Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

QUOTE(naminukas @ 2008 11 05, 10:13)
na visos čia skundžiatės kad negaunat prenumeratų, o aš jų gaunu net per daug. Apie tą patį gaunu vos ne po 5 pranešimus, jau atsibodo lotuliukas.gif pastoviai perpildyta pašto dėžutė, o kai pradedi žiūrėt, tai po kelis pranešimus to paties doh.gif

Tai atsisakyk biggrin.gif
Atsakyti
aš visai nenoriu atsisakyti, bet kam reikia kartotis g.gif anksčiau ateidavo tik viena žinutė, o dabar mažiausiai penkios ir vis apie tą patį verysad.gif štai ir dabar:atsakymas temoje vienas o pas mane jau dvi žinutės, informuojančios apie jį. Tai gal sakau užtenka pilnai vienos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naminukas: 05 lapkričio 2008 - 21:32
Jau kelintą kartą pastebiu, kad kai į el.paštą gaunu pranešimą, kad mano užsiprenumeruotoj temoj yra naujas atsakymas (ar keli atsakymai), atsidarytoj temoj vis tiek rodo tik senus atsakymus doh.gif Gal pas mane viso labo kokio nustatymo trūksta... Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2008 12 04, 11:04)
Jau kelintą kartą pastebiu, kad kai į el.paštą gaunu pranešimą, kad mano užsiprenumeruotoj temoj yra naujas atsakymas (ar keli atsakymai), atsidarytoj temoj vis tiek rodo tik senus atsakymus doh.gif Gal pas mane viso labo kokio nustatymo trūksta... Ačiū smile.gif

Perkraukite naršyklę arba spauskite F5 klavišą ir rodys smile.gif
Atsakyti
Pasikeitus fonui, sustreikavo prenumerata, nebegaunu zinuciu. Zinau, kad laikina, bet informuoju, kad reikia ten kazka patvarkyti 4u.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2008 12 09, 11:46)
Pasikeitus fonui, sustreikavo prenumerata, nebegaunu zinuciu. Zinau, kad laikina, bet informuoju, kad reikia ten kazka patvarkyti  4u.gif Aciu  smile.gif

Perdaviau smile.gif
Atsakyti
Administracija pranešė, kad prenumerata užstrigo ne dėl fono pakeitimo rolleyes.gif
Atsakyti
O aš prenumeratų negaunu į paštą jau 4 mėnesius sad.gif(( Perskaičiau visą šią temą, patikslinau "n" kartų: varnelės el.pašto nustatymuose sužymetos, pranešimas paštu nedelsiant arba kasdieninis žinuciu sąrasas uždėtas, bet žinučių kaip nėr,taip nėr...Kame cia problema?
Atsakyti
QUOTE(Astra @ 2009 01 08, 09:42)
O aš prenumeratų negaunu į paštą jau 4 mėnesius sad.gif(( Perskaičiau visą šią temą, patikslinau "n" kartų: varnelės el.pašto nustatymuose sužymetos, pranešimas paštu nedelsiant arba kasdieninis žinuciu sąrasas uždėtas, bet žinučių kaip nėr,taip nėr...Kame cia problema?

Jūsų paštas tuos pranešimus laiko kaip spam'ą, todėl trina rolleyes.gif Apie tai yra atskira tema:

http://www.supermama...showtopic=26474
Atsakyti
Sveikos,
as irgi susiduriau su prenumeratos problema. Paspaudziu "Sekti sia tema", taciau ji skydelyje neatsiranda. Daugkartiniai F5 nepadeda. Spaudziant pakartotinai "Sekti", raso, kad tema uzsiprenumeruota.
?
Atsakyti
atrodo jau radau kame reikalas - pasirinkus Rodyti temas nuo: "Pradzios", rodo berods visas uzsiprenumeruotas temas... uff karsta.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kodėl pranešimas apie to paties dalyvio atsakymą užsiprenumeruotoje temoje, ateina keletą kartų ? pvz 5 kartus
Atsakyti