Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

Užsiprenumeravau, bet negaunu žinučių į el.paštą.Kas atsitiko?
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 08 03, 11:40)
Gali būti, kad esi nusistačiusi "nepranešti paštu", "uždelstas pranešimas" ir pan... Jei nori, gali pranešimą nusistatyti rankiniu būdu: eini į "Mano nustatymai", kairėj pusėj prie "Prenumeratos" susirandi "Peržiūrėti temas" ir spaudi. Tada pasirenki norimą temą ir uždedi varnelę.  Apačioj nusistatai, kaip turi pranešti. Pasirink "pranešimas paštu nedelsiant" ir spaudi ant "su pasirinktu" wink.gif
user posted image

Nesuprantu viska padarau kaip parasyta, bet vos tik vel pasiziuriu kas tame laukelyje vel raso NUTRAUKTI PRENUMERATA niekaip nesuprantu unsure.gif tai as nusistaciau kad atsakymai ateitu ar ne ? Jus man fool.gif fool.gif fool.gif paaiskinkit jei galite blush2.gif
Atsakyti
Man jau kelias dienas nebeateina prenumerata. Nieko nekeiciau, visa laika ateidavo, o dabar nebe. Ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi sulaukti asakymo 4u.gif
Atsakyti
O as nebegaunu pranesimu i el.pasto dezute apie gautas asmenines zinute.
Idomu kodel, jokiu nustatymu nekeiciau...
Atsakyti
KAZKAIP MATAU RETOKAI UZSUKA TOS, KURIOS MUMS GALETU PADETI verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif as nebezinau kaip bendrauti SM, nebegaliu sekti atsakymu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2006 12 18, 22:47)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  as nebezinau kaip bendrauti SM, nebegaliu sekti atsakymu doh.gif

Jei viskas gerai nustatyta prenumeratoj (kad praneštų el. paštu negelsiant ar uždelstu būdu), tai gal ta tema buvo uždaryta, sujungta g.gif


Azazella, eik į Mano nustatymai, kairėj pusėj susirask ir paspausk Elektroninio pašto nustatymai. Pažiūrėk, ar visos varnelės uždėtos? g.gif


user posted image
Atsakyti
Aš taip pat esu užsiprenumeravus krūvą temų, bet staiga vieną dieną laiškų apie atsakymus pradėjau negauti... Bandau dar kartą užsiprenumeruoti, rašo, kad klaida, tema jau užprenumeruota... Žiūrėjau kaip parašyta elektroninio pašto nustatymuose, ten viskas gerai, varnelės sudėtos... Ką daryt? g.gif
Atsakyti
a kodėl į favoritus nesusimetat mėgiamų temų?

nebent norite užsiprenumeruoti naujai užvedamas temas atskiruose forumuose?
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 20, 11:23)
[color=darkviolet]Jei viskas gerai nustatyta prenumeratoj (kad praneštų el. paštu negelsiant ar uždelstu būdu), tai gal ta tema buvo uždaryta, sujungta g.gif
Tai kad viskas labai gerai nustatyta prenumeratoj, o is karto uzsidaryti virs 10 metu vargu ar gali biggrin.gif tuo labiau, kad toliau jose bendrauju.
Kiek pavyko issiaiskinti, tiesiog nebeateina laiskai i pasto dezute butent is SM forumo. Is visu kitu ateina. Gal cia hakeriai, kurie nemegsta SM? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bajm @ 2006 12 20, 23:33)
a kodėl į favoritus nesusimetat mėgiamų temų?

nebent norite užsiprenumeruoti naujai užvedamas temas atskiruose forumuose?
tai koks tada sarasas iseitu? g.gif as ir jame pasimesciau lotuliukas.gif
Atsakyti
*plepute*

va pasižiūrėjau savo favoritus
nukopinau į wordą, gavosi 29 lapai blush2.gif

bet nepasimetu, nes kai atsijungiu, po to prisijungiu
einu į favoritus, tai viršuj matosi temos, kur buvo atsakymai, rašoma: Naujos žinutės Jūsų Favorites temose

o kur nebuvo atsakymų lieka už tokios linijos, rašoma: Jūsų Favorite temose naujų žinučių nėra
viskas aišku kaip abėcėlė smile.gif
Atsakyti