Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(@lone @ 2011 04 26, 18:08)
4u.gif Būtent vaikams ikimokyklinukams smile.gif
Jūsų pavyzdėlis irgi  thumbup.gif  ar galima jį pasiskolinti, kad i wordą galėčiau įsikelti ax.gif

galiu jpeg ar png paveikslu duot...ar tiks? Jei ką papildomai reik pridėt šiam darbeliui,- tai AŽ parašykit.
Atsakyti
sveikos , norėjau paklausti iš kur gavote programą ir kokią konkrečiai siuntėtės, nes čia pasiūloje net pasimečiau doh.gif , man reikia tiesiog vaikų gimtadieniui kvietimams padaryti ir saldainių popieriukams, gal gali kas padėt, prašau, nes jau dvi parsisiunčiau ir kaŽKOKIAS pievas, net ne pačią programą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareja123: 27 balandžio 2011 - 12:42
QUOTE(vasareja123 @ 2011 04 27, 13:40)
sveikos , norėjau paklausti iš kur gavote programą ir kokią konkrečiai siuntėtės, nes čia pasiūloje net pasimečiau  doh.gif , man reikia tiesiog vaikų gimtadieniui kvietimams padaryti ir saldainių popieriukams, gal gali kas padėt, prašau, nes jau dvi parsisiunčiau ir kaŽKOKIAS pievas, net ne pačią programą

Photoshopu daroma.
Bet...jeigu dar tik bandysite siustis ir nesate su ja dirbe, tai abejoju ar greitai gausis su ja pasigaminti kvietimus ar popierelius...
Siaip, jeigu smulkiau apibudintumete ko reiketu, tai cia merginos gali pasidalinti jau turimais darbeliai, ar kazka sukurti jums tinkamo.
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 04 28, 00:50)
Photoshopu daroma.
Bet...jeigu dar tik bandysite siustis ir nesate su ja dirbe, tai abejoju ar greitai gausis su ja pasigaminti kvietimus ar popierelius...
Siaip, jeigu smulkiau apibudintumete ko reiketu, tai cia merginos gali pasidalinti jau turimais darbeliai, ar kazka sukurti jums tinkamo.



na man reikia tiesiog saldaininių popieriukų su merginų nuotraukomis ir tiesiog kai būna kvietimai į gimtadienį, jau radau kokiose atvirutėse , kad būtų nuotraukytė dar tiesiog dar viduje. O gal kas taip turi kokių kvietimų ar ale popieriukų saldainiukams,kad ir be nuotraukyčių kokių šablonėlių ar dar ką nors, noriu kad vaikiukams linksmsmesnis gimtadienis būtų 4u.gif , nes dviejų sesyčių iš kart, o man dar mokslai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2011 04 28, 09:46)
na man reikia tiesiog saldaininių popieriukų su merginų nuotraukomis ir tiesiog kai būna kvietimai į gimtadienį, jau radau kokiose atvirutėse , kad būtų nuotraukytė dar tiesiog dar viduje. O gal kas taip turi kokių kvietimų ar ale popieriukų saldainiukams,kad ir be nuotraukyčių kokių šablonėlių ar dar ką nors, noriu kad vaikiukams linksmsmesnis gimtadienis būtų  4u.gif , nes dviejų sesyčių iš kart, o man dar mokslai  doh.gif  verysad.gif

o nuotraukas mokėsit įstatyt?
Atsakyti
Sveikos man niekaim nepavyksta "atsikirti ' vaizduo nuo nuotraukos ( CS4 dirbu programa) . Kada bandau zymeti taskeliais su pen tool buna gaunasi tokia ploteliai juodi arba balti. Jie jau pasizymiu kokiu tai budu kazka junginedama pas mane pasirinkuks make selection nepavyksta ikelti nes konturais pasizymi ne tik norimas vaizdas bet ri visas remelis. doh.gif . nezinau ar ka aiskiai parasiua bet negaliu pabaigti daryti kvietimo nes negaliu ikelti nuotraukos. O laiko visai mazai yra verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2011 04 28, 09:52)
Sveikos man niekaim nepavyksta  "atsikirti ' vaizduo nuo nuotraukos ( CS4 dirbu programa) . Kada bandau zymeti taskeliais su pen tool  buna gaunasi tokia ploteliai juodi arba balti. Jie jau pasizymiu kokiu tai budu kazka junginedama pas mane pasirinkuks make selection nepavyksta ikelti nes konturais pasizymi ne tik norimas vaizdas bet ri visas remelis.  doh.gif . nezinau ar ka aiskiai parasiua bet negaliu pabaigti daryti kvietimo nes negaliu ikelti nuotraukos. O laiko visai mazai yra  verysad.gif  doh.gif

žr. AŽ
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 28, 10:50)
o nuotraukas mokėsit įstatyt?



bandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2011 04 28, 12:38)

tada gal prašykit,kad šablonus į paštą siųstų, ar nuorodas duotų...jei ką, bendrom jėgom pagelbėsim.
P.S. aš tai pati saldainiais neužsiiminėjau, tai ir nepasiūlysiu nieko, bet jei ką reiks pakoreguot ar padėt - kreipkitės tiesiog į AŽ, nepaliksiu bėdoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2011 04 28, 10:46)
na man reikia tiesiog saldaininių popieriukų su merginų nuotraukomis ir tiesiog kai būna kvietimai į gimtadienį, jau radau kokiose atvirutėse , kad būtų nuotraukytė dar tiesiog dar viduje. O gal kas taip turi kokių kvietimų ar ale popieriukų saldainiukams,kad ir be nuotraukyčių kokių šablonėlių ar dar ką nors, noriu kad vaikiukams linksmsmesnis gimtadienis būtų  4u.gif , nes dviejų sesyčių iš kart, o man dar mokslai  doh.gif  verysad.gif


Labukas smile.gif
Gal tiks šie popierėliai 4u.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Saldainių popieriukų šablonas

PNG archyvuotas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 28 balandžio 2011 - 15:50
ačiū mergaitės už popierėlius, išsisaugojau, jau vienu vargu atkrito, o kvietimams radau labai gerą mano akimis nuorodą, gal ir jums patiks Auksės puslapiukas, tik užsiregistruoti reikia

man šitas atvirukas kažkodėl labai gražus ax.gif
http://aukse.ucoz.com/load/21-1-0-198
Atsakyti