Įkraunama...
Įkraunama...

Joana

Gal galėčiau sužinoti ka reiškia vardas Joana doh.gif ?
Atsakyti
Stebina mane tėvai, duodantys vaikams vardus neišsiaiškinę jų prasmės doh.gif Lyg akmens amžiuje gyventume ir nebūtų iš kur informacijos gauti doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytoj: 25 kovo 2008 - 14:43
Ot, Rytoj, paskubėjai. Aš būčiau ant bajerio ką nors įdomesnio parašius hihihi.gif Jei jau žmogus nemoka naudotis google, reiškia, viskuo tiki bigsmile.gif Reiškia, papokštaut galima bigsmile.gif
Atsakyti
Noa, aš dar galiu pakeist atsakymą ir leist tau papokštaut biggrin.gif
Atsakyti
Aha. Nu tai Joana yra kitus iš senovės hebrajų kalbos ir reiškia "marichuana - sveikata".

Arba kai kurie tyrėjai vardą Joana dar kildina iš senovės žemaičių, ir tatai reiškia "taip, ji". Pagal legendą kažkokio žemaičių bajoro žmona, gimdydama penktą dukterį, paklausė akušerės "A i vėl mergėkė? ". Akušerė atsakė - "Jo, ana". O ten šalia sėdėjo metraštininkai, tai ir surašė, taip ir turim...

Galėjot prasimingesnį vardą vaikui duot bigsmile.gif
Atsakyti
Noa, žmogui infarktą įvarysi hihihi.gif Nors šiaip gal reikėjo galvot prieš vadinant laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 03 25, 18:56)
Aha. Nu tai Joana yra kitus iš senovės hebrajų kalbos ir reiškia "marichuana - sveikata".

Arba kai kurie tyrėjai vardą Joana dar kildina iš senovės žemaičių, ir tatai reiškia "taip, ji". Pagal legendą kažkokio žemaičių bajoro žmona, gimdydama penktą dukterį, paklausė akušerės "A i vėl mergėkė? ". Akušerė atsakė - "Jo, ana". O ten šalia sėdėjo metraštininkai, tai ir surašė, taip ir turim...

Galėjot prasimingesnį vardą vaikui duot bigsmile.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
------------------------------
mamyte 3000, Vaikų varduose yra tema apie naudingą informaciją - nueik ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 03 25, 18:56)
Aha. Nu tai Joana yra kitus iš senovės hebrajų kalbos ir reiškia "marichuana - sveikata".

Arba kai kurie tyrėjai vardą Joana dar kildina iš senovės žemaičių, ir tatai reiškia "taip, ji". Pagal legendą kažkokio žemaičių bajoro žmona, gimdydama penktą dukterį, paklausė akušerės "A i vėl mergėkė? ". Akušerė atsakė - "Jo, ana". O ten šalia sėdėjo metraštininkai, tai ir surašė, taip ir turim...

Galėjot prasimingesnį vardą vaikui duot bigsmile.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net garsiai susijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Joana-hebrajų IŠKLAUSYTA,PALAIMINTA 4u.gif

Nesuprantu,ko čia visos tyčiojatės iš to vardo,man jis-labai gražus,prasmingas, thumbup.gif
Atsakyti
man taip pat sis vardas labai grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 03 27, 15:32)
Joana-hebrajų IŠKLAUSYTA,PALAIMINTA 4u.gif

Nesuprantu,ko čia visos tyčiojatės iš to vardo,man jis-labai gražus,prasmingas, thumbup.gif

paskaitykit antrą žinutę mirksiukas.gif dabar visą smagumą atėmėt unsure.gif
Atsakyti