Įkraunama...
Įkraunama...

Joana

QUOTE(Ende @ 2010 09 01, 18:49)
Ale, kad Jonas su Jone irgi nelietuviškas vardas... Lygiai kaip Joana  mirksiukas.gif


Niekas ir nesako, kad tai - lietuviškas vardas, tiesiog LIETUVIŠKA šio žodžio forma yra Jonas ir Jonė, o ne Joanas, Džonas, Ivanas, Janas, Chuanas (Joana, Džeinė ir t.t.)
Atsakyti
o mano dukrytes vardas roana smile.gif pakeista tik viena raide,bet visiems labai grazus vardas atrodo ir negirdetas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2010 09 01, 02:21)
Panašiai, lietuviškai būtų Jonė, ir nereikėtų visokių svetimybių "Joanų" išsigalvot - tai tas pats kaip ir kokia Žana...



QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2010 09 13, 08:18)
Niekas ir nesako, kad tai - lietuviškas vardas, tiesiog LIETUVIŠKA šio žodžio forma yra Jonas ir Jonė, o ne Joanas, Džonas, Ivanas, Janas, Chuanas (Joana, Džeinė ir t.t.)



pirma pasiskaitykit, ką kalbininkai apie tai rašo, o paskui vėjus rašykite. ir Joana, ir Janina, ir Jonė, ir Žana, ir Žaneta yra lietuvių vardyne kaip lygiaverčiai vienetai.
Atsakyti
super vardas, man begalo grazus, nenuvalkiotas, nesutiksi kas antro tokiu vardu. apie seimos gausejima dar negalvoju, bet vardus apmastineju, ir Joana vienas is tu kuris mano sarase.
Atsakyti



Skamba tikrai gražiai wub.gif Toks moteriškas vardas, tik dėl žydiškos kilmės manau pagalvočiau smile.gif
Atsakyti
Gražus, neįkyrus, jau kaip ir klasikinis... ax.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
gražus smile.gif
Atsakyti
Gražus 4u.gif
Atsakyti
Labai mielas ausiai. bigsmile.gif
Atsakyti
Nelabai, man toks labai jau moteriskas, ne mergaitiskas biggrin.gif
Atsakyti
nelabai.. kazkoks jau senoviskas labai atrodo wink.gif
Atsakyti
Nu jau beveik 24 metus gyvenu su siuo vardu smile.gif Esu patenkinta smile.gif daznai sulaukiu komplimentu del vardo smile.gif Jokiu trumpiniu ar iskraipymu nebuvo , pravarde priklijavo Žana , tai kone antras vardas jau bet labai normaliai i tai ziuriu smile.gif)) Kas dar tai tenka daznai pataisyti jei raso , kazkodel paraso Juana biggrin.gif
Atsakyti