Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

Dėkojuuu. Bandysiu,tikiuosi,kad viskas pavyks puikiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 23, 11:45)
...ne problema  smile.gif

user posted image

Atsisiunčiam ir skaitom (txt. failas archyve (instrukcija ENG ir RUS kalbom)) kaip sutaupyti pinigėlių  biggrin.gif

Pasiimti Portrait Professional čia.

Gero darbo  4u.gif


Naujausia mano turima Portrait Professional Studio versija 9.8.2.
Archyvas, išarchyvavę, būtinai skaitom textinį failą (parašiau Lt k.) !

Siunčiamės


Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 22, 14:39)
na va taip perdarius atrodo:
pvz-

user posted image

jei norit galiu duot nuorodą atsisiuntimui tų visų medalių, bet reiks padirbėt su jais...

sveikute o sakyk su kuo tu nuimi užrašus taip gražiai nusiima tau kokį įrankį naudoji?ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlette: 25 balandžio 2011 - 20:45
QUOTE(Scarlette @ 2011 04 25, 21:44)
sveikute o sakyk su kuo tu nuimi užrašus taip gražiai nusiima tau kokį įrankį naudoji?ačiū.

nezinau kaip panaikint tik uzrasa, bet as tai paprastai, uztusavau tokia pacia spalva ir viskas
Atsakyti
4u.gif Labukas,
Mamytės, gal kas turite rėmelių kurie tiktų pasidaryti padėkas už dalyvavimą šaškių konkurse? Ar pavekslėlių ta tema? kažkaip nesiseka pačiai susirasti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @lone: 26 balandžio 2011 - 08:52
QUOTE(Beiker @ 2011 04 26, 08:58)
nezinau kaip panaikint tik uzrasa, bet as tai paprastai, uztusavau tokia pacia spalva ir viskas

gal ir galima taip smile.gif bet manau yra ir kitas būdas g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 04 26, 11:36)
gal ir galima taip  smile.gif bet manau yra ir kitas būdas  g.gif  smile.gif

o kam kitaip vargti g.gif kai yra paprasciausias budas uzspalvinti ta pacia spalva, juolab kad (pavyzdyje) nera uzdeta jokio efekto fonui
Atsakyti
QUOTE(Jasumi @ 2011 04 26, 11:59)
o kam kitaip vargti  g.gif  kai yra paprasciausias budas uzspalvinti ta pacia spalva, juolab kad (pavyzdyje) nera uzdeta jokio efekto fonui

aš apie tą nešneku kuriame net fono nėra,ten užsidedi kaip nori kokį norį.o aš kalbu kur yra jau su spalva ir su užrašu.....nu nesvarbu jau supratau užpili ir viskas ta pačia spalva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 04 26, 11:04)
aš apie tą nešneku kuriame net fono nėra,ten užsidedi kaip nori kokį norį.o aš kalbu kur yra jau su spalva ir su užrašu.....nu nesvarbu jau supratau užpili ir viskas ta pačia spalva  lotuliukas.gif

...normaliai smile.gif
vientisa spalva palengvina, gradiento ar faktūros nėr, tai ir vargo nėr biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(@lone @ 2011 04 26, 08:50)
4u.gif Labukas,
Mamytės, gal kas turite rėmelių kurie tiktų pasidaryti padėkas už dalyvavimą šaškių konkurse? Ar pavekslėlių ta tema? kažkaip nesiseka pačiai susirasti blush2.gif

..kad panašu į diplomą būtų? Galim įvairaus lygio padaryt...manau, nėr sunku- susirandi pav. googlėj, na ir komponuoji...ar reik kažko išskirtinio?
Atsakyti
QUOTE(@lone @ 2011 04 26, 08:50)
4u.gif Labukas,
Mamytės, gal kas turite rėmelių kurie tiktų pasidaryti padėkas už dalyvavimą šaškių konkurse? Ar pavekslėlių ta tema? kažkaip nesiseka pačiai susirasti blush2.gif

va toks pavyzdukas (pasižiūrėjimui)...gal jau labai oficialus...? bigsmile.gif

user posted image

Ar čia vaikams reik kokio žaismingo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 26 balandžio 2011 - 14:16
QUOTE(Scarlette @ 2011 04 26, 12:04)
aš apie tą nešneku kuriame net fono nėra,ten užsidedi kaip nori kokį norį.o aš kalbu kur yra jau su spalva ir su užrašu.....

kiek matau ten violetine spalva wink.gif

QUOTE(Irmavi @ 2011 04 26, 14:13)
vientisa spalva palengvina, gradiento ar faktūros nėr, tai ir vargo nėr  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jasumi: 26 balandžio 2011 - 15:33
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 26, 14:58)
va toks pavyzdukas (pasižiūrėjimui)...gal jau labai oficialus...?  bigsmile.gif

user posted image

Ar čia vaikams reik kokio žaismingo?


4u.gif Būtent vaikams ikimokyklinukams smile.gif
Jūsų pavyzdėlis irgi thumbup.gif ar galima jį pasiskolinti, kad i wordą galėčiau įsikelti ax.gif
Atsakyti