Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

Ir pas mane tas pats... uzsisakiusi kruva temu, ziuriu, kad sarase nera nei vienos prenumeruojamos, kai tuo tarpu vienos temos prenumerata atnaujinau pries savaite blink.gif
kas cia vyksta?? g.gif
Atsakyti
Ir apskritai, kur rasti prenumeratas, ar aš neįžiūriu, ar jų nėr valdymo skyde? Ir nelabai ateina, nebent apsilankau SM, ir tada prieina visa krūva.
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(letuciux @ 2008 01 11, 03:20)
Ir apskritai, kur rasti prenumeratas, ar aš neįžiūriu, ar jų nėr valdymo skyde?  Ir nelabai ateina, nebent apsilankau SM, ir tada prieina visa krūva.
smile.gif


radau blush2.gif
o kur favorites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 11 sausio 2008 - 02:23
QUOTE(letuciux @ 2008 01 11, 02:23)
o kur favorites?

Jos yra forumo viršuje prie narių sąrašo mirksiukas.gif
Atsakyti
labas....įdomu kodėl visą laiką sėkmingai gavusi atsakymus iš sm į el. paštą.....o dabar jau savaitė kažaks užstrigo.......žinau, kad per favorites galima surast ten kur baigei pokalbį, bet man l. gerai buvo el. g.gif .............................
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 03 20, 16:05)
labas....įdomu kodėl visą laiką sėkmingai gavusi atsakymus iš sm į el. paštą.....o dabar jau savaitė kažaks užstrigo.......žinau, kad per favorites galima surast ten kur baigei pokalbį, bet man l. gerai buvo el.  g.gif .............................

Jei one,tai ten stringa dažnai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 03 20, 16:05)
labas....įdomu kodėl visą laiką sėkmingai gavusi atsakymus iš sm į el. paštą.....o dabar jau savaitė kažaks užstrigo.......žinau, kad per favorites galima surast ten kur baigei pokalbį, bet man l. gerai buvo el.  g.gif .............................

Gali būti, kad ta tema jau baigėsi ir ji uždaryta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 03 20, 20:56)
Jei one,tai ten stringa dažnai g.gif

ne...gmail
Papildyta:
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 21, 14:48)
Gali būti, kad ta tema jau baigėsi ir ji uždaryta rolleyes.gif

Nu, kad ne tikrai nesibaigė g.gif ...kai baigdavosi atsižymėdavau kitoje....keistai kažkaip, niekada to nėra buvę per visą laiką kiek bendrauju sm
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 03 22, 18:54)
Nu, kad ne tikrai nesibaigė g.gif ...kai baigdavosi atsižymėdavau kitoje....keistai kažkaip, niekada to nėra buvę per visą laiką kiek bendrauju sm

Man taip du kartus yra buve doh.gif Bandžiau nustatymuose kita paštą įrašyt, suveikė, kitą kartą kai vėl užlūžo, įrašiau pirmąjį, iš vis negalėjau SM naudotis, nes į tą paštą turėjo ateit patvirtinimas, o man ten niekas ir neatėjo doh.gif Tada rašiau SuperMamai, sutvarkė smile.gif 4u.gif

P.S. nė vienas paštas nebuvo one biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 03 22, 23:23)
Man taip du kartus yra buve  doh.gif  Bandžiau nustatymuose  kita paštą įrašyt, suveikė, kitą kartą kai vėl užlūžo, įrašiau pirmąjį, iš vis negalėjau SM naudotis, nes į tą paštą turėjo ateit patvirtinimas, o man ten niekas ir neatėjo  doh.gif  Tada rašiau SuperMamai, sutvarkė  smile.gif  4u.gif

P.S. nė vienas paštas nebuvo one  biggrin.gif

Aišku ax.gif ..... 4u.gif
Atsakyti
Kodel mano uzprenumeruotos temos po kurio laiko dingsta is mano valdymo skydo g.gif Vel turiu eit i forumus ir ieskot tu temu lens.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 03 28, 09:40)
Kodel mano uzprenumeruotos temos po kurio laiko dingsta is mano valdymo skydo g.gif Vel turiu eit i forumus ir ieskot tu temu lens.gif

Gal per daug prisipildė prenumeruotų temų? g.gif Pratrink senas, nenaudojamas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 28, 10:12)
Gal per daug prisipildė prenumeruotų temų? g.gif Pratrink senas, nenaudojamas wink.gif

O kiek galima tada jų turėti,kad nedingtų,nes ir pas mane kartais taip būna.....
Atsakyti