Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

QUOTE(Auges @ 2007 03 30, 11:14)
Čia greičiausiai yra problema su pašto tiekėju. Tavo el.pašto dežutė gali blokuoti pranešimus iš mūsų el.pašto kaip SPAM'ą, ens per dieną gaunama labai daug laiškų iš mūsų adreso. (taigi ir pranešimus blokuos)
Dėl to negaunami ir registracijos aktyvacijos laiškučiai.
Dažnai susiduriu ir su tuo, kad negalim išsiųsti laiško apie registracijos patvirtinimą (kai patvirtiname rankiniu būdu).


hm na nežinau, aš bandžiau prenumeruoti tik 3-5 temas, kurios net nėra labai aktyvios, turbūt per dieną būtų kokie 20-30 laiškų (nebent jūs siunčiat labai daug reklamų tuo pačiu). Mano pašto dėžutė nuo tokių kiekių neblokuoja, bent jau su kitais forumais vargo neturiu.
Atsakyti
Man vėl užlūžo verysad.gif kažkaip dažnokai pradėjo užlūžinėt g.gif Ryt kai spaus kokius 150laiškų vienu metu blink.gif kad tik kompas nesuplyštų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 04 01, 23:49)
Man vėl užlūžo  verysad.gif  kažkaip dažnokai pradėjo užlūžinėt  g.gif  Ryt kai spaus kokius 150laiškų vienu metu  blink.gif  kad tik kompas nesuplyštų  blink.gif

Man pranešimai veikia puikiai. Čia pas jus su el.paštu turbūt problemos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 04 02, 14:52)
Man pranešimai veikia puikiai. Čia pas jus su el.paštu turbūt problemos  unsure.gif

Šiandien jau veikia, kaip ir sakiau kad spjovė 100 laiškų vienu metu doh.gif
Atsakyti
As irgi jau kelios dienos kaip negaunu pranesimu i emeila apie az zinutes ir uzprenumeruotu temu atsakumu. Nors anksciau viska gaudavau. Bandziau keisti nustatymuose, nepadeda. Nei kompo nei outlooko nustatymu nekeiciau, todel manau kad probleme SM. Padekit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maksimka @ 2007 04 06, 14:30)
As irgi jau kelios dienos kaip negaunu pranesimu i emeila apie az zinutes ir uzprenumeruotu temu atsakumu. Nors anksciau viska gaudavau. Bandziau keisti nustatymuose, nepadeda. Nei kompo nei outlooko nustatymu nekeiciau, todel manau kad probleme SM. Padekit  verysad.gif

Nei kompe, nei outlooke, nei SM... o el. pašte smile.gif Pakentėk ir gausi wink.gif
Atsakyti
Kaip atsisakyt asmeninių žinučių prenumeratos, kurią siunčia į el.paštą? Nebespėju trint doh.gif Nelabai randu, kur ten jos atsisakyt, nors kažkada anksčiau lyg ir mačiau doh.gif g.gif
Atsakyti
1, Mano nustatymai
2, kairėj pusėj susirandi ir spaudi Elektroninio pašto nustatymai
3, nuimk varnelę nuo Atsiųsti man pranešimą elektroniniu paštu, kai gaunu naują asmeninę žinutę
4, tada jau spaudi Keisti mano nustatymus wink.gif
Atsakyti
Anksčiau ir aš prenumeruodavau,bet po kiek laiko nutraukiau prenumeratą,nes pastoviai vėluodavo ateit į e-mailą.Žinutes perskaitydavau anksčiau nei gaudavau pranešimą,kad yra nauji atsakymai.Šiaip geriausias variantas yra FAVORITES,UŽSIPRENUMERUOJI IR VISADA MATAI KADA YRA NAUJI PASISAKYMAI 4u.gif
Atsakyti
Nu ką bajeris kartojasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 07 23, 22:49)
Nu ką bajeris kartojasi  doh.gif

Taip.. Dažnokai kažkaip pastaruoju metu verysad.gif
Atsakyti
Taigi naudokitės Favorites 4u.gif ir nebus jokių problemų. lotuliukas.gif
Atsakyti