Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

Aš taip pat nebegaunu antra diena. Pradžioje maniau, kad mano pačios pašto serveris sulaikė, bet ne, nieko panašaus. Iš SM net nebandyta siųsti. Tikrai nėra iš mano pusės klaidų.
Atsakyti
verysad.gif Ir aš vėl nebegaunu.
Atsakyti
Aš jau pradėjau gauti.

Smalsu, ar vis gi čia buvo SM problema? ax.gif
Atsakyti
Ir aš gaunu. thumbup.gif
Atsakyti
Gali būti, kad užstrigo iš SM siuntimas el. paštu doh.gif Nes ir pati šiandien gavau pranešimus iškart už dvi dienas smile.gif
Atsakyti
As irgi gaunu clap.gif
Atsakyti
Na , o as tai nuo vakar negaunu zinuciu i el.p. is uzsiprenumeruotu temu g.gif doh.gif
Pastas tai veikia gerai, is kitur gaunu zinutes, o va is SM ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2007 03 09, 08:13)
Na , o as tai nuo vakar negaunu zinuciu i el.p. is uzsiprenumeruotu temu g.gif  doh.gif
Pastas tai veikia gerai, is kitur gaunu zinutes, o va is SM ne schmoll.gif

Viskas susitvarkys, pamatysi wink.gif Būna, kad užstringa siuntimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 03 09, 09:22)
Viskas susitvarkys, pamatysi wink.gif Būna, kad užstringa siuntimas rolleyes.gif

Na bet as dar iki siol negaunu temu el.pastu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2007 03 18, 16:40)
Na bet as dar iki siol negaunu temu el.pastu verysad.gif

Pas tave nustatyta nedelsiant? Anksčiau siuntė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 03 19, 11:07)
Pas tave nustatyta nedelsiant? Anksčiau siuntė? g.gif


Hm aš irgi turiu šią problemėlę. g.gif Paskaičiusi šią temą, nustačiau nedelsiant prieš pora dienų, jokių rezultatų (prieš tai buvo uždelstas pranešimas). Temas patikrinau, atsakymų būta. Taip pat negaudavau pranešimų apie asmenines žinutes, nors buvo užstatyta siūsti pranešimus apie jas.

Dar vienas kas tai jog užsiregistravus į forumus aš negavau pašto patvirtinimo žinutės, teko e-mailą siūsti administratoriams: gal kažkur toj vietoj ir "sugedo" sistema? Atsakymą apie patvirtinimą registracijos iš administratorių gavau, tai teoriškai paštas neturėtų laiškų blokuot.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 03 30, 11:48)
Hm aš irgi turiu šią problemėlę.  g.gif Paskaičiusi šią temą, nustačiau nedelsiant prieš pora dienų, jokių rezultatų (prieš tai buvo uždelstas pranešimas). Temas patikrinau, atsakymų būta. Taip pat negaudavau pranešimų apie asmenines žinutes, nors buvo užstatyta siūsti pranešimus apie jas.

Dar vienas kas tai jog užsiregistravus į forumus aš negavau pašto patvirtinimo žinutės, teko e-mailą siūsti administratoriams: gal kažkur toj vietoj ir "sugedo" sistema? Atsakymą apie patvirtinimą registracijos iš administratorių gavau, tai teoriškai paštas neturėtų laiškų blokuot.


Čia greičiausiai yra problema su pašto tiekėju. Tavo el.pašto dežutė gali blokuoti pranešimus iš mūsų el.pašto kaip SPAM'ą, ens per dieną gaunama labai daug laiškų iš mūsų adreso. (taigi ir pranešimus blokuos)
Dėl to negaunami ir registracijos aktyvacijos laiškučiai.
Dažnai susiduriu ir su tuo, kad negalim išsiųsti laiško apie registracijos patvirtinimą (kai patvirtiname rankiniu būdu).
Atsakyti