Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

iejus i ta puslapiuka yra tas uzrasiukas search ir visko iesko ka parasai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodute @ 2011 05 16, 15:16)
iejus i ta puslapiuka yra tas uzrasiukas search ir visko iesko ka parasai 4u.gif

vat butent kad tas uzrasiukas ir dingo man kazkur g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
na as kai iejau tai man rodo
Atsakyti
bandykit kitą brouzerį: IE, Mozilla ar Opera...gali keistis langas
Atsakyti
aš čia su tokiu prašymėliu ax.gif gal turite rėmelių diplomui. Konkrečiau man reiktų darželio išleistuvėms...gal atsiras turinčių 4u.gif reik gan skubiai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2011 05 16, 19:04)
aš čia su tokiu prašymėliu ax.gif  gal turite rėmelių diplomui. Konkrečiau man reiktų darželio išleistuvėms...gal atsiras turinčių 4u.gif  reik gan skubiai... blush2.gif


4u.gif Turiu, bet Wordinis varijantas ax.gif
Jei tinka, galiu paskolinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @lone: 17 gegužės 2011 - 17:17
Sveikos smile.gif Gal kas netycia turi kokia etikete buteliui, tinkancia ant 2 litru butelio 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos smile.gif
Man irgi labai reikia jūsų pagalbos 4u.gif
Gal turite lietuviškų pinigų šablonų? Labai reikia o niekur nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2011 06 17, 08:22)
Sveikutės merginos smile.gif
Man irgi labai reikia jūsų pagalbos  4u.gif
Gal turite lietuviškų pinigų šablonų? Labai reikia o niekur nerandu  blush2.gif

g.gif Cia toks vienas simtines sablonas

Gal paprasciau butu nufotografuoti ir pasidaryti kaip reikia g.gif

Gal sie tiktu? 50 lt
100 lt
20 lt
10 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuoDuo: 17 birželio 2011 - 07:57
Sveikutes. Ateinu pas jus su prasimu. Labai reiktu padekos lapo ar tipo atverstos knygos kad butu galima parasyt padekas seneliam, krikstateviam. Be tu iprastu melyno su balandziais ir kur dedasi nuotraukyte uzlenktu kampu. butu idealiausia, jei galeciau persikopijuot i worda, nes su photoshopu nedraugauju. blush2.gif Butu geriau i az, bet pasistengsiu ir temute pasekti ax.gif . Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, gal joninėm ką nors turit ant butelių, būt gerai kur nuotrauką įdėti galima ax.gif
Atsakyti

Sveikos, saukiuosi pagalbos, ieskau judanciu clipartu, esu kazkada aptikusi pamirsau uzsirasyti puslapi doh.gif , o kai dabar labai reikia niekur nerandu. Gal kuri adresiuka zinote parasykite. 4u.gif ax.gif
Atsakyti