Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

MAAAAMOSSSS!!!Tai kur tie favoritai???Nu padekite bo prazilsiu kol atrandu kur baigiau skatyti kad tesciau toliau blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Smilte @ 2004 07 31, 18:02)
MAAAAMOSSSS!!!Tai kur tie favoritai???Nu padekite bo prazilsiu kol atrandu kur baigiau skatyti kad tesciau toliau blink.gif blink.gif

zemiau juostos kur temos pavadinimas yra tokie mygtukai: sekti tema, spausdinti tema, add/remove to favorites, tai ta paspausk mygtuka(aisku pirma ieik i tema kuria nori isideti i favorites) tada supermama parasys kad turi palaukti ar pan. ir viskas wink.gif o po to jau visus savo favorites matysi nuejus ant FAVORITES kur yra pagalba, nariai, kalendorius biggrin.gif

jei ko nors nesupratai parasyk wink.gif
Atsakyti
ieini itema, pvz dabar kai skaitai, pavaziuok truputi i virsu ir pamatysi uzrasa add/remove to favorites, tai paspaisk ji. Po tio kiekviena karta iejus i foruma spausk iskart Favorites kur prir kalendoriaus yra, tai ten matysi savo pasirinktas temas, matysi kas ir kada parase zinute ir nukels tave i ta vieta kur neskaitei, kartais nenukelia bet retai, kai supermama puliuoja biggrin.gif
Atsakyti
o kaip uzsiprenumeruoti tema? va noriu sekti skelbimu lenta. ir butu gerai, kad pranesimas ateitu ne i e-meila, o kaip az issoktu vos tik atidarius supermama.

turbut per daug noriu? bet noriu....
Atsakyti
Ateini i tema, ir po temos pavadinimu pilkoj juostoj matai add/remove favorites.
Prenumerata kol kas ateina tik i el.pasto dezute.
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 09 08, 12:47)
o kaip uzsiprenumeruoti tema? va noriu sekti skelbimu lenta. ir butu gerai, kad pranesimas ateitu ne i e-meila...

Jei nori, kad neitu i maila, tai atsidarius kiekviena tema, virsuje yra tokia eilute
Prisegti naują apklausą | Sekti šią temą | Siųsti temą elektroniniu paštu | Spausdinti šią temą | Add/Remove Favorites

Spaudi ant Add/Remove Favorites ir kaskart prisijungus, galesi iskart pamatyti ar kas atsake i tavo uzsakyta tema, paspaudus user posted imageFavorites

QUOTE
o kaip az issoktu vos tik atidarius supermama.


Eini:
Mano valdymo skydas => Forumų nustatymai (Nustatymuose) => sioje eiluteje "Ar norite gauti iššokantį pranešimą, kai jūsų pranešimų gaviklyje yra nauja asmeninė žinutė?" uzdedi
taip.

Ar aisku?
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2004 09 08, 13:28)
Ateini i tema, ir po temos pavadinimu pilkoj juostoj matai add/remove favorites.
Prenumerata kol kas ateina tik i el.pasto dezute.

Susidubliavom rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
viksreli ir auges aciu uz paaiskinimus. tik va auges mane labiau suprato. as norejau kad uzprenumeruota tema irgi issoktu vos tik atidarius supermama, taip kaip issoksta az.
Atsakyti
Man vel nebeateina prenumerata mad.gif Tiksliau kai kuri ateina, o kai kuri ne g.gif
Atsakyti
ir man nebeateina sad.gif( va ka tik buvau uzprenumeruotoj temoj prirasyta ir nemazai, o prenumeratos kaip ner taip ner....
Atsakyti
Jau kuris laikas neateina prenumerata ir man sad.gif kodel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 21 lapkričio 2004 - 21:02
Negaunu prenumeratų jau gal porą savaičių. Tris temas, man rodos, esu užsiprenumeravusi, tačiau negaunu atsakymų. Užeinu čia kažkurią dieną, gal 10 naujų žinučių vienoje temoje, o pašte jokio perspėjimo. 4u.gif
Atsakyti