Įkraunama...
Įkraunama...

Temų prenumerata

siandien i pasto dezute neateina ne viena forumo bei temu prenumeratos...
Atsakyti
Ir pas mane neateina, tai forumo kažkokios problemos?
Atsakyti
Ko gero, problemos forumo, o ne mūsų. Neateina ir man.
Atsakyti
Ir pas mane neateina, buvo pernai kažkas panašaus, tai po poros dienų kai pradėjo plaukt visi pranešimai tai tik spėk trinti bigsmile.gif
Atsakyti
O ar nebūtų jums patogiau įkelti temas į Favorites? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 22, 08:15)
O ar nebūtų jums patogiau įkelti temas į Favorites? g.gif

aisku kad sukeltos bet jei kas svarbu ir skubu norisi matyti is karto jei lauki skubios info doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 05 22, 08:19)
aisku kad sukeltos bet jei kas svarbu ir skubu norisi matyti is karto jei lauki skubios info doh.gif

Taigi ir taip gali pastoviai tikrint Favorites be jokių emailų.Man tai buvo nepatogu kai į emailą gaudavau pranešimus.Dabar viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
Nei vakar negavau nei vieno pranešimo į email nei šiandien, temas pratryniau nustatymuose, likusios kelios... Ar čia ne forumo problema?
Atsakyti
pas mane tas pats g.gif
Atsakyti
Taigi įsidėkit į Favorites temas ir nereikės nervuotis 4u.gif
Atsakyti
o aš jau maniau, kad čia man vienai taip... bet gal ir pati aš kalta...o gal ir sutapimas, kad dvi dienas nebegaunu prenumeratų g.gif

Teko truputį pasitvarkyt kompiuterį ir buvo būtina ištrinti visus "Cookies"...ir nuo to laiko nei vieno laiško iš Supermamų nebegaunu g.gif Nei prenumeratų, nei pranešimų apie asmenines žinutes g.gif Gal kas buvot susidūrę su tokia problema? Gal tikrai aš pati čia košės priviriau hihihi.gif

Man tai Favorites nepatogu labai naudotis schmoll.gif Nors tenka dabar, bet prenumerata man priimtinesnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 11:18)
Man tai Favorites nepatogu labai naudotis schmoll.gif Nors tenka dabar, bet prenumerata man priimtinesnė 4u.gif

O kodėl jom nepatogu naudotis?
Atsakyti