Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

Na va, prisijungsiu ir as, jau antra-trecia diena, kaip nebegaunu prenumeratos, galvojau, kad savo paste kazka priirbau, pasirodo ne 4u.gif
tik idomu, kodel cia taip nutiko ir ar susitvarkys greitai? g.gif
o moderatores ir administracija tyli, matyt daug darbu 4u.gif
Atsakyti
MAn įdomu, kodėl moderatoraii nieko neparašo , mūsų nenuramina. g.gif
Atsakyti
Įdomiausia yra tai, kad norint prisiregistruoti forume, reikia gauti patvirtinimą el. paštu smile.gif Mano kolegė jo laukia berods nuo pirmadienio vakaro - jau ir 2 nick'ais bandė registruotis, nurodydama skirtingus el. pašto adresus, ir nieko - jokio pranešimo nei į yahoo.com, nei į lietuvišką mail.lt neateina doh.gif
Atsakyti
O aš jau maniau, kad niekas nerašo į mano sekamas temas....... ax.gif
labai laukiu kol atsiras prenumerata........
gal moderatoriai atostogų išėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2008 05 22, 18:41)
O aš jau maniau, kad niekas nerašo į mano sekamas temas....... ax.gif
labai laukiu kol atsiras prenumerata........
gal moderatoriai atostogų išėjo doh.gif

labas vakaras, ir as jungiuos i jusu buri. Ir as, jau 2 paras nieko negaunu is SM forumu:(
Atsakyti
As irgi nebegaunu,galvojau gal mano pastas sukvailiojo,bet ne,pasirodo daug kam cia ta problema doh.gif
Atsakyti
Ir aš antra diena nervinuosi, prenumeratos laukiu...Taip patogu būdavo...Iš karto matydavosi, kada pleputės į temą užsuka...O dabar- nieko.... :sos:moderatorės, kur jūs visos???
Atsakyti
Duokit prenumeratas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cray.gif
nuprotėsiu tuoj... wacko.gif

Žinau kad seku apie 20 temų,tačiau dabar atsimenu tik tris,kitų negaliu rast. doh.gif
Atsakyti
ir as negaunu, bet blogybe didesne- kad ateis koks 1000 zinuciu po to doh.gif jau kai pramusa, tai po 4 kartus pranesimai susidubliuoja doh.gif paskutini karta atejo 1200 pranesimu i pasta blink.gif lotuliukas.gif
tikiuosi ryt veiks jau biggrin.gif
Atsakyti
As irgi dvi dienos nebegaunu pranesimu verysad.gif Pamaniau, kad vel pastas bludija, nes taip jau viena karta buvo - tiesiog emailas blokavo SM pranesimus kaip SPAMa. Tada buvau pakeitus el. pasta nustatymuose, ir viskas susitvarke. Nu ir ka - dabar irgi galvoju, pasikeisiu... Ir opa... Nebegavau registracijos patvirtinimo laiskelio... doh.gif Teko prasyti moderatoriu pagalbos blush2.gif Tai sutvarke, patvirtino mane ax.gif Bet pranesimai apie prenumeratas neatsinaujino verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi prie tų negaunančiųjų - šiandien jau trečia diena g.gif doh.gif mad.gif cray.gif cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Ir aš negaunu schmoll.gif
Atsakyti