Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

as jau dvi gavau zinutes thumbup.gif matomai reikalai pajudejo i prieki smile.gif
Atsakyti
jau gaunu,matosi,kad viskas susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
pas mane gmaile jau viskas veikia, esu uzversta priminimais thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas, Ambrozijos nėra, tai gal aš padėsiu.

kodėl stringa aš nežinau, gal serveriui kas, gal dar kokie trukdžiai, kompiuteristai prižiūri forumą ir klaidos tvarkomos pagal galimybes.

jei nesigauna kažkas, pabandykite prenumeratas nutraukti ir pasidaryti per naują, gal tas suveiks.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 06 18, 09:42)
labas rytas, Ambrozijos nėra, tai gal aš padėsiu.

kodėl stringa aš nežinau, gal serveriui kas, gal dar kokie trukdžiai, kompiuteristai prižiūri forumą ir klaidos tvarkomos pagal galimybes.

jei nesigauna kažkas, pabandykite prenumeratas nutraukti ir pasidaryti per naują, gal tas suveiks.


Dabar jau veikia.
Atsakyti
Sveiki,
Aš irgi turiu problemų su temų prenumerata, tiksliau su kasdieniu sąrašu. Uždelsti pranešimai ateina tvarkingai, bet kasdieniai sąrašai daugiausia esu gavusi 3, nors užprenumeravau daugiau temų ir visose buvo žinučių. El. pašto dėžutėj nustačiau filtrą praleisti ir neskirti prie "šlamšto" visus laiškus nuo forumas@supermama.lt.
Gal tiesiog yra kokių apribojimų kasdieniams ir savaitiniams sąrašams? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mid de Aur @ 2009 09 14, 09:19)
Sveiki,
Aš irgi turiu problemų su temų prenumerata, tiksliau su kasdieniu sąrašu. Uždelsti pranešimai ateina tvarkingai, bet kasdieniai sąrašai daugiausia esu gavusi 3, nors užprenumeravau daugiau temų ir visose buvo žinučių. El. pašto dėžutėj nustačiau filtrą praleisti ir neskirti prie "šlamšto" visus laiškus nuo forumas@supermama.lt.
Gal tiesiog yra kokių apribojimų kasdieniams ir savaitiniams sąrašams? rolleyes.gif

Gali būti, kad nustatėte uždelstą pranešimą, o ne pranešti iškart... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 09 22, 15:33)
Gali būti, kad nustatėte uždelstą pranešimą, o ne pranešti iškart... g.gif

Aš pasirinkau "Kasdienis sąrašas", o uždelsti pranešimai ir "pranešimai iš karto" ateina tvarkingai, tik kasdienius sąrašus nevisus gaunu. ax.gif
Atsakyti
kaip panaikinti temos prenumerata? vis ateina kruvos laisku i mano el pasta,todel noriu panaikinti temos prenumerata,ne taip supratau,kad viskas vyks,galvojau atsius laiska,kai gausiu asmenine zinute,o pasirodo kada siuncia visu zinuciu ataskaitas nors jos skirtos ne man.
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2009 10 12, 14:44)
kaip panaikinti temos prenumerata? vis ateina kruvos laisku i mano el pasta,todel noriu panaikinti temos prenumerata,ne taip supratau,kad viskas vyks,galvojau atsius laiska,kai gausiu asmenine zinute,o pasirodo kada siuncia visu zinuciu ataskaitas nors jos skirtos ne man.



Pasirinkite įrankį:"Mano nustatymai", tada kairėje pusėje susiraskite punktą "Peržiūrėti temas". Atsidariusiame naujame lange, dešinėje pusėje sudėliokite varneles - kurių temų prenumeratos nebenorite gauti ir apačioje spauskite "su pasirinktu".
Atsakyti
Šiaip tai apie prenumeratos panaikinimą yra atskira tema, bet gal tada įkelt ir šioje temoje, kad viskas būtų vienoj vietoj? g.gif
Atsakyti
uzsisakiau savaitini temu sarasa prenumerata, ne karto negavau, visose uzsakytose temose tikrai buvo pasisakymu, bet teko grizti prie prenumeratos i el pasta po kiekvieno pasisakymo ar dar reikia ka nors specialiai pazymeti norint gauti temu sarasa su pasisakymais?

p.s. laukiau 3 savaites.
Atsakyti