Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

smile.gif+2008 05 22, 19:03-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2008 05 22, 19:03)
Duokit prenumeratas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cray.gif
nuprotėsiu tuoj... wacko.gif

Žinau kad seku apie 20 temų,tačiau dabar atsimenu tik tris,kitų negaliu rast. doh.gif


Man irgi dvi paros kaip nieko nėr verysad.gif , ir šiandien nėr cray.gif o aš irgi net nežinau kaip savo temas rast, nes visuomet į SM ateidavau tik per prenumeratas unsure.gif

QUOTE(Fudzijama @ 2008 05 22, 22:13)
As irgi dvi dienos nebegaunu pranesimu  verysad.gif Pamaniau, kad vel pastas bludija, nes taip jau viena karta buvo - tiesiog emailas blokavo SM pranesimus kaip SPAMa. Tada buvau pakeitus el. pasta nustatymuose, ir viskas susitvarke. Nu ir ka - dabar irgi galvoju, pasikeisiu... Ir opa... Nebegavau registracijos patvirtinimo laiskelio...  doh.gif  Teko prasyti moderatoriu pagalbos  blush2.gif Tai sutvarke, patvirtino mane  ax.gif Bet pranesimai apie prenumeratas neatsinaujino  verysad.gif


Aš pašto nustatymuose nieko nekeičiau schmoll.gif ir dar pastikrinau junk pašto direktoriją, be laimėtų milijonų biggrin.gif daugiau nieko nėra verysad.gif

Laukiam naujienų, kas čia per velniava ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 05 23, 07:54)
Aš irgi prie tų negaunančiųjų - šiandien jau trečia diena g.gif  doh.gif  mad.gif    cray.gif  cray.gif  cray.gif  cry.gif  cry.gif

man irgi tas pats... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 23, 09:48)
Man irgi dvi paros kaip nieko nėr  verysad.gif  , ir šiandien nėr  cray.gif o aš irgi net nežinau kaip savo temas rast, nes visuomet į SM ateidavau tik per prenumeratas  unsure.gif

Prenumeruotas temas gali nesunkiai rasti: nueik į "Mano nustatymai" ir kairėje esančiame stulpelyje susirask Prenumeratos, o po šiuo pavadinimu spausk Temos ir iš tengalėsi į visas prenumeruotas temas patekti 4u.gif
Atsakyti
Pas mane irgi neateina prenumeratos unsure.gif . Maniau kad ką nors vėl būsiu nustačius, ale pasirodo kad čia ne pas mane bėda . Kažkaip dėl to labai nepergyvenu irnesakyk.gif, tik kai esu internete pas mane kiekvienai temai po naują langą atidaryta biggrin.gif
Atsakyti

 i 
Perduota administracijai.
Atsakyti
Aciu mederatorei. Tikiuosi vel gauti greitai zinutesir galesiu skaitineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 23 gegužės 2008 - 11:22
As irgi negaunu doh.gif
Atsakyti
man ka tik pradejo eiti pranesimai 2 dienu senumo, vos speju trinti doh.gif
Atsakyti
As irgi negavau prenumeratu gal 3dienas schmoll.gif
Na o siandien kai pradejo eit visos senos!!! Nespeju ziuret! ax.gif
Atsakyti
Ir mano paštą pasenusios žinutės atakuoja. Tačiau vis tiek labai džiaugiuosi, kad prenumerata sugrįžo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xelA @ 2008 05 23, 14:24)
Ir mano paštą pasenusios žinutės atakuoja. Tačiau vis tiek labai džiaugiuosi, kad prenumerata sugrįžo smile.gif

mano emaile irgi pradejo ateit prenumerata:)
esu labaiiii laiminga:) nes ir vel galiu skaityti ir bendrauti:)
ACIU TIEMS, KAS PADARE TVARKA.
Atsakyti
aciuuuuuuuuuuu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti