Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 11:18)
o aš jau maniau, kad čia man vienai taip... bet gal ir pati aš kalta...o gal ir sutapimas, kad dvi dienas nebegaunu prenumeratų g.gif

\

Aš metus gavau...o dabar jau keli mėn dingę...bet į favourites įsitraukiau ir gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 22 gegužės 2008 - 10:21
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 22, 10:19)
O kodėl jom nepatogu naudotis?

Vat čia aprašiau, kodėl nepatogu naudotis: nepatogu naudotis Favorites
Atsakyti
As taip pat jau antra ar trecia diena nebegaunu prenumeratos i el. pasta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 11:36)
Vat čia aprašiau, kodėl nepatogu naudotis: nepatogu naudotis Favorites

Aš tau jau ten atsakiau tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 22, 12:25)
Aš tau jau ten atsakiau tongue.gif .

dėkui 4u.gif Bet taip pat labai laukiu kokių komentarų ar naujienų apie prenumeratas, nes man jų laba labai trūksta... jei tik vėl atsigaus ši funkcija, nedelsiant pradėsiu ja naudotis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes..

as irgi nepilna savaite kaip negaunu... o taip pripratusi buvau... matau ne man vienai cia. Rasiau Supermamai - perpildyta jos dezute, nepriima laisku, rasiau paskui kitai admin.. gal kas pasikeis.

Bet matau cia didesne problemele, nes ne man vienai neateina.
Atsakyti
Sedziu darbe, nuobodziauju, nebegaliu gathering.gif kalbetis SUPERMAMOJE
Kazkaip taip liudna, net cry.gif norisi.
Tikiuosi vel gausiu pranesimus i email.
Favorite man nelabai schmoll.gif nepatogu
Atsakyti
Labukas, nu gi ir as pradejau nebegauti antra diena prenumeratu, nors tikrai nieko nedariau, kazkaip net liudna verysad.gif anksciau tai tik savaitgaliais kazkaip pastrigdavo ir tai ne visai dienai, o dabar ... cray.gif
Atsakyti
O as jau savaite negaunu, cia jau turbut viso forumo problema tampa g.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 10:18)
o aš jau maniau, kad čia man vienai taip... bet gal ir pati aš kalta...o gal ir sutapimas, kad dvi dienas nebegaunu prenumeratų g.gif

Teko truputį pasitvarkyt kompiuterį ir buvo būtina ištrinti visus "Cookies"...ir nuo to laiko nei vieno laiško iš Supermamų nebegaunu g.gif Nei prenumeratų, nei pranešimų apie asmenines žinutes g.gif Gal kas buvot susidūrę su tokia problema? Gal tikrai aš pati čia košės priviriau hihihi.gif

Man tai Favorites nepatogu labai naudotis schmoll.gif Nors tenka dabar, bet prenumerata man priimtinesnė 4u.gif

aciu dievui kad jus negaunat visos, nes as irgi jau antra diena negaunu ir mastau ar cia pastas neisileidzia SM ar cia SM nesiuncia. bandziau save kaltint, gal ko pridirbau, bet pasirodo ne. laukiu vistiek as tos prenumeratos, gal "pasveiks"
Atsakyti
baisiausia kad kai susitvarko viskas tai tada pavaro nerealiais kiekiais pranesimu... doh.gif
Atsakyti
Niu ka ir aš jugiuosi į nerimaujančių būrį, taip faina būdavo, kai į el.paštą gaudavau žinutę apie prenumertas ar AŽ. Vakar taip laukiau svarbios asmeninės žinutės ir še tau šiandien atsidarau SM net keturios AŽ, o pranešimo el.pašte jokio g.gif
Atsakyti