtent, kad turėtų būti remiami vaikai, o ne tėvai. O rėmimas turėtų būti toks kokį aprašėte: vaiko pinigai, pakankamai darželių, nemokami pusryčiai ir pan....


tikrai sutinku.... drinks_cheers.gif aplamai daugiau turetu buti apie vaika kalba,o ne apie motinyste ar tevyste g.gif


QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 29, 22:32)
na jus ir skaiciuojat,is kur tokie kosminiai skaiciai,butu gerai kad tiek gaudineciau,man tada ir jokiu pasalpu nereiketu ir i darba greiciau begciau

aha g.gif pas mus mieste nelbaia kas gauna tokius atlyginimus g.gif
taip iseina reikia lekti i didmiesty,kad galetum gauti "vidutiny atlyginima" g.gif

QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 29, 23:21)
tai gal pasiulisit darba?negalvokit,kad visi sedi ir nieko nedaro,jokiu darbu neisko,darbu yra daug,bet koks atliginimas,ari kaip arklis,o gauni mazai.tai as geriau su vaiku pabusiu namie iki tada kaip priklauso.Cia irgi baigiam diskusija,nes ne matau reikalo daugiau rasyt.

drinks_cheers.gif
tai va,kad ne visi supranta,kad ne visur darbais sika.
va vyras buvo praita ketv buitines technikos parduotuvej (darbuotoju atrankoj).sake atejo ne maziau 50 zmoniu doh.gif tai kiek tik sansu kad gausi tu ta darba doh.gif doh.gif o vyras ziauriai norejo ten unsure.gif

QUOTE(negriuke @ 2010 06 30, 06:43)

Tą skirtumą gautumėte iš soc. skyriaus, o l'eau kaip ir sakė, tik patvirtinate teiginį, kad iš pašalpos gyventi geriau.


bla bla bla....kad ir padengia,bet jei neinu,matyt yra ir kitu niuansu mirksiukas.gif
Atsakyti