Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

QUOTE(Teresa @ 2007 02 11, 16:19)
Man tas pats pasidarė. Kodėl? Taip buvo patogų. O dabar negaunu jau kelias dienas nei vienos žinutės.  verysad.gif

Man irgi taip buvo, bet po keliu kokiui 4 dienu kai atidariau pasto dezute tai radau turbut 365 laiskus lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2007 02 11, 18:29)
Man irgi taip buvo, bet po keliu kokiui 4 dienu kai atidariau pasto dezute tai radau turbut 365 laiskus lotuliukas.gif  blink.gif

blink.gif
Sutinku gauti nors 1000. Noriu, kad vėl ateitu į pašto dežutę.
Atsakyti
Ar čia visuotinė problema ar pas mane nusimušė koks nustatymas, bet antra diena negaunu prenumeratos žinučių į e'mail. Gal tako paštas nebetinka? Sos...
Atsakyti
Pamąsčiau, kad gali būti, jog jūsų pašto dėžutėje gali būti uždėti filtrai ir laiškučius iš SM pradėjo laikyt kaip Spam g.gif O pasižiūrėjot, gal tema jau uždaryta ar naujų atsakymų nėr? Pas mane viskas OK veikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 02 12, 11:05)
Pamąsčiau, kad gali būti, jog jūsų pašto dėžutėje gali būti uždėti filtrai ir laiškučius iš SM pradėjo laikyt kaip Spam g.gif O pasižiūrėjot, gal tema jau uždaryta ar naujų atsakymų nėr? Pas mane viskas OK veikia rolleyes.gif

Kad aš nustatymų nekeičiau, filtras tikrai jau seniau uždėtas spamui. O temą ne vieną aš užsiprenumeravusi, bet negaunu nei iš vienos
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2007 02 12, 10:12)
Kad aš nustatymų nekeičiau, filtras tikrai jau seniau uždėtas spamui. O temą ne vieną aš užsiprenumeravusi, bet negaunu nei iš vienos

Pabandykim pažiūrėt, kaip nustatymuose rolleyes.gif Mano nustatymai -> Peržiūrėti temas (prenumeratose). Uždėk ant visų temų varneles ir nustaty, kad pranešimą paštu gautum "pranešimas paštu nedelsiant" ir spausk "su pasirinktu". Parašyk, ar gausi dabar pranešimą g.gif
Atsakyti
Na va ir vel nebeateina prenumerata verysad.gif kai nueinu i nustatymus pazymiu visas temas ir pasirenku, kad pranestu nedelsiant vistiek kazkokiu tai budu pasidaro nutraukti prenumerata nieko nebesuprantu 4u.gif
Atsakyti
Vakar vėl nebegavau jokio pranešimo apie temų žinutes. Pastarosiomis dienomis gaudavau bent kas kelintą, o dabar pastrigo, nors emailas veikia. Ir nustatymuose visus perzymėjau patikrinimui, kad gauti nedelsaint, ale...
Atsakyti
Aš irgi nuo vakar nebegaunu prenumeratų,nustatymuose viskas gerai,ką daryti g.gif nu taip buvo patogu blink.gif
Atsakyti
As irgi laukiu moderatoriu atsakymo gal nors ka pasakys unsure.gif
Atsakyti
Taip pat negaunu nė vienos prenumeratos jau antra diena blink.gif verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi nuo vakar negaunu pranešimų apie AŽ, nors nustatymuose viskas gerai unsure.gif
Atsakyti