Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

fisko,suprantu, kad nenorejot nieko blogo ax.gif

dar is mokyklos temos paveiksliukai
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilvet: 07 liepos 2010 - 13:36
Gal kas turit savo "fonduose" ar kur nors matėt "klipartą" - besisveikinačius ar susikibusius rankomis du debesėlius ? ax.gif Ir gal kas turit dar Buratiną skaitantį, rašantį, piešiantį ir pan. ?
Atsakyti
Gal kas turite tokių ir kitokių Mask?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasariss: 16 liepos 2010 - 15:09
QUOTE(Vasariss @ 2010 07 16, 16:09)
Gal kas turite tokių ir kitokių Mask?


Ar šitą temą vartėt g.gif , čia tikrai galima rasti neblogų dalykiukų, Mask taip pat mirksiukas.gif

http://forum.materin...w...9442&st=270

Paspaudus ant nuorodėlių pvz.; kaip278 posto, galima parsisiūsti.
Pati turiu tik keles, bet ir tos žieminės, kažkaip nereikėjo man jų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fisko: 16 liepos 2010 - 17:07
Dėkui smile.gif jeigu dar kas turit, tai įdėkit 4u.gif
Atsakyti
Labai gera ta nuoroda kur davei, kiek prisirinkau ten visko. Kažkaip anksčiau neužtikau tos temos. Dabar reikia įvarių juostų, kaip mano darbe:

user posted image

Gal turite kas ar žinote kur galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 07 17, 00:20)
Labai gera ta nuoroda kur davei, kiek prisirinkau ten visko. Kažkaip anksčiau neužtikau tos temos. Dabar reikia įvarių juostų, kaip mano darbe:


Gal turite kas ar žinote kur galima rasti?


gal tiks....
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
labukas noriu jusu paprasyti gal kas turite remeliu su uzrasais... As sedziu,as vartausi,mano uzsiemimai it t.t. dedu tokius dalykus i dienorasti,busiu dekinga!
Atsakyti
QUOTE(orile1 @ 2010 07 21, 09:40)
labukas noriu jusu paprasyti gal kas turite remeliu su uzrasais... As sedziu,as vartausi,mano uzsiemimai it t.t. dedu tokius dalykus i dienorasti,busiu dekinga!

gaila bet tokių neturiu.
Atsakyti
[quote=Scarlette,2010 07 27, 15:17]labukas noriu jusu paprasyti gal kas turite remeliu su uzrasais... As sedziu,as vartausi,mano uzsiemimai it t.t. dedu tokius dalykus i dienorasti,busiu dekinga!
*



parasykit el.pastas, isiusiu pora smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 28 liepos 2010 - 16:42
Gal kuri turite pinigu sablonu, kur galima butu ireminti i ji nuotrauka su photoshopu.
Atsakyti
Labutis,

gal kas turite paprastų rėmelių, tiesiog kelioms nuotraukoms sudėti, bet kad daugiau nuotraukų būtų, o ne paveikslėlių 4u.gif
Atsakyti