Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(Vission @ 2010 07 29, 16:47)
gal kas turite paprastų rėmelių, tiesiog kelioms nuotraukoms sudėti, bet kad daugiau nuotraukų būtų, o ne paveikslėlių  4u.gif

Kokia tema rėmelių, vaikiškų, su gėlėm ar drugeliais ar naujais metais g.gif
Atsakyti
QUOTE(satyrra @ 2010 07 28, 22:59)
Gal kuri turite pinigu sablonu, kur galima butu ireminti i ji nuotrauka su photoshopu.


Turiu-kažkur buvau radusi 200 Lt, bet jie tinka tik vestuvių proga, nes yra užrašas PIRŠLIO BANKAS. Jei tinka, parašykit, įmesiu kur nors.
Atsakyti
QUOTE(ugnisa @ 2010 07 29, 19:40)
Turiu-kažkur buvau radusi 200 Lt, bet jie tinka tik vestuvių proga, nes yra užrašas PIRŠLIO BANKAS. Jei tinka, parašykit, įmesiu kur nors.

irgi tinka ir su uzrasu ir dar ieskosiu be uzraso, imeskit man i juraciukaslt@gmail.com Dekui!!!
Atsakyti
o kodėl niekas čia nieko nededa?juk tema ir yra paveikslėliams ir viskam kas skirta photoshopui 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Už kokybę negarantuoju, bet galiu įdėti - gal kam pravers ( kažkas atsiuntė kai man labai reikėjos)

user posted image
Atsakyti
Labai prastos kokybes, bet..... jei nieko nerasi geriau - gal sie pagelbes g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(satyrra @ 2010 07 28, 22:59)
Gal kuri turite pinigu sablonu, kur galima butu ireminti i ji nuotrauka su photoshopu.

gal per GOOGLE paieskoti wink.gif
pažiūrėk kiek daug biggrin.gif kazi kokia kokybe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 31 liepos 2010 - 09:40
Labai atsiprašau jeigu rašau ne i tema, bet man labai reikia pagalbos,nežinau kaip ir kur išsaugoti teksto šriftus, kad po to panaudoti Photoshope?
Atsakyti
QUOTE(kalinka1980 @ 2010 07 31, 22:05)
Labai atsiprašau jeigu rašau ne i tema, bet man labai reikia pagalbos,nežinau kaip ir kur išsaugoti teksto šriftus, kad po to panaudoti Photoshope?

pataikei ne i ta tema smile.gif kita karta su tokiu klausimu i šią tema rašyk

o jei atsakant i tavo klausima tai :
Start --> control Panel --> Fonts (ir jame uzsaugai sriftus) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 31 liepos 2010 - 22:04
QUOTE(satyrra @ 2010 07 28, 22:59)
Gal kuri turite pinigu sablonu, kur galima butu ireminti i ji nuotrauka su photoshopu.




cia nemazai yra,gal kas tiks
http://megstamiausia...orum/112-1229-1
Atsakyti
Dekui merginos uz pinigu sablonus, visi man tinka.
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2010 07 31, 23:59)

sad.gif praso LOGIN
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 08 01, 17:02)
sad.gif praso LOGIN




prisiregistruokit, nepasilėsit. Lb visko daug darbui su photoshop'u thumbup.gif
Atsakyti