Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

QUOTE(sartrajana @ 2009 02 18, 20:48)
Norėjau paklausti, kodėl pranešimas apie to paties dalyvio atsakymą užsiprenumeruotoje temoje, ateina keletą kartų ? pvz 5 kartus

Būna, kad užstringa forumo temų prenumeratos išsiuntinėjimas į narių el.paštus rolleyes.gif
Atsakyti
laba,,jau kelios dienos neateina į elektroninį paštą jokios prenumeratos ar čia man vienai taip ar ir kitoms yra blush2.gif kas čia streikuoja ar emailas ar forumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2009 03 13, 17:06)
laba,,jau kelios dienos neateina į elektroninį paštą jokios prenumeratos ar čia man vienai taip ar ir kitoms yra  blush2.gif  kas čia streikuoja ar emailas ar forumas  g.gif

Pas mane viskas ok, vadinas, su forumu problemos nėr.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 03 17, 17:13)
Pas mane viskas ok, vadinas, su forumu problemos nėr.

jau viskas gerai sorry blush2.gif buvo gmaile kažkas reikėjo nustatymus pakeisti ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2009 03 17, 16:56)
jau viskas gerai sorry  blush2.gif  buvo gmaile kažkas reikėjo nustatymus pakeisti  ax.gif  ax.gif

Džiaugiuos, kad viskas susitvarkė bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
nebeateina prenumeratos verysad.gif o kas blogiausia- is vis niekur nerandu kur perziureti savo turimas prenumeratas
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2009 04 17, 08:37)
nebeateina prenumeratos  verysad.gif  o kas blogiausia- is vis niekur nerandu kur perziureti savo turimas prenumeratas

Apie tai yra atskira tema:

http://www.supermama...howtopic=154578
Atsakyti
Šiandien visą popietę negaunu temų prenumeratų pranešimų arba gaunu pavėluotai. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 12 gegužės 2009 - 20:02
QUOTE(Florestina @ 2009 05 12, 19:53)
Šiandien visą popietę negaunu temų prenumeratų pranešimų arba gaunu pavėluotai.  g.gif

Visko gali būti rolleyes.gif jei tuo metu daugiau prisijungusių narių, tokiu atveju užstringa unsure.gif
Atsakyti
O aš jau daugiau kaip 3 savaitės negaunu. Nepatogu, bet viliuosi, kad problema išnyks.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2009 05 14, 19:10)
O aš jau daugiau kaip 3 savaitės negaunu. Nepatogu, bet viliuosi, kad problema išnyks.

Čia priklauso ne tik nuo forumo darbo, bet ir jūsų pašto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 05 14, 20:27)
Čia priklauso ne tik nuo forumo darbo, bet ir jūsų pašto  rolleyes.gif

Žinau, kad ir nuo mano pašto, bet deja su juo viskas tvarkoj. Patikrinta. Nesu naujokė šituose reikaluose ax.gif
Atsakyti